Triburi Plagiate

DeletedUser35664

am intrebat si eu in stanga si in dreapta ca de , eu stiu de la L 14 , am intrebat pe astia mai vechi, nimeni nu a auzit de voi, sigur existati??????? ramana cum am stabilit : ORICE COPIERE NU ARE VALOARE
 

DeletedUser

am intrebat si eu in stanga si in dreapta ca de , eu stiu de la L 14 , am intrebat pe astia mai vechi, nimeni nu a auzit de voi, sigur existati??????? ramana cum am stabilit : ORICE COPIERE NU ARE VALOARE

calaretii poate s-au luat dupa mason. deci vrei sa insinuezi ceva?
mai bine lasa forumul si nu te mai agita.. acum e frumos afara
 

DeletedUser35664

HAI SA VA EXPLIC MICUTILOR CA SA INTELEGETI : gicu mentosan este un brand , degeaba mai vin 20 de natarai in urma pt ca , creatia a fost creata si este sublima , intelegeti? si daca nu intelegeti nu ma intereseaza , nu stau eu acum sa schitez unor copii niste date tehnice imprumutate de la altii. succes la joc, eu unul , ma alatur majoritatii care vede in voi niste simple formalitati copiate .
 

DeletedUser35664

am vazut ca sunt mici, tocmai ca astia mici copiaza in draci , tot ce prind . si-au copiat pana si propriul mers ca li sa parut putin interesant :D
 

DeletedUser

Nu mai fiti atat de rautaciosi!
Daca e mici de ce nu-i lasati si pe ei ce naibi
 

DeletedUser5151

Trebuie sa recunosc ca este f tare ideea precum si numarul de participanti in tribul P.S.

Sper sa ramana cat mai multi in joc si sa poata continua cu toate acele nume (fara sa invite pe nimeni altcineva).

Sau sunt multiconturi?
 

DeletedUser

Trebuie sa recunosc ca este f tare ideea precum si numarul de participanti in tribul P.S.

Sper sa ramana cat mai multi in joc si sa poata continua cu toate acele nume (fara sa invite pe nimeni altcineva).

Sau sunt multiconturi?

nu avem de gand sa ne stricam coregrafia :) iar de rezistat :p om trai si om vedea :p
 

DeletedUser36817

HAI SA VA EXPLIC MICUTILOR CA SA INTELEGETI : gicu mentosan este un brand , degeaba mai vin 20 de natarai in urma pt ca , creatia a fost creata si este sublima , intelegeti? si daca nu intelegeti nu ma intereseaza , nu stau eu acum sa schitez unor copii niste date tehnice imprumutate de la altii. succes la joc, eu unul , ma alatur majoritatii care vede in voi niste simple formalitati copiate .

Hai ca am auzit ca problema e saraca limba romana, pe care noi chinuim.

Ia sa vedem:

1. folosirea abuziva a majusculelor se considera impolitete, chiar si pe web; intelegem si daca scrii normal;
2. in limba romana, semnele de punctuatie se pun intr-un singur fel: semnul respectiv imediat dupa cuvant, blanc, apoi cuvantul urmator. Niciodata nu se pune blanc dupa cuvant, apoi semn de punctuatie;
3. "creatia a fost creata" asta cred ca a fost o figura de stil, in felul ei mic;
4. cum "schitezi date tehnice", sunt curioasa, dar probabil timpul le va lamuri pe toate;
5. in limba romana, daca tot ai inceput furibund cu majuscule, cand incepi o fraza nou incepi cu litera mare deh;
5. cum sa vezi in cineva "niste simple formalitati copiate"? Probabil si asta e o figura de stil, in felul ei;
6. si, evident... nu putea lipsi:

pt ca , creatia

Ca ai comis o cacofonie este suficient de neplacut, nu este cazul sa o mai si maschezi cu o virgula, precum pisica produsul final.

Bafta si spor la scris, va astept la o analiza de text.

Le-am citit pa toate in cartea aia mare, de se numeste ca jocu... DOOM II
 

DeletedUser

Neuronule si lukas, voi sunteti un fel de vocea poporului sa inteleg. De dimineata va tot dati peste cap pe aici ca deranjam si spamam iar dupa ce ajungeti impreuna la un punct comun va ridicati reciporc in slavi urmand cate un egal si 10 paranteze pe putin.

Daca viata ta de forumist implica sa citesti toate topicurile pentru ca te gadila pe tine pe retina atunci cand un titlu de topic e scris mai ingrosat ceea ce denota post nou, imi pare rau, tu suferi de o problema, nu noi. Atata timp cat noi ne-am rezumat la un singur topic dedicat noua, il poti considera official thread ca tot se poarta denumirilea stea nu inteleg ce te tot ardea pe tine grija de ceea ce se posta la acel topic.

Cat despre cine cui a furat sau plagiat, ti-am dat un exemplu plastic mai in spate pe care n-ai fost in stare sa-l digeri si pun punct oricarei discutii pe aceasta tema.
 

DeletedUser

HAI SA VA EXPLIC MICUTILOR CA SA INTELEGETI : gicu mentosan este un brand , degeaba mai vin 20 de natarai in urma pt ca , creatia a fost creata si este sublima , intelegeti? si daca nu intelegeti nu ma intereseaza , nu stau eu acum sa schitez unor copii niste date tehnice imprumutate de la altii. succes la joc, eu unul , ma alatur majoritatii care vede in voi niste simple formalitati copiate .

:))) creatia a fost creata si este sublima bun bun :))

daca habar nu ai despre ce e vorba nu mai face afirmati de dragul de a face cat mai multe postari .... nici masonii nu erau cunoscuti inainte si au aratat de ce erau in stare .nu poti sa afirmi ca nu cunosti un om care joaca undercover .... care mai e rolul acelui cuvant daca ai sti cine sunt .

Totusi si eu sunt curios cine sunt .... cateva nume par cunoscute de acolo :p
 

DeletedUser

HAI SA VA EXPLIC MICUTILOR CA SA INTELEGETI : gicu mentosan este un brand , degeaba mai vin 20 de natarai in urma pt ca , creatia a fost creata si este sublima , intelegeti? si daca nu intelegeti nu ma intereseaza , nu stau eu acum sa schitez unor copii niste date tehnice imprumutate de la altii. succes la joc, eu unul , ma alatur majoritatii care vede in voi niste simple formalitati copiate .

Ti-e cuida ca nu mai exista IOBAG? esti frustrat?
O creatie sublima
Sunt un analfabet

Privesc spatiul cu anafabililtate
Si ma plang ca n-am nici o abilitate

Rigor mortis de aici ma ....
 
Sus