tribul revansa si restul hartii :)

DeletedUser

a fost dragut sa joc alaturi de voi pana cand m-am trezit pur si simplu dat afara din trib, de ce fratilor? astept un raspuns numai bine mana maine cand o sa imi expire modul de somn si numai bine cand o sa mi se stearga si contul :)
noi ne-am mai intalnit si pe alte servere dar dupa cum bine a zis marele aiurea .. nu e bine sa te joci cu acelasi nickname pt ca cine stie .. starnesti invidie si te dau baietii afara din trib :))
ok.. s-a lamurit si cu asta .. sa presupunem ca eu nu mai am cont . as vrea sa zica aici aiurea care sper sa citeasca topicul .. sa ne zica daca l-am ajutat eu cu vre-un lancier sau ma rog :))

Pana cand o sa ajungeti sa jucati la nivelul celor de pe .net o sa mai treaca ceva vreme pustanilor.. Respect Mason pentru ce ai facut, si ai facut multe :)
iar de tine iulian nu mai zic nimic pt ca am cazut si eu in plasa lor si ti-am luat 2 sate :|

Asta fiind ultimul meu server jucat va urez succes tuturor .. chiar si celor care acum inca se mai zgariaie pe ochi ca mi-a intrat modul de vacanta de 10 ore :eek::))
 

DeletedUser

ionutcuptor m-a ajutat cu vreo 10 atacuri pe satul meu in urma carora rezultatul a fost simplu rating crescut la OD si: nu m-am putut abtine si i-am innobilat un sat :p

nu m-a sprijinit cu nici macar un lancier hahaha
 

DeletedUser5168

deja sunt 2 jucatori...care sunt indignati de Rvansa.....mai este iulian.....si cred ca mai sunt multi, dar nu sunt prezenti pe forum...care au patit acelasi lucru.....macar ABSINT nu isi innobileaza jucatorii cu care lupta ;)
 

DeletedUser

hai sa nu fim rautaciosi.eroarea este umana,si a ierta semenul,este un indemn de la Dumnezeu.
 
Sus