Tribul scula. Istorie sau indecenta?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A fost luata o decizie astazi :

1. Triburile care sunt denumite cu referire directa la anumite organe masculine sau feminine vor fi intezise, si toate pozele asociate acestora.( Ex : scula, tits... ).
2. Se va avertiza contul intemeietor pentru modificare ( termen 24 ore ), in caz de refuz se va sanctiona contul respectiv ( sau conturile in caz ca exista mai mult de un intemeietor ) si atentie : Se va dizolva tribul !

Deci Scula nu face referire directa la nici un fel de organ sexual.Iar daca in poza din slide includem o domnita care tine o pila in mana nu se poate considera asociere nu?
Dau daca avem un pikamer.
Intreb ca sa nu ne amenintati cu ban iar ca nu e scula potrivita acum.:)
Si cred ca avem nevoie de o hotarare definitiva pe aceasta tema ca sa nu ne mai trezim maine dimineata ca altul din echipa de admini se simte lezat de scula noastra .( SCÚLĂ ~e f. 1) mai ales la pl. Obiect fabricat și acționat manual în vederea executării unei operații de muncă; unealtă; instrument. 2) Parte activă a unei mașini-unelte care vine în contact direct cu materialul ce se prelucrează. 3) fig. Persoană care se distinge prin ceva (în bine sau în rău). Bună ~ mai ești!. [G.-D. sculei] /Orig. nec.
Sursa: NODEX | Adăugată de siveco | Greșeală de tipar | Permalink )
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
deci ce am inteles eu pana acum.... SCULA , nu este interzisa dar cand o bagi intre TITS, apar conotatii sexuale si risti ban-ul :D :)) asa este? :)))
 

DeletedUser8343

Tinand cont ca discutiile au luat-o rau pe aratura, topicul se inchide!
Pentru incalcarile de regula si alte plangeri se contacteaza sistemul de suport!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus