Tribul -TOTUL sau NIMIC ? [TsN?]- isi incepe existenta odata cu Lumea 15

  • Autor subiect DeletedUser14704
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14704

Buna ziua,


Incepand cu Lumea 15, un nou trib va fi o noua putere de lupta contra fortelor dusmane .

Tribul va fi intitulat 'Totul sau Nimic ' cu prescurtarea 'TsN?'

Vor fi intemeietoare : Alizeea
& KID68

Centrul tribului va fi pozitionat in NordEstul hartii , de acolo de unde ne incepe a noastra poveste .

Va asteptam sa va inscrieti daca doriti sa participati pe Lumea 15 in tribul TsN?.






Va rog sa nu faceti spam in aceasta deoarece postul va fi sters direct .

Asteptam inscrieri.

Lista membri :
----
Conducere :
-Alizeea
-KID68
-xblaandy

---

Membri :
-Alizeea
-KID68
-xblaandy


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa inteleg ca ai Facut tribul asta pentru ca ai fost din cate am inteles scoasa de pe sista Black Sea ?
 

DeletedUser14704

Am facut tribul acesta deoarece am dreptul sa-mi creez un trib si mi s-au alaturat 2colegi ;).
 

DeletedUser8715

Tribul de moderatori, deci mai mult de 1 saptamana nu rezistati.

Succes oricum, aveti nevoie.
 

DeletedUser26200

oare de ce toti faceti reprosuri,mistouri... si amenintari si alte chestii... eu unu le urez succes :) la fel si tuturor triburilor de pe 15 :)
 

DeletedUser

Plin de spam va fi forumul nostru. Ne vom da ban singuri, iar fiecare din noi va fi moderator cate o saptamana pe forumul tribului.
@regele1 ai devenit si tu pirat :eek:. Te-ai scos.
 

DeletedUser

Da , nu mai pot de nerabdare sa merg pe scandura !

PS:little bad , nu mai e mult si devi senior
 

DeletedUser

Du-te pe scandura la tine in trib nu ne mai spama pe noi. La astia cu junior member le poti explica pe privat cum si ce sa faca rege al piratilor.
 

DeletedUser

Sal

eu unul voi astepta pana ma integrez in joc....fara trib voi sta :D
 

DeletedUser

eu unul voi astepta pana ma integrez in joc....fara trib voi sta :D

Daca ajungi langa mine si fara sat vei sta.
___________________________________

Dar tribul vostru da drept de conducere la fiecare membru ?ca vad ca 3|3 au drept de conducere
 

DeletedUser24302

Lasal ma ca vrea sa ajunga mai repede si el senior

crezi ca toti vor ce vrei tu?:D


cand m-ai invitat odata in trib , adica sa facem unul , prima intrebare pe care mi-ai pus-o a fost "Esti cunoscut pe forum?"=))
 

DeletedUser12464

crezi ca toti vor ce vrei tu?:D


cand m-ai invitat odata in trib , adica sa facem unul , prima intrebare pe care mi-ai pus-o a fost "Esti cunoscut pe forum?"=))

Daca imi arati mie asta iti dau 5 pct premium dar...nai cu ce demonstra .... ideea asata tia venit tie primu si atunci te aveam in lista de mult si primu lucru care team intrebat sau pe care intreb pe toti este de cand joaca?/pe ce lumi joaca?

Asa ca numai minti frate... si nu te mai baga in seama degeaba
 

DeletedUser24302

nu ma pun la mintea copiilor:-J
si normal ca nu mai am mesajele de acum cateva luni bune:D pe mess
hai sa nu mai spamam:)
 

DeletedUser

Sal

Baiete ma inveti pe mine triburile?Cand jucam eu triburi tu te jucai prin nisip.....uite tu cine o fost mereu pe primul loc pe lumea 7 cu nick The Werewolf..acum sunt pe locul 3
 

DeletedUser

Baiete ma inveti pe mine triburile?Cand jucam eu triburi tu te jucai prin nisip.....uite tu cine o fost mereu pe primul loc pe lumea 7 cu nick The Werewolf..acum sunt pe locul 3

pai poate el a jucat pe lumile 1-6 ..deci a jucat de dinaintea ta ..:D deci tu te jucai in nisip :D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus