Tribul LMT

DeletedUser

Tribul LMT isi cauta membrii.
Pentru invitatii dati PM in joc sau contact id mess madalin2009.
 

DeletedUser523

nu stiu, intreaba-l pe intemeietorul tribului, eu doar imi dadeam cu parerea dar nu trebuia sa fie inchis acest topic:confused:;):D
 

DeletedUser

@tzepes , obisnuinte vechi de fost moderator? :eek: Peste tot vad ca propui inchideri de topic, daca ar fi sa fie cum spui tu, unde ar mai fi distractia..sa mai scriem si putin pe langa subiect...? Putin offtopic n-a stricat nimanui, in limitele bunului simt.
 

DeletedUser

@tzepes , obisnuinte vechi de fost moderator? :eek: Peste tot vad ca propui inchideri de topic, daca ar fi sa fie cum spui tu, unde ar mai fi distractia..sa mai scriem si putin pe langa subiect...? Putin offtopic n-a stricat nimanui, in limitele bunului simt.

ai dreptate, o mica destindere sau caterink dar totusi cu limita sau LMT mai bine zis:D:D:D:D
 

DeletedUser

Imi suna a ceva legat de mIRC , oare sa am dreptate? Exista si acolo un canal de "hackeri" tot LMT se chema...Sa fie oare vreo legatura ? :confused: Dau "hackerii" peste noi? :eek::p
 

DeletedUser177

gresit dragii mei, total gresit, LMT vine de la Luptatorii Mari si Tari. :D De unde stiu? :D Pt k am fost primul lui invitat :D
 

DeletedUser

Felicitari!!! Ce onoare pe tine..sa fi primul Luptator Mare si Tare :D Apropo, ai acceptat? Sau vei ramane pt eternitate un Luptator Mic si Slab :confused: :D
 

DeletedUser177

Imi pare rau BlooM dar nu mi se cuvine o asemenea onoare, sunt un n00b intr-un trib de n00bi, stii vorba aia cu "ban la ban trage" ei aici se aplica "n00b la n00bi trage". N-am eu fata de jucator experimentat. In plus n-as putea face fata exigentelor. :D :) :D
 

DeletedUser

Imi pare rau BlooM dar nu mi se cuvine o asemenea onoare, sunt un n00b intr-un trib de n00bi, stii vorba aia cu "ban la ban trage" ei aici se aplica "n00b la n00bi trage". N-am eu fata de jucator experimentat. In plus n-as putea face fata exigentelor. :D :) :D

Si ca sa fiu noob de tot...de la ce vine cuvantul noob ?:confused:
 

DeletedUser523

@tzepes , obisnuinte vechi de fost moderator? :eek: Peste tot vad ca propui inchideri de topic, daca ar fi sa fie cum spui tu, unde ar mai fi distractia..sa mai scriem si putin pe langa subiect...? Putin offtopic n-a stricat nimanui, in limitele bunului simt.

nu stimabile, dar e bine sa existe o ordine in postari!!doar avem topic pt off topic si acolo putem face cata caterinca vrem!!;)
 

DeletedUser

Si eu am primit invitatie... da nu stiu cum se face sa ii dau accept...

Normal ca vreau in trib... doar e un trib de Luptatori mari si tari...

apropo... sa imi zica si mie cineva La Multi Ani... ca intr-o luna am mai crescut 2 anisori! ;)
 
Sus