Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

-Ak- este un trib de viitor , dar si B-Sea este un trib bun si de viitor...
 

DeletedUser30910

Partea proasta e ca daca dau 3-4 in acelasi loc , e nasol :)

Pre-made-urile pentru mine ar trebui sa intre la ore diferite adica totii sa stie cand si unde sa intre sa poti face nuclee asta daca se stie ca se joaca pe termen lung .

ia exemplu nbz l13, la fel au intrat si pana la un moment dat s-au dezvoltat foarte misto...de ce sa dea cum zici tu?

e mai simplu si mai usor sa mergi pe o "fasie" cu innobilatul...in timp te ajuta enorm, iar daca ai colegi care merg la fel ca tine atunci e si mai bine
 

DeletedUser4920

ia exemplu nbz l13, la fel au intrat si pana la un moment dat s-au dezvoltat foarte misto...de ce sa dea cum zici tu?

e mai simplu si mai usor sa mergi pe o "fasie" cu innobilatul...in timp te ajuta enorm, iar daca ai colegi care merg la fel ca tine atunci e si mai bine


Nu am zis ca nu merge ci ca nu imi place , si se bazeasa pe a avea un nucleu extrem de bun ! , iar pe .ro multi se lasa la inceput si iti arunca in aer toata strategia trebuie sa stai sa dai satele moca si de multe ori le iau jucatori de carton.
 

DeletedUser

:-? cat credeti ca rezista tribul FaQ? mai mult de 2 zile de la ridicarea protectiei?:))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
nu o sa spun b-sea ca stiu ca nu vor sa continue mult aici.
IN SCHIMB TRIB DE VIITOR PE L26 IMI PARE -ak-:d
 

DeletedUser4920

4555 ricautza 165 1 -Ak-

Ffs te incadrezi perfect in urmatoarea categorie


Membru trib xxx , tribu xxx e cel mai tare rullez [-_-]
 

DeletedUser39475

el si-a argumentat parerea .. tu dc afirmi ce afirmi ?

Este doar parerea mea. Este una subiectiva, bineinteles...

Si daca tot vrei motive, uite cateva... Are jucatori de valoare, nu mai dau exemple pentru ca sunt multi.
De asemenea pozitionarea mi se pare excelenta. Daca innobilam tot dintre noi si plecam intr-o directie anume, cu o diplomatie corecta vom reusi.
Conducatorii si mi par destul de experimentati, argumente nu prea am, deoarece nu s-au luat decizii de luat in considerare pana acum.
 

DeletedUser

De NRK ce ziceti?Domina k53 si desi au academii cred ca vor supravietui ceva timp.Voi avea ceva de furca cu ei ...
 

DeletedUser

Numele tribului: Akatsuki !
Prescurtare: -Ak-

Poate ma repet,dar tot ei raman un trib bun si de urmarit![accentuat pe urmarit]!

As putea sa stiu de ce suntem buni si de urmarit?

Setzel le-a pus pe foaie celor din USB , ar fi frumos sa ne puneti si noua pe foaie ce si cum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35224

Daca urmareai seria anime Naruto ai fi stiut ca cele 2 factiuni sunt in razboi, abia astept sa vad care vor fi relatiile dintre cele 2 triburi de-a lungul timpului
 

DeletedUser

Sa zicem ca am fost luat cu forta, plus ca avand in vedere faptul ca foarte multi prieteni de pe Lumea 3 joaca, e foarte placut sa fiu printre ei :)
 

DeletedUser3357

Eu unul tin foarte mult la nickname-ul meu si un alt cont nu va exista :)

Esti unicat :d

Si totusi nivelul de participare pe aceasta lume este destul de scazut doar 14.500 de jucatori in raport cu lumile anterioare in care se ajungeau la 35.000 cu lejeritate.Sfarsitul acestei lumii va fi identica cu cea a lumii 15(ca tot adusera-ti vorba mai sus de B-Sea)

Este scazut ca pentru o lume cu asa setari de obicei apare la inceputul verii nu la sfarsit.

La fel ... eu sunt cel care a creat contul Extraction Point, imi apartine in continuare si nu am avut mai mult de 2 zile cumulat din 120 ca sitter pe orice perioada de la inceputul L3 pana la sfarsit :)

Tu ai prea mult timp la dipozitie. De asta ai ajuns si unde ai ajuns. Eu cand am ajuns sa nu mai am timp, mi-am cedat din sate sa joc la moral ( ca s-a scos mai tarziu este alta problema ).
 

DeletedUser40749

Mda,ca tot venii vorba de triburi de viitor,cred ca USB si ZEN se vor bate pentru locurile 1-2 in maxim 1 luna!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus