Tribul NEMESIS ajunge de tot risul

DeletedUser

Tie greu sa citesti ... hai fa pasi ma "copil prostanac" ... eu cedez ca nu are rost oricum nu se poate intelege cineva cu tine
 

DeletedUser

ce vrei sa iti lase numele si asa iti place sa copii dupa cum se vede..
 

DeletedUser

Noutati hilare in cazul NMS vs 007

NMS-ul mai are cel putin un spion. I-auzi-ti ce se mai lamenteaza sefu' lor suprem, musiu "urs panda":


urs panda în data de 01.05. la ora 20:23
va rog sa nu mai intrati in discutie cu acel jucator cutoff .omul va vorbi singur 2/3 zile dupa care asta este . cred ca dam prea mare amploare faptului ca un mizerabil a copiat discutiile noastre de pe forum si le-a vandut .haideti fratilor este pastele yuda este printre noi lasati omul sa se comporte asa cum stie el aruncand cu mizerie in altii fara sa se uite la mainile lui cat sunt de manjite .
multumesc


(hehehe, dragul de diavolo zicea ca arunca el manusha nu ca i-a fost impus s-o arunce; ce mai pezevenchi dar, de, fiecare pasare.....)


jalnic. insa baietii sint afectati cu toate ca vor sa nu para asa:


uraganul Katrina în data de 30.04. la ora 13:36 Citat
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=4515]
rusu2004 în data de 30.04. la ora 14:02 Citat
ffffff....:(
naspa...astia chiar trebuiesc distrusi!!!!!
ariane10 în data de 30.04. la ora 14:02 Citat
urat...ffff urat...ce putem face???
harry83 în data de 30.04. la ora 14:04 Citat
problema e din conducere, cei de sus au mare parte vina si mai mult nu vreau sa vb.
LY0n în data de 30.04. la ora 14:10 Citat
e nasol k nu stim care e tradatorul. sa punem mana de la mana sa il platim cu 10000 de topoare , cavalerie si tot ce trebuie.e greu de depistat din 550 de jucatori, da si cand aflam...
deelita în data de 30.04. la ora 16:49 Citat
ok din momentul asta propun retragerea dreptului de invitatzie am vazut k sunt invitazti juactori de la sute de ore deajuns cu invitatzie nu mai invitam orice pramatie de jucator 500 e deajuns
Prelucrarea deelita în data de 30.04. la ora 16:51
harry83 în data de 30.04. la ora 17:01 Citat
in sfrsit cineva care sune ceva concret.
LY0n în data de 30.04. la ora 17:07 Citat
inca nu pot sa cred ce am vazut , a copiat tot tot pentru resurse. poate sunt si altii , poate chiar infiltrati de alte triburi.
Sash în data de 30.04. la ora 19:42 Citat
Rămâne stabilit că mai avem un trădător în trib, anume pe cel care a "pasat" discuţiile de pe forum. Aş mai propune ca metoda de intrare în trib să rămână cea indicată acum de Urs Panda: un singur recrutor la nivel de trib, căruia să i se solicite eventualele invitaţii, şi care să primească mod de vacanţă pentru a verifica satul celui propus la invitare.


iar acu gindurile de razbunare (se pare ca astia chiar n-au inteles nika...ma doare la basca daca ataca contul "cutoff", oricum il sterg in curind; de pe acest cont secundar faceam doar recrutari):


Narcisuk în data de 30.04. la ora 21:32 Citat
ce ghinion pe baiatu asta a nimerit exact in K73 :)) o sa am grija de el..
urs panda în data de 30.04. la ora 21:50 Citat
ar fi bine sa se dezvolte sa aiba ce pierde
LY0n în data de 30.04. la ora 21:52 Citat
care dintre ei ?
cobraty în data de 01.05. la ora 00:11 Citat
daca se continua asa va trebiu sa ne pregatim da razboi
dar interesant ar fi sa vedem cine este adversarul
ionut68 în data de 01.05. la ora 00:22 Citat
atentie ce fac e joaca de prost gust ca sa ne dezbine...
trebuie sa ramanem uniti si restul se rezolva


V-am salutat si va mai tin la curent cu ce discuta conducerea cea "nashparlie" a tribului NEMESIS
cutoff
 

DeletedUser

Frate

Frate...
Sincer...nu prea imi pasa mie ce dai tu pe forum si ce nu dai....
tribul NMS nu sta in ceea ce vede lumea ca se discuta pe forumu nostru....
Pe mine nu ma intereseaza ca tu faci mistouri si dai niste replici gandite de tine foarte foarte mult ca sa pari tu un om destept si elevat...!
In fine...tu vezi`ti de treaba ta .... te rog mai posteaza ... nu ma intereseaza...pana una alta .... unde sunt eu in K62 nu ma plang .... asa cu tactica aia noastra proasta si cu organizarea noastra tampita suntem cei mai multi si chiar suntem cei mai tari acolo.... !
Scuteste`ne cumetre de impresii de om destept si de tot ce ai facut mai sus !
:cool:

Bafta Amice ! :)
 

DeletedUser7072

Însuşiri
Porecla: Nemesis
Prescurtare: NMS
Numărul de membrii: 400
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.220.654
Punctaj total: 3.362.978
Punctaj mediu: 8.407
Rang: 58
Homepage:
Membri

dap este trib
 

DeletedUser

Sunt curios de ce nu posteaza si urs panda :confused:, sau nu-l mai lasa uragan katrina la PC
 

DeletedUser

Majoritatea suntem bagatori de seama,dar e vorba de onoarea tribului Nemesis. Ar trebui ca seful de trib sa-si apere onoarea pe forum.
 

DeletedUser

Lumea 5 este primul meu contact cu acest trib Nemesis,am gasit oameni binevoitori ,dornici de succese ,este egal cu 0 ca un nimeni sa vina sa posteze tot felu de tampenii( parerea mea este ca el inca face parte din trib dar sub alt nume) ,cat de important este faptul ca da cineva date de pe forum....se intampla peste tot asta nu este o problema .....dar aceasta persoana frustrata si din cate vad destul de disperata cred ca a mai facut parte din trib si datorita personalitatii sale de 2 lei tribul i-a intors spatele si acum vrea razbunare....dar ce sa faci unii pot decat vorbe...fapte nu ,asta e parerea mea
 

DeletedUser9553

replica la p(r)ost-ul predatorxx,

asta-i noua mea identitate, tot mister "cutoff" sint.

era de asteptat asa reactie deoarece faci parte din NMS. in schimb io am primit felicitari pentru aceste mesaje; de la fosti membrii NMS.
"marele trib NMS", cum il laudati domnia dvs., se cam duce de ripa avind in vedere scorurile.
pe k62 baietii au cam luat-o-n freza. iar in ceea ce priveste chestia cu "baieti de gasca", ma cam indoiesc avind in vedere realitatile.
credeti, stimate "predatorxx", ca daca-l faceti pe un altul "prost" asta va face mai deshtept? daca-i asha, atunci ati mai urcat un punct pe scara evolutiei.
faceti niste presupuneri de-a dreptu' puerile. n-am facut, mon cher, parte din NMS si nici nu ma atrage ideea de a face parte din acest trib vreodata. asa ca, tot eshafodajul minunatei dvs. logici pica.
asa cum am mai zis anterior, va meritati soarta mai baieti din NMS. n-aveti nici oleaca de logica in ceea ce faceti sau "debitati". pieriti pe limba voastra.
in alta ordine de idei, va doresc o viata cit mai minunata si plina de satisfactii (banuiesc ca asta se reduce la haleala, pileala si sex "yourself").
cu stima si adinci plecaciuni,
pyrus (alias cutoff)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa inteleg ca te am jignit..:eek::eek:,esti tare omule daca te ascunzi in spatele diverselor nume care nu reprezinta nimic :confused:....dar toti au curaj in fata tastaturii...:cool:si la urma urmei de ce ne aflam aici....cred ca ai cam deviat subiectul ,pai acum crezi ca o sa stea cineva aici sa se intreaca in posturi cu tine...jocu asta reprezinta altceva...cum ti am zis fapte nu vorbe....eu nu o sa mai prelungesc aceasta discutie pur si simplu din faptul ca nu meriti acest lucru...nu ai personalitate ,esti un anonim ....la revedere :)
 

DeletedUser9553

ohh, stimate predatorxx,

sinteti un domn din cap si pina-n talchi.
bineinteles ca's un anonim si nu am cum sa ma compar cu staralucitoarea dvs stea ce sta ca un banner deasupra hollywood-ului. nu merita sa va injositi coborindu-va privirea asupra muritorilor de rind.
ridicati-va in schimb privirea-n sus la frumoasele banane din copac si admirati-va manichiura degetului neopozabil.
toate cele bune,
pyrus
 

DeletedUser

pfff....sunteti simpatici !!! :)))
mai ales tu cutoff !
plm...din partea mea sanatate .... nu prea ma intereseaza !!! si as da un sfat si la restu....lasati`l sa zica ce vrea....mie nu`mi provoaca nici un stres ! :)
chiar ma amuza incercarea lui de a ne arata ca este un om elevat! :)
 

DeletedUser

Vedeţi că in jurul meu vă macină tribul ~PHX~ sat cu sat rand pe rand.
Abia daca rezist eu sa-mi mai pastrez cele 2 sate de pe harta, restul le-am pierdut, acestea mi-au mai ramas.
Daca nu ati vrut prietenia mea si a tribului meu... cine stie... poate ca acum as fi putut fi un functionar la voi in trib. Cred ca as avea de unde face rost de strategii si diferite lucruri, dar treaba voastra! Puteati ajunge mai departe, dar se pare ca sunteti intrecuti de unii incepatori, parerea mea... dupa cum am observat pe acolo.
 

DeletedUser9553

Buna ziua!

De fapt, problema de fond este cu totul alta. Acest joc a fost conceput, lasind latura financiara la o parte, in ideea, cred, de a-ti da posibilitatea de a-ti testa veleitatile de "leader". cum este vorba despre un razboi, sint inevitabile partile "negre" cum ar fi spionajul, tradarea etc.
chestia amuzanta este ca, mai toate triburile se declara ca fiind cele mai tari, mai "corecte", mai impartiale, mai...de toate felurile.
in fapt situatia sta drept pe dos. atunci ce-i cu cele declaratii?
unii zic ca joaca corect, ca's piinea lui dumnezeu. Oare? pai daca vrei sa-i iei capu' la unu chiar esti piinea lu' Marele Boss, nu?
orice razboi este o treaba murdara si totodata un rau necesar. totul, si aici am in vedere o analiza a istoriei militare, pleaca de la resurse.
daca va uitati pe "animal planet" o sa constatati ca exact asta se intimpla de milenii, de cind a aparut prima ameoba pe Terra.
influenta si marcarea teritoriului.
multi leaderi de trib s-au intins prea mult si efectiv nu au imaginat instrumente de control in ceea ce priveste activitatile tribului lor. astfel apar tot felul de disensiuni si tensiuni care converg spre actiuni de-a dreptul haotice.
deci, mare parte din cei care si-au urlat tot felul de lozinci sforaitoare sint de fapt prea putin capabili de a tine situatia sub control.
aici intervine si treaba de "public relations" prin care tot felul de idioti aduc mai mult rau tribului din care fac parte. declaratiile publice ar trebui, in mod normal, sa fie controlate de conducerea tribului, exact ca in asociatiile corporatiste.
dovada, tot ce am postat despre NMS.
a luat cumva pozitie cineva din conducerea NMS fata de cele afirmate de mine?
evident ca nu, pentru ca cele spuse de mine sint perfect adevarate.
in schimb, se trezesc vreo citiva din acest trib care incearca, in modul cel mai tembel, sa dreaga busuiocul.
toti isi arata profundul dispret fata de persoana mea (de parca ei ar fi de os domnesc) si ma trateaza ca "om de nimic", in rest, nici macar nu pot, acesti indivizi, a lega doua vorbe inteligibile.
ba mai mult, se mai gaseste cite unu' care sa i se para conversatia "elevata" (vedeti post-ul lu' musiu Alecsss1). Pai daca asta-i elevata, cind de fapt sint lucruri normale si spuse pe nume, atunci individul ar trebui sa-si ocupe locul de onoare linga fratiorii lui primatele si sa-si admire si el manichiura degetului la care am fact referire in post-ul anterior.
cu stima si profund respect,
pyrus (cutoff)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru mine tot ce e in Nemesis e pe cale de disparitie...in scurt timp am bac-u si am last-o mai moale cu jocul....revenind la tine e adevarat esti un bun demagog dar as vrea sa ne arati cuceriri ,lupte ,atacuri...dar nu ai ,nu ?....sunt doar vorbe...probabil ca ai uitat ca doar cine joaca se poate numii jucator...nu cel care priveste si se da cu parerea...restu sunt doar vorbe si pareri...
 
Sus