tribul 24/24

DeletedUser

E da? Cum sa te neglijez? :) Ti se pare...:D

@LIITA:Tentanta propunere LIITA (LoveIsInTheAir), sunt pe cale sa o accept... :rolleyes: Sunt blonde loveritzele?

P.S.: Ai de grija cu CristianT, ca s-ar putea sa te vad batut la cat de revoltat era. :)

@CristianT: Eu o sa ma opun la intrarea ta in Insomniacii. :) Sac, sac... :D

Lord Lover , macar stii cine's ? Pe lumea 1 si clasica am fost Chrry ..... daca mai stii , pe clasica cand am plecat cu multi din REBORN si am facut trib ..... te stiu de pe cand jucai gladiatus omule
 

DeletedUser

CONTRA sa nu fie bazata pe ceea ce a facut el in Lumea obisnuita ...

Noi jucam Speed si ne distram !
 

DeletedUser12600

Eu as putea juca alaturi de voi? :D
Runda trecuta am fost Singuru Normal si am jucat in 24/24 :)
 

DeletedUser

:))..... da,interesant lord , mai ales tu technorock ..... asta e ... a fost odata ce s'a intamplat , atunci abea intram in joc , si eu si lord lover ..... eram noobi ..... mai conteaza trecutul ? nu red ca o sa am numai refuzuri in echipa 24/24 ....
 

DeletedUser4010

Cei care ati intrat cand am facut eu tribul nu stiu daca toti veti fi inclusi pe lista. Niciodata calitatea mea de baza nu a fost organizarea unui trib. :D
 

DeletedUser

Michael , speedul de runda trecuta , si echipa pe care ai avut'o a fost buna ..... prea buna cred .
 

DeletedUser

mai conteaza trecutul ?
de ce nu invitam revanseri ah ca peste 1 ora deja totul este istorie...
cam multe recrutari degeaba..
dar cam asa e pe speed ro : vezi un trib pe locul 1 repede invitatie .. cand scade pe 2 deja lumea pleaca..
se zvoneste despre lista cu jucatori de aproape o luna si ... nimic...
 

DeletedUser

Tu defapt cine esti? Inca nu mi-am dat seama daca ai jucat vreodata in Insomniacii si sub ce pretext:rolleyes:
 

DeletedUser

Tu defapt cine esti? Inca nu mi-am dat seama daca ai jucat vreodata in Insomniacii si sub ce pretext:rolleyes:


da,am jucat in 24/24 doar in speed 15 , pe contul lui **.arabu ..... si speedul trecut am facut eu ce a fost mai ** si ce am putut pentru michael , aureliano si singuru normal , nu mai conteaza ce am facut speedul trecut si cum am facut,am mai discutat despre asta .... pe topicul de la speed 20
 

DeletedUser

Am intrebat daca ai jucat tu nu daca ai jucat pe contul lui x sau y.
 

DeletedUser

Eu zic sa aveti grija cu cristianT ...
Poate va cere sitter si va da satele :)
 

DeletedUser2368

eu as vrea sa vad o conversatie intre TruscaAlex, b3stialu, eroare si b3st...sigur se lasa cu monitoare sparte...si ar fi si mai tare sa vorbeasca la microfon si sa se puna de acord asupra unui lucru...teroare :|
Sa auzi conversatie cand eram pe .net eu cu eroare un tovaras de al lui si un pusti amarat de pe acolo tot roman ! :) Eram pe jos de ras ! :))

P.S.
Eu vreau sa vad lista aia odata... Sa stiu daca-mi iau PP-uri sau nu ! :) Joc maine cu voi sau prind si eu o saptamana fara speed? :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus