Triburile din alte tari

DeletedUser

Salut nu am vazut nici un topic cu titlu acesta si subiect la aceasta sectiune asa ca am decis sa il deschid

In acest thread este vorba despre alte triburi din alte tari.... Aicea veti posta daca jucati pe altele

Exemplu eu joc pe TribalWars(EN) pe lumea 15/16/17/19/20/21/22 desi lumea pe lumea 22 nu voi mai juca deorece second leaderul al tribului meu a iesit din trib si era langa mine X( si a inceput sa ma atace sa imi ia resurse si sa imi distruga cladirile cu catapulte/berbeci si acuma o inceput sal nobileze

De asemenea mai joc pe Triburile germane pe lumea 23/26

:D
 

DeletedUser

joci pe prea multe. de aia pe nici una nu reusesti sa joci cum trebuie.
 

DeletedUser

mult prea mult.daca nu esti dezvoltat si ai mult timp liber probabil ai timp de atatea lumi
eu ma rezum la 3,6,7 si w22 pe .net
 

DeletedUser5981

Sa joci pe atatea lumi e cea mai mare greseala :eek:


Si eu ma rezum caci am mai mult timp, la L4 L6 L7 si norvegieni :D
 

DeletedUser

sunt intemeietor de trib pe w14 :p, sh ne merge extraordinar de bine
 

DeletedUser

Hah, joc pe W9 si Speed pe .net de obicei, pe .RO nu mai joc, am parasit L7 de curand, ma vedeti pe .RO cand apare L9 (9 e numarul meu norocos)
Mai joc si la germani tot pe speeduri dar o data la 5 speeduri joc si eu unul :p

Daca ma descoperiti cumva pe W9 si vreti sa ma atacati...

Units
24974 Spear fighters
39469 Swordsmen
22413 Archers
7175 Heavy cavalry


VA ASTEPT.:D
 

DeletedUser

Hah, joc pe W9 si Speed pe .net de obicei, pe .RO nu mai joc, am parasit L7 de curand, ma vedeti pe .RO cand apare L9 (9 e numarul meu norocos)
Mai joc si la germani tot pe speeduri dar o data la 5 speeduri joc si eu unul :p

Daca ma descoperiti cumva pe W9 si vreti sa ma atacati...

Units
24974 Spear fighters
39469 Swordsmen
22413 Archers
7175 Heavy cavalry



VA ASTEPT.:D


Ahh ... Spune'mi numele tau. :)
 

DeletedUser

Hah, joc pe W9 si Speed pe .net de obicei, pe .RO nu mai joc, am parasit L7 de curand, ma vedeti pe .RO cand apare L9 (9 e numarul meu norocos)
Mai joc si la germani tot pe speeduri dar o data la 5 speeduri joc si eu unul :p

Daca ma descoperiti cumva pe W9 si vreti sa ma atacati...

Units
24974 Spear fighters
39469 Swordsmen
22413 Archers
7175 Heavy cavalry


VA ASTEPT.:D
dublu v O dublu v
si eu sunt curios de nume,poate am fost coleg cu tine:)
 

DeletedUser

Hah, joc pe W9 si Speed pe .net de obicei, pe .RO nu mai joc, am parasit L7 de curand, ma vedeti pe .RO cand apare L9 (9 e numarul meu norocos)
Mai joc si la germani tot pe speeduri dar o data la 5 speeduri joc si eu unul :p

Daca ma descoperiti cumva pe W9 si vreti sa ma atacati...

Units
24974 Spear fighters
39469 Swordsmen
22413 Archers
7175 Heavy cavalry


VA ASTEPT.:D


hai ca am 89 de sate full de atac :)) vin !!!
LE: cu ce nick joci ?:D0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

.net nu mai joc de anul trecut, incercasem un wing pt ~TLD~ dar am renuntat la el si la server. Mai primisem un cont iarna asta, dar l-am pus pe sitter din cauza timpului.

.de am jucat intr-un tribulet RVUKDH, am renuntat din cauza timpului si pt ca doream sa ma implic mai mult in mason.

Legat de nr de servere pe care sa joci, recomand 1-2.
 

DeletedUser

89 attack villages?
Cu ce nick joc?.....ehm... ilcri :D

89 sate full ? :((((
Oh noes :)))))

Oare nu te crezi tu un pic cam prea tare? Daca ar veni alea 89 sate spre tine pun pariu ca incepi sa plangi :)
Dar daca tot te crezi asa tare, spune nickul tau :D
 

DeletedUser706

Am mai zis. Nickul meu e Ilcri
Lol incep sa plang? Hahahah. :D
Nu sunt bebelus :p


Ai grija de nickul ala ...
Omul acela a facut destul de multe pentru a si castiga un respect neconditionat .
Nu ti mai bate joc de el ...
Si mai ales ..
Nu te mai folosi de numele lui pentru a impresiona
Daca ai avut sansa sa i preiei contul , respecta acel nume ...pentru ca a facut in joc mai mult decat multi altii...
Toti cei care am construit RO in W9 si care stim ce a insemnat Ilcri , avem rugamintea sa nu folositi aceste nume in alt scop decat de a juca ...
Madaline ...
Lasa , tata numele lui ilcri in pace ...
Numai discutati despre el aici ...
Spre deosebire de multi altii care se dau mari jucatori de net , dar nu prea i am vazut pe acolo ...ilcri chiar a reprezentat ceva pe .net
Macar respectati asta !
 
Sus