TRIBURI adevar si minciuna

  • Autor subiect DeletedUser12147
  • Data de început

DeletedUser6843

Recunosc, nu vorbesc in cunostinta de cauza in cazul de fata, dar cand va in Clasamentul general : NOI - 1104 membrii, este clar cum si de ce exista aceste practici.. si care-i scopul acestui trib... Eu cred ca vor supravietuii doar 200 dintre toti astia ingrasati bine din proprii membrii mai mici si naivi care "trimit sprijin in porum la cules" ...
Intotdeauna un Trib ca asta(MAMUUUT) are doar 2 explicatii :
1. noobism
2. canibalism in interese proprii.

Tind sa cred ca-i vorba despre VARIANTA 2.



Daca am gresit..imi cer scuze.
~Bafta...


Mai nea cutare,am practicat 10 de astfel metode si gata ti se umfla si tie penele.Daca suntem rang unu la atacatori eu cred ca nu suntem canibali,noobism nici nu se pune problema.

Noapte buna
 

DeletedUser

Mai nea cutare,am practicat 10 de astfel metode si gata ti se umfla si tie penele.Daca suntem rang unu la atacatori eu cred ca nu suntem canibali,noobism nici nu se pune problema.

Noapte buna

Nu nenea, nu mi se umfla mie penele stai linistit.
Defapt nici nu`mi pasa de voi.
Eu doar mi-am exprimat pararea...

Oooo da... p-aia cu primii in top la Inamici invinsi ai gandit`o !?
Sincer la 1100 de membrii pe ce loc ati vrea sa fiti....cand triburile din top, din jurul vostru au de 3-4-5 ori mai putini membrii ca voi ?!?
 

DeletedUser

Mai nea cutare,am practicat 10 de astfel metode si gata ti se umfla si tie penele.Daca suntem rang unu la atacatori eu cred ca nu suntem canibali,noobism nici nu se pune problema.

Noapte buna

nu o lua asa ...uite de exp. m.t. sunt 130 in trib si ocupa locul 2 .. au de 7 ori mai putini membrii k voi ... asa e si in cazul immo s.a. .



dhbm sunt k voi ... multi si de ia au atacatorii asa mari ;)
 

DeletedUser

Sa incep prin ati raspunde tie intai zicand DA ai dreptate ,am cunoscut cu ghilimelele de rigoare zeci de jucatori care au facut exact ce ai spus tu au ramas in tribul x cu toate ca tribul nu i-a ajutat cu nimic sau prea putin ,personal am inobilat cativa din genul acesta de jucatori,bun este de laudat loialitatea lor naiva dar vin si te intreb ei ti-au fost prieteni tie sau celor din tribul tau sa zicem ramanad pana la pierderea ultimului sat dar voi,tu le-ai,le-ati fost prieten,prieteni aceluia ? Celui ramas sa lupte pana la capat stiind ca o sa piarda?Din cate stiu prietenia trebuie sa fie reciproca sau poate ma insel,daca x a ajuns sa dispara datorita loialitatii si prieteniei lui fata de trib sau colegii din trib insemana ca prietenii lui i-au fost atat de prieteni incat ...a dat omul un nou inceput ce palaria lui ,vb aceea: "murim impreuna dar mori tu primul".

si despre care joc de echipa imi vb ,despre jocul in care din 10,7 dispar
dandu-si satele (nu in sensul ca le-ar lua echipa,la inamici ma refer)pt echipa?
super joc de echipa nu cumva se cheama Pacalici ?



sincer de la mn din trib sunt prieten cu peste 70% . de cv timp nici unul dintre ei nu a fost innobilat de dusmani , ptr k mereu ne-am ajutat reciproc .
conteaza f. mult sa stii sa-ti alegi trbul , ptr k intr-un trib unde ai multi prieteni mereu vei fi ajutat .
triburile = joc de echipa.

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

nu o lua asa ...uite de exp. m.t. sunt 130 in trib si ocupa locul 2 .. au de 7 ori mai putini membrii k voi ... asa e si in cazul immo s.a. .



dhbm sunt k voi ... multi si de ia au atacatorii asa mari ;)


Salut!


Stiu si eu care e treaba ca suntem multi formam un anumit top si toata stima ca voi sunteti pe locul 2 practic voi il meritati mai mult in fine.Eu vroiam sa explic ca nu e vorba numai de barbarism etc si ca avem jucatori in trib in top 100 atacatori sau aparatori etc.Apropo este si in cazul IMMO pentru ca sunt foarte putine triburi care au mentinut brandul cu care au plecat ceea ce este mare lucru.
Sa iti mai explic da suntem multi,dar sunt si au fost si alte triburi mamut care nu sunt nici macar in top 5 asta ar trebui sa iti dea putin de gandit.
 

DeletedUser

?

Pana la urma care`i problema?
NOI poate fi cel mai mamut trib din serverul romanesc..totusi..nu inteleg care`i problema voastra..cat timp ne tinem bine nu stiu de ce se ia toata lumea d NOI..e un trib bine organizat care stie c vrea..deci ceilalti ``maestri`` GURA MICA!!
 

DeletedUser

Pana la urma care`i problema?
NOI poate fi cel mai mamut trib din serverul romanesc..totusi..nu inteleg care`i problema voastra..cat timp ne tinem bine nu stiu de ce se ia toata lumea d NOI..e un trib bine organizat care stie c vrea..deci ceilalti ``maestri`` GURA MICA!!

Nu s-a luat mai nimeni de tine stai linistit...
Doamne ce va mai atacati (unora dintre voi...)
Va panicati asa usor... Daca purtam si noi o discutie argumentate cu 2 parere diferite, gata... suntem impotriva voastra !? V-a jignit cineva !? Eu doar mi-am dat cu parerea... stai linistit ca oricum nu`mi pasa de "tribuletul" tau...
 

DeletedUser

Omule..asta e..in fiecare trib sunt cativa incepatori..ce ai vrea?
Sa fie toti perfecti?
Insa orice incepator invata..;)
Nu`mi pasa daca`ti pasa d tribul NOI..faci c vrei..;))
 

DeletedUser6843

nu o lua asa ...uite de exp. m.t. sunt 130 in trib si ocupa locul 2 .. au de 7 ori mai putini membrii k voi ... asa e si in cazul immo s.a. .



dhbm sunt k voi ... multi si de ia au atacatorii asa mari ;)


Alexutzu29 esti prima persoana pe care o rog sa se gandeasca la o faza.Tribul NOI nu a fuzionat sa fie MAMUT si nu cred ca mai e un mamut sa aive atatea razboaie sau sa i se pregateasca altele.
 

DeletedUser3627

1. userul ala era in mijlocul tribului , chiar nu ma interesa sa iau un astfel de user , era carne de tun . Ati nobilat acel user ca era un fomist in zona care te-a periat destul si ai decis ca merita recompensat , asa ca ai acctionat .
2. Aveti locul 1 la atac ca va permiteti sa atacati , la nr de sate avute e normal sa aveti mai multe sate de atac ca mine si sa adunati mai multe puncte . Este noral sa fiti in fata ca atunci cand eu dau un atac primesc de la 10 in sus , si in zile de sarbatoare cate 60-100 si asta fara fake .
3. Nu ati fuzionat pe acte dar aveti multi inclusi cu japca , tot fuziune e si aia . Aia au fost prea lasi si au cautat caldurica , unii au gasit , altii isi cauta trupele prin porumbi , asta e .
4. E fix problema ta ce faci dar sa nu imi spui ca e si moral , sau trebuie redefinite niste standarde si pentru tine.
 
Sus