Triburi de top

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser42505

Ce oameni neseriosi pe aici.
Imi caut si eu un ''trib de top'' si nimeni nu-mi raspunde cererii :D
 

DeletedUser22923

riau .. spunemi si mie ce sti de mine ? Ca am condus circus pe l23 si dupa ce nu am mai putut juca nu am mai jucat ? am condus lumea l23 timp de un an atat la agresor cat si la puncte . Ca am jucat pe lumea l28 si eram cel mai bun trib si academiile erau toate in rank 20? Ce mai sti de mine ? E normal cand nu mai am timp sa nu mai joc nu ? Nu zic ca nu mam lasat atat pe lumea 23 si 28 dar inainte sa ma las am facut treaba . Ce mai sti altceva de mine .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ibidem o sa atace cu rachete si tancuri, deci ..atentie! :D


molias ian 26,2013 00:37
Salut m-o rugat [player]DividE ET ImperA[/player] sa-ti trimit acest mesaj:

Ahhh...cum de nu mi-am dat seama de la inceput ca esti admin?! Cunosteam felul de-a vorbi dar nu stiam de unde sa te iau:) Trebuia sa ma gandesc de la inceput ca numai un admin le poate sti pe toate asa...ca tine.
Ce ma fac acum? Trebuie sa-mi fac griji ca asa cum au mai fost cazuri, voi fi supravegheat si voi fi exclus din joc(asa cum am mai fost) la prima gresala? Sau sa-mi fac griji ca tribul tau va fi tinut in spate de echipa de admini raspunzatori de aceasta lume? ...sau sa-mi fac griji ca adminii fac mici "scapari" de sistem si prin anumite smecherii pot face anumite manevre? Glumesc...stiu ca nu se poate;)) ..voi sunteti oameni cinstiti:)

Scuze de deranj :).

Se cam inmultesc mesajele pe joc , din pricina asta.Si nu, eu nu sunt admin. Cuncluzionand, extrag dintr/un mesaj anunţ inca activ de pe forum:

Administratorii NU au voie să joace pe lumea pe care o administrează.
Este dreptul lor ca jucători să participe activ pe lumea pe care nu sunt administratori şi vă asigur că nu beneficiază de tratament preferenţial pe acele lumi unde activează doar ca jucători.
Nici un administrator nu se implică direct sau indirect folosindu-se de funcţia pe care o deţine pentru a influenţa desfăşurarea normală a jocului.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Macar de/ar fi asa :D..
Dar tot un cap pe umeri au, si cam aceleasi cunostinte in joc, la fel ca multi alti simpli jucatori.
N/ai mai vazut ca un admin sa fie ferma? Nu e imposibil, eu da...:D
 

DeletedUser43170

eu asa cred ca e si nu e prea cinstit daca e asa . Sa vedem cu evolueaza si atunci ne vom da seama acum ne dam cu parerea doar
 

DeletedUser40689

O sa propun sa devenim toti ( sau aproape toti ) ferme , e bine asa ? :)
 

DeletedUser42678

In ziua de azi nu mai am incredere nici in mine:))........Dapoi in sistem.
Si o mica paranteza (De la Admini pana la Moderatori) voi mancati 24/7 Triburile pe paine:)).............
Automat vor sti fel de fel de siretricuri si coduri.
Dar pana la urma cum a zis si quz0r e dreptul lor sa joace si ei.
Fara ofense.
 

DeletedUser9103

In ziua de azi nu mai am incredere nici in mine:))........Dapoi in sistem.
Si o mica paranteza (De la Admini pana la Moderatori) voi mancati 24/7 Triburile pe paine:)).............
Automat vor sti fel de fel de siretricuri si coduri.
Dar pana la urma cum a zis si quz0r e dreptul lor sa joace si ei.
Fara ofense.

Tipic romanesc, tot timpul cineva tre sa fie de vina pe greseala ta. Au adminii si mozii un barem dupa care baneaza, nu doar ca nu-i place fata ta. Da na, ii mai bine sa fie ei naspa, decat sa recunoasca ala ca o trisat.
 

DeletedUser

:Dvezi poate mai angajeaza frizerul la manastire))

Eu nu fac angajari .Sa incerce la Avicola ca duc lipsa de personal.
Eu chiar sunt curios. Ce inseamna asta :D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx : Sa nu-nteleaga ziaristii bah :D

Ce s-o fi-ntamplat pe-aci zilele astea?!!!:D

Triburi de top ca triburi de top dar femei de top aveti prin triburile alea de top?!!! :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4133

Tema se numeste "Triburi de top", va rog sa ramaneti la subiect. Daca aveti chef de taclale treceti la "Discutii libere L32!"
 

DeletedUser41565

Cel mai de viitor trib , viitorul trib castigator al lumii 32.
Daca nu v-ati prins e vorba de S.H.


Familie:
S H
Silent
S~A
S~B
-SH-
~S.H~A
S.H.
S.H.-A
 
Sus