Tribul TLD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stimati cititori ai forumului (desi putini la numar). Cand o sa gasiti topicul acesta sa nu va emotionati si sa spuneti tot ce credeti despre TLD.

Parerea mea: un trib slab, care baga raca, daca in joc nush sa dovedeasca altceva. Nu-i admir, nu-l plac pe valentin (sefu lor), nu mi se par "putini da buni". Vad ca au facut calcule, cata armata s-a pierdut cand a fost atacat hades1234, dar au uitat sa afiseze cate generatii de nobili de ale lor s-au pierdut la unii jucatori in sat :D

Sper sa raspunda toti din TLD cu cate o replica penibila si dupaia sa vina si cele care conteaza (adik cei ce nu sunt membrii TLD, sau spioni TLD in alte triburi, prieteni de TLD etc.)

Acesta este penultimul meu post. Pentru urmatorul sper sa iau Ban, dar macar sa ramana in picioare sa vada si cei nominalizati;) :D

Cand vom calca in picioare TLD vom spune ca tld era tribul perfect, dar cum perfectiunea nu exista, nu mai exista nici TLD...
 

DeletedUser

nu mi se pare normal sa te iei de membrii unui trib,care tribul din care faci tu parte e aliat cu acel trib..e ca si cum noi suntem aliati dar ne uram de moarte
 

DeletedUser

Stimati cititori ai forumului (desi putini la numar). Cand o sa gasiti topicul acesta sa nu va emotionati si sa spuneti tot ce credeti despre TLD.

Parerea mea: un trib slab, care baga raca, daca in joc nush sa dovedeasca altceva. Nu-i admir, nu-l plac pe valentin (sefu lor), nu mi se par "putini da buni". Vad ca au facut calcule, cata armata s-a pierdut cand a fost atacat hades1234, dar au uitat sa afiseze cate generatii de nobili de ale lor s-au pierdut la unii jucatori in sat :D

Sper sa raspunda toti din TLD cu cate o replica penibila si dupaia sa vina si cele care conteaza (adik cei ce nu sunt membrii TLD, sau spioni TLD in alte triburi, prieteni de TLD etc.)

Acesta este penultimul meu post. Pentru urmatorul sper sa iau Ban, dar macar sa ramana in picioare sa vada si cei nominalizati;) :D

Cand vom calca in picioare TLD vom spune ca tld era tribul perfect, dar cum perfectiunea nu exista, nu mai exista nici TLD...

Desi nu am tangenta prea mare cu TLD ca trib,dar faptul ca se afla intre primele triburi,avand un numar relativ mic de jucatori cred ca spune multe despre organizarea lor,despre valoarea membrilor.Uneori am colaborat cu unii membrii de la ei, si ca o parere personala pot sa-ti spun ca se colaboreaza perfect cu ei.
 

DeletedUser

eu nu voi comenta nimik poate cei mai multi dintre membrii TLD stiu ce parere am eu despre ei dar am un avertisment
cei ce vor aduce jigniri in acest thread vor primi ban fara discutii
 

DeletedUser

gata m am resemnat ....o sa ne ia zuper satele...mila, mila ...te rog nuuuu!:)
 

DeletedUser6

Stimati cititori ai forumului (desi putini la numar). Cand o sa gasiti topicul acesta sa nu va emotionati si sa spuneti tot ce credeti despre TLD.

Parerea mea: un trib slab, care baga raca, daca in joc nush sa dovedeasca altceva. Nu-i admir, nu-l plac pe valentin (sefu lor), nu mi se par "putini da buni". Vad ca au facut calcule, cata armata s-a pierdut cand a fost atacat hades1234, dar au uitat sa afiseze cate generatii de nobili de ale lor s-au pierdut la unii jucatori in sat :D

Sper sa raspunda toti din TLD cu cate o replica penibila si dupaia sa vina si cele care conteaza (adik cei ce nu sunt membrii TLD, sau spioni TLD in alte triburi, prieteni de TLD etc.)

Acesta este penultimul meu post. Pentru urmatorul sper sa iau Ban, dar macar sa ramana in picioare sa vada si cei nominalizati;) :D

Cand vom calca in picioare TLD vom spune ca tld era tribul perfect, dar cum perfectiunea nu exista, nu mai exista nici TLD...

Doamnelor, domnisoarelor si domnilor dupa o lunga absenta m-am hotart sa revin pe triburile tocmai datorita acestui thread asa ca iti multumesc zuper. Nu stiu cati dintre voi au vazut pozele cu acest barbat :"matur", "cultivat", "elevat"(am fost sarcastic in caz ca nu ti-ai dat seama) dar cred ca v-ati putut da seama varsta acestui individ din ele. Insa se pare ca v-a trebui sa ma las de acest server ca in curand voi pierde toate satele in favoarea "marelui" lider zuper(din nou sarcasm sper ca acum ti-ai dat seama)

Tu nu ai nici cea mai mica idee asupra acestui joc. Ne faci slabi... hm nu cumva suntem pe locul 2 foarte aproape de locul 1(la mai putin de 1000 puncte cand am scris eu pe forum..), nu cumva avem cea mai mare medie pe sat si pe jucator din tot jocul? Nu cumva avem cei mai putini jucatori din top 5?(asta vorbeste de calitatea lor... urmatorii dupa noi au de 4 ori mai multi membri)

Tu din pacate nu esti in stare sa porti o discutie fara sa insulti si sa jignesti, asta o faci numai si numai din frica si din invidie. Poza pusa de tine nu este jignitoara numai noua dar este si tuturor persoanelor cu handicap din Romania si din intreaga lume. Sego tocmai cand credeam ca ai devenit si tu un moderator serios ai "omis" acea poza. Nici o problema ca sunt sigur ca carmi nu o sa o omita... si nu te supara da am sa o intreb cum poate un moderator ales de ea sa posteze pe un thread care contine o poza atat de jignitoare.
 

DeletedUser

nu cred ca are rost sa mai zicem ceva despre el....este frustrat si suparat , semnele slabiciunii, ramane doar a ne vedem de joc si sa ignoram acest maaare luptator si varsat lui
 

DeletedUser6

Se pare ca si-a luat ban... se pare ca suportul functioneaza (oare cine o fi trimis bilet la suport...? :rolleyes: ). As vrea sa ii multumesc domnului xxx. Sa vedem daca se vor lua masuri si impotriva lui sego care se pare ca nu a vazut acea poza care se afla cu doar 2 posturi inaintea postului sau.


:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37

De cand am inceput noi sa ne obosim pentru toti copii care simt nevoia obsteasca sa-si exprime mult valoroasele opinii?.Sincer nu-mi pasa cat negru sub unghie de tine zuper,nu ma atingi cu absolut cu nimic...si acelasi lucru ar trebui sa-l spuna si membrii mei.
Pana una alta tribul tau a intrat in altul ca nu a/ai fost in stare sa-l tii in picioare si pana una alta sunt cu ceva rankuri inaintea ta...asa ca..pana situatia se va inversa.shush:)
 

DeletedUser

mda .. Tribul TLD e foarte slab *sarcasm* cu toate ca suntem un trib slab format din jucatori slabi , eu cand am inceput sa joc aveam 40 de pct si ZUPER avea cel putin 600 .. cum se face ca acuma e cu cateva mii de locuri sub mine?? ... e posibil ca un trib ~TLD~ sa invete oamenii cum sta treaba cu jocul asta si ca datorita lor am invatat sa joc? ... voi ce ziceti? .. eu zic ca da .. si ma bucur ca am reusit sa intru intr-un trib de oameni cu experienta care au avut rabdarea necesare pt fiecare dintre mebrii tribului sa ne raspunda la toate intrebarile ( inrebarii de noobi .. ca toti am fost incepatori).
Si sa nu uitam faptul ca ~TLD~ a fost in razboie numai cu triburi mamult .. gen EXIT si T-A ...si cred ca am iesit invingatori pana acuma ... cel putin tribul EXIT nu mia exista( a fuzionat cu mai multe triburi ) T^A care inainte era in trib care se batea cu pumnul in piept ca sunt jucatori si acuma tribul lor este o ACADEMIE
 

DeletedUser

nu stiu de ce postez aici......

"Cand vom calca in picioare TLD vom spune ca tld era tribul perfect,"


Doar atat am de zis,baietas,cand te dai jos din pat si te trezesti,spala-te si pe ochi sa vezi ce scrii...nu de alta dar devii "zuper" penibil
:D
...dupa cum ziceam,nu stiu de ce ma obosesc sa postez aici...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus