Tribul poate/nu poate fi părăsit.

  • Autor subiect Vowing Vengeance
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bună , am deschis acest topic pentru că pe rundele de speed de la noi pe majoritatea speed-urilor tribul nu poate fi părăsit.

Aș dori să fac ca un sondaj de opinie să văd părerile tuturor despre această setare pe speed.

Tribul poate fi părăsit : 2 (Vowing Vengeance , VaruFashion)

Tribul nu poate fi părăsit : 0


VĂ ROG FRUMOS FĂRĂ SPAM !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
cel mai corect e sa poata fi parasit tribul mereu la urma raman cativa jucatori din acelasi trib si ar fi mai interesant daca ne`am putea bate la urma 1 vs 1 in loc sa ne batem pe barbare sa iesim pe locul 1
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Aveti si voi dreptate, dar, atunci cand tribul poate fi parasit se pot face "magarii" ( stiti voi bine si in ce mod ), deaceea eu consider ca este bine sa alternam rundele, unele cu parasire, altele fara. Doar cu parasire nu se poate, sau invers.
Pentru runda de la 10 voi activa parasirea tribului, dar sa nu va aud ca va plangeti ca ati fost dati afara si innobilati :D
 

DeletedUser

Poate noi pe ei , iti multumesc , dar nu trebuia sa modifici setarile , dupa cum am spus vreau doar sa vad si eu in mare cam care este raportul dintre jucatorii care vor ca tribul sa fie parasit si cei care nu vor.
Oricum iti multumesc foarte mult... si sper ca nu te superi ca am deschis acest TOPIC.
Si in legatura cu ce spui tu , asta este triburile , sau pe lumile normale nu poti fi dat afara din trib si innobilat , pe speed e naspa cand ramane un trib cu 5 membrii de exemplu care ocupa primele 5 locuri , atunci se bat pe barbare ca sa termine pe 1 ... plus ca de la un moment dat este plictisitor sa cresti barbare (parerea mea poate voua va place)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Bun, atunci cand intra ingerasa va face un sondaj de opinii pe aceasta tema.
 

DeletedUser40517

Eu zic sa fie juma' cu juma' rundele cu tribul poate sau nu sa fie parasit ... ultima oara pe o faza cu parasirea tribului a inceput un scandal aici pe forum ...
 

DeletedUser

Mai Joey Mexicanu' zis si Freddy Nebunu', ti s-a urcat la cap speedul acum ca ai castigat si tu 2-3 runde amarate?

Tribul poate fi părăsit : 2 (Vowing Vengeance , VaruFashion)
Era nevoie sa "votezi" de pe 2 conturi?
 

DeletedUser40517

Nu sunt 2 conturi ... varu nu are nici o treaba chiar , insa s-a saturat sa intre in trib cu toti amaratii ... insa acest Freddy Banditu' zis si Wuwing Wengancu este un smecher de smecher , ce putem sa mai spune despre el?
 

DeletedUser40422

Aveti si voi dreptate, dar, atunci cand tribul poate fi parasit se pot face "magarii" ( stiti voi bine si in ce mod ), deaceea eu consider ca este bine sa alternam rundele, unele cu parasire, altele fara. Doar cu parasire nu se poate, sau invers.
Pentru runda de la 10 voi activa parasirea tribului, dar sa nu va aud ca va plangeti ca ati fost dati afara si innobilati :D

ce fel de magarii?din acelea de care fac eu?BACKSTABBURI?=)) hahah pai sa nu se mai joace daca nu vor backstabb
 

DeletedUser

Mai Joey Mexicanu' zis si Freddy Nebunu', ti s-a urcat la cap speedul acum ca ai castigat si tu 2-3 runde amarate?

Tribul poate fi părăsit : 2 (Vowing Vengeance , VaruFashion)
Era nevoie sa "votezi" de pe 2 conturi?

Deci cred ca am ras de m-am cracanat :)))) mexicanu', nebunu' =))
 

DeletedUser

tu erai deja cracanat ma... ai uitat ce ai facut cu RED? (bruce willis)
 

DeletedUser

Varuleeee! Daca vrei sa te bati cu mine pe o harta, te astept la un conquiztador.
Daca vrei sa te invat triburile, te astept pe .net
 

DeletedUser

Alex91 vorbește in punga ca te ascult mai tarziu .
In legatura cu speed-urile , am zis eu ceva ca am terminat pe rank 1 ?
Eu stiam ca pe conquiztador cand iti faci cont iti pune o intrebare foarte grea (din punctul tau de vedere) adica 2+1=?
Ai fost ajutat de cineva sa raspunzi la intrebare nu ?
 

DeletedUser

Alex91 vorbește in punga ca te ascult mai tarziu .
In legatura cu speed-urile , am zis eu ceva ca am terminat pe rank 1 ?
Eu stiam ca pe conquiztador cand iti faci cont iti pune o intrebare foarte grea (din punctul tau de vedere) adica 2+1=?
Ai fost ajutat de cineva sa raspunzi la intrebare nu ?

bah noob pe tine te face kala la orice ora,
p.s m-ai ai de spalat niste sosete le vreau albe!!!
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Varuleeee! Daca vrei sa te bati cu mine pe o harta, te astept la un conquiztador.
Daca vrei sa te invat triburile, te astept pe .net

aici e speed ro nu net in caz de esti daltonist si nu distingi serverele,
aici jucam triburile nu conquiztador,
daca mai ai alte comentarii inutile te rog tinele pentru tine ca nu am ce vorbi cu o gura sparta ca si tine,

ma retrag din aceasta discutie si ma scuzati de spam o seara placuta sa aveti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus