Triburi de top ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40281

AXAN este un trib care veti auzi si in urmatoarele luni , ( asta daca nu se intampla ceva fuzuni...)
 

DeletedUser2147

suntem destui deastia mai batranei care au fost atrasi de setarile lumii.

Legat de triburi dominante, 95% din triburile actuale nu vor prinde sfarsitul lumii mai mult ca sigur!
 

DeletedUser41102

ahahahaaha ce penal :))

auzi tu ca triburi dominante din prima zi :))
 

DeletedUser

ahahahaaha ce penal :))

auzi tu ca triburi dominante din prima zi :))

Se poate cunoaste un trib bun desteptovici dupa membri care fac parte din el , daca au fost buni pe alte lumi vor fi buni si aici .

Adaug si tribul Time pe lista , deja am vazut ca -IT- nu mai exista , sau au schimbat numele ?
 

DeletedUser42770

Se poate cunoaste un trib bun desteptovici dupa membri care fac parte din el , daca au fost buni pe alte lumi vor fi buni si aici .

Adaug si tribul Time pe lista , deja am vazut ca -IT- nu mai exista , sau au schimbat numele ?

O aberatie mai mare decat asta nu am auzit in ultima vreme !
De cand daca sunt 10 membrii castigatori ai altei lumi pe o lume noua sunt deja buni ?
Te-ai gandit ca aici intervin anumite criterii/factori ... ? Si anume : Steaguri ... eu cand m-am reapucat habar nu aveam sa joc cu steaguri/biserici + multi alti factori !
Nemaipunand ca toate lumile au setari diferite ... unul stie sa joace pe viteza 2 altu pe 1 ... viteza trupelor ... bonusurile / moral / Protectie daca e sau nu + Activitatea ...

Voi inainte sa postati ceva nu ganditi ? 60% din posturile de aici sunt aberatii si pe dinafara !
Nu exista Trib de Top sau de Elite la inceput de lume ... pariu fac pe cat vreti ca 80% din triburile de acum din top 25 nu vor mai exista peste 2 luni !

Ce e cu voi oameni buni ! Jucati de 3 luni si deja o faceti pe analistii si pe atotstiutorii !
 

DeletedUser


O aberatie mai mare decat asta nu am auzit in ultima vreme !
De cand daca sunt 10 membrii castigatori ai altei lumi pe o lume noua sunt deja buni ?
Te-ai gandit ca aici intervin anumite criterii/factori ... ? Si anume : Steaguri ... eu cand m-am reapucat habar nu aveam sa joc cu steaguri/biserici + multi alti factori !
Nemaipunand ca toate lumile au setari diferite ... unul stie sa joace pe viteza 2 altu pe 1 ... viteza trupelor ... bonusurile / moral / Protectie daca e sau nu + Activitatea ...

Voi inainte sa postati ceva nu ganditi ? 60% din posturile de aici sunt aberatii si pe dinafara !
Nu exista Trib de Top sau de Elite la inceput de lume ... pariu fac pe cat vreti ca 80% din triburile de acum din top 25 nu vor mai exista peste 2 luni !

Ce e cu voi oameni buni ! Jucati de 3 luni si deja o faceti pe analistii si pe atotstiutorii !

Da , vor castiga astia care au avut 2-3 sate pe nu stiu ce lume si habarn nu au sa dea un atac de farm sau care joaca pentru prima oara , BRAVO , esti mai de valoare ca ala de mai sus ...

Eu am intrebat aici de echipe bune , care vin de pe alte lumi sa joace , vroiam sa stiu calitatea lumii 34 in materie de jucatori buni veniti de pe alte lumi , ce aberezi tu acolo habarn nu am si bineinteles ca daca sunt de pe alte lumi si au jucat bine acolo au si steaguri .

Citeste si tu primu post sa vezi despre ce este discutia macar .
 

DeletedUser42770

In continuare sustii si vorbesti total pe langa subiect !
Nu a vorbit nimeni de jucatori care au 2-3 sate pe 1 lume ca apar aici si castiga lumea !

Dar nici sa-mi spui ca daca niste jucatori au fost buni pe alte lumi vor confirma si aici ! Fiecare lume este diferita si nu se leaga de nici un fel oricum ar fi !
SI lasa-ma veteranule cu lectii de moralitate ca la mine nu tin astea ! Tineau pe Beta cand m-am apucat (defapt nici macar atunci) ... le-am fumat pe toate cu care ma iei tu de 7 ani imediat incoace !
Si da nu te atacam daca nu o tineai tu pe desteptul si nu te apucai sa faci pe unu altu destept !
Pana la urma omul avea dreptate ! Subiectul Triburi de Top nu are ce cauta in aceasta Rubrica ! Nu acum in prima zi sau a 2-a ...

Legat de Steaguri nu e asa ... hai ca am jucat si am steaguri ! Nu toate lumile anterioare au fost cu steaguri ! Steagul e una Trofeul e alta !
Am in trib jucatori care au 4-5 ani vechime si nu au 1 steag macar ... sau au un steag de 4%
Eu daca nu jucam intamplator pe 30 nu aveam nici un steag acum ! Unde bineinteles mi-am prins nasu in prea multa cunoastere ! Si alte si alte exemple !

O zi buna si sa lasam harta sa decida cine e de Top sau cine nu e de Top !
 

DeletedUser42606

hmmm Circus atata timp cat o sa fie matzz* la conducerea tribului o sa se duca rapid la vale.
 
Scor reacție
209
Ce s-a aprins Artistu :)).

Sunt cateva triburi promitatoare dar sa vedem. Mai tineti minte familia Classic de pe 33 care se lauda in fiecare zi cu clasamentul? :)) Nu stiu daca au rezistat 2 saptamani macar.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus