Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

1 Diablo 4.057 8.641 100 86 100 86
4 MoD 3.819 8.245 100 82 100 82
8 D-Aa 3.680 7.771 100 78 100 78
20 HAN N 3.333 6.947 100 69 100 69

Aceste patru triburi marete deja au atins limita de membrii admisa pe aceasta lume :eek: Sigur sunt de viitor! La cate sate au deja greu vor disparea...;)
 

DeletedUser

tineti minte FAQ -ul de pe 26? Erau pe primul loc si aveau vreo 3 academii. Cum s-o dus protectia, intr-o zi o disparut :D
 

DeletedUser32877

nu a existat FAQ pe L26 .. cel putin din ce zice twstats-u
 

DeletedUser

cum nu a existat nici menta. Si de fapt a existat.. Intreaba orice jucator care a intrat de la inceputul lumii ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Imi par buni cei din Crazy? si Manowar (pentru ca sunt rockerasi:D)

Ochiul meu observa si CIRCUS :D
 

DeletedUser

sunt multe triburi bune si bunicele acum la inceput de lume cele de viitor vor fi cele care rezista dupa ce dispare protectia :) si apar nobilasii :)))
 

DeletedUser41102

inseamna ca nu i`ati observat pe cei din CIRCUS :)... am jucat la ei in trib pe o lume anterioara, nu mai imi amintesc numele jucatorilor, dar daca sunt ei si joaca serios, sigur vor fii in top
 

DeletedUser

Pentru unii triburile de viitor sunt cele din primele 10 sau 20 dar sunt triburi de urmarit si in mai josul topului :)
 

DeletedUser

TOM, R.S și Eoel

si gods of war si poate si tweety si silvesteru lu chevyx


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40582

Aka!

2.6.1. Toate mesajele trebuie să conțină un număr de minim 4 cuvinte.Mesajele care încalcă regula de post-lenght vor fi considerate spam şi vor fi sancționate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luată în calcul ca reprezentând un singur cuvânt.
De asemenea, mesajele nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si eu zic ca TOM ar fi un trib de viitor am observat o serie de jucatori buni de pe lumea 26.:D
 

DeletedUser

gods of war cred si eu ca sunt un trib de viitor, cunosc o parte din ei( vreo 25) si sunt un grup unit care deocamdata domina sudul.. Oricum o sa se schimbe mult clasamentul dupa ce se incheie protectia.
 

DeletedUser

triburi bune inca nu exista , toate sunt in curs de formare
peseu : eu nu urmaresc decat triburile din vecinatatea mea , de restul ( inca ) nu-mi pasa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus