Triburile lumii speed!!!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser

pana acum,aratati topurile punctelor,acum,aratai topurile...inamicilor invinsi,tot voi sa fiti deasupra,data viitoare o sa ne aratati topurile facturilor cu baxurile de bere cumparate intr-o runda speed,si ,desigur,tot voi veti fi in top!
stati voi in top,dar sa stiti ca pe speed,Rvansa a maturat cu ORICINE A AVUT INDRAZNEALA SA O ATACE!
 

DeletedUser

pe acel cont s-au logat doar 2 persoane, eu si cu vadimash.

eu m-as fi lasat de mult, dar ma amuzau teribil nubismele si incrancenarea de care ati dat dovada. drept urmare, am facut cel mai mare rating de aparare pe care l-am vazut vreodata la un jucator. nu stiu daca e record, dar in mod sigur pentru mine e. :)

in viitor, nu veti mai avea ocazia sa loviti in userul aiurea- pentru ca nu voi mai folosi acest pseudonim. si probabil nici tribul NU! pentru ca nu va mai exista. :)
 

DeletedUser

imi permit o mica observatzie,folosind comparatzia:

ce victorie este mai rasunatoare,sa zicem,STEAUA BUCURESTI sa fie invinsa de catre REAL MADRID,sau de catre o echipa de juniori ...dintr-un liceu?



cu atat mai mare rusinea infrangerii este,chiar daca recunosc ,eu cel putzin sunt incepator,si nu am dat nici noi prea mult fair play jucatorilor mici.


dar!exista si o circumstantza atenuanta!DAR!

ce e cu tribul celor mici pe harta?de unde a aparut?nimeni nu vorbeste decat de sine,insa cei multzi sunt cam ignorati pe aici.stiti cine a initiat acel proiect,in care toti membrii mici sa fie primiti si sprijiniti?eu nu m-am gandit sa strang puncte,ci sa siajut,in limita posibilitatilor unui om.deci,daca mai criticati si comparati lipsa de fair play Rvansa vs. Absinth,va sugerez sa intrebati pe cei mici din acel trib...care nu e deloc neansemnat,cine i-a ajutat?

egoismul si mandria ,cateodata ne sunt ochelari(de cal)

e o rusine ca pe un speed sa ai 4 academii... si toata harta plina de aliati in afara de 2 triburi, ABSITH poate dark ma ajuta cati membri a avut si NU! cu 1 membru care are 20,54 OD
 

DeletedUser

RESPECT pentru jucatorii ce s-au logat oe userul aiurea- !

dar,totusi,am o nelamurire...ce fel de echipe aveti voi,cand va vedeti colegii macelariti pe aici,si nu interveniti in nici un fel?acesta este un spirit colegial?daca aveti onoare,si daca mai aveti pretentia ca sunteti si jucatori de triburile,intrati sa aparati stindardul celor doua nume ce le-ati tot laudat atat,sa vedem si ceva fapte,nu numai un user transfermat spre delectarea noastra in poligon de tragere anti-plictiseala,cum a fost de fapt aiurea-

man daca au am 2 lucrari de sustinut, am de tst licenta prietenei, mai am o luna de facultate si prezenta zero :D... crezi ca am timp sa stau 20 de ore speed... cat am putut lam ajutat pe aiurea, am avut probleme cu netul (RDS) :(. Plus ca e un speed de o saptamana cu viteza 90... stai si te uiti 2-3 minute la fiecare atac :(
 

DeletedUser

pe acel cont s-au logat doar 2 persoane, eu si cu vadimash.

eu m-as fi lasat de mult, dar ma amuzau teribil nubismele si incrancenarea de care ati dat dovada. drept urmare, am facut cel mai mare rating de aparare pe care l-am vazut vreodata la un jucator. nu stiu daca e record, dar in mod sigur pentru mine e. :)

in viitor, nu veti mai avea ocazia sa loviti in userul aiurea- pentru ca nu voi mai folosi acest pseudonim. si probabil nici tribul NU! pentru ca nu va mai exista. :)

oricum a fost o distractie pe cinste :p ... imi pare rau ca nu te am ajutat in ultimele 2-3 zile poate mai rezistam in top :) oricum pana nu au sarit Rvansa care sau ars ca fraierii si au cerut ajutorul celor din MTH :) am fost pe locul 2 :p. Nu a fost chiar asa de rau

P.S. scuze de atatea posturi dar plec peste 2 ore si nu cred ca mai intru pe forum :)
 

DeletedUser5168

oricum a fost o distractie pe cinste :p ... imi pare rau ca nu te am ajutat in ultimele 2-3 zile poate mai rezistam in top :) oricum pana nu au sarit Rvansa care sau ars ca fraierii si au cerut ajutorul celor din MTH :) am fost pe locul 2 :p. Nu a fost chiar asa de rau

P.S. scuze de atatea posturi dar plec peste 2 ore si nu cred ca mai intru pe forum :)

17 membri....din care 7 in sm cand au inceput atacurile, iar 5 pe sitter
 

DeletedUser

1. trib de pro
2. trib bun...o singura reclamatie am auzit despre dark care si.a innobilat un membru din trib in urma unei dispute pt un sat
3. "multi dar ....." vb lui Alexandru Lapusneanul

Apropo se baga cineva pe speedu nemtesc in seara asta?
 

DeletedUser

ma bag eu.....
intru gratis joc pana pe la 3-4 si vand satu pentru un punct premium...
asa juca serios dar nam timp....
plus k ma bag maine la cehi la viteza 400....
si acolo joc serios....
 

DeletedUser

as intra si eu maine la cehi da nu o sa il tin pana la capat k sunt sarbatorile astea... :(
 

DeletedUser5276

as intra si eu la nemti dar nu pot sa imi bag premium !! nu pleaca mesaju:((:))):(((
 

DeletedUser

.

Va rog si eu fara off-topic si fara acuzarii aduse fara argumente...sa pastram o discutie civilizata macar aici.

1.NU! - trib foarte bun, jucatori uniti,glumeti,cu chef de joc si de caterinca tot timpul,te poti baza pe ei la nevoie si lupta pt onoare si respect.

2.ABSINT- trib foarte bun dar din pacate nu toti jucatorii de aici sunt asa buni, exista un nucleu destul de mic, in rest decat copii ce umbla dupa puncte si se duc unde e mai liniste si mai cald (ma refer la penultima runda, cand au plecat in rvansa)...

3.Rvansa- trib slab, jucatorii de aici nu au exeperineta deloc, scopul lor nu este sa se distreze ci sa aiba cat mai multe puncte.Onoarea nu conteaza deloc pentru ei ar face orice pentru puncte.

pana la urma .. cum e?
 

DeletedUser

cu totii,v-ati prezentat si laudat pana acum...in cam toate comentariile de aici,aptitudinile individuale,dar ati ignorat ca "triburile" esta este un joc de echipa ,si valoarea unei echipe,surclaseaza valoarea unui individ,fie el si geniu.s-a demonstrat ,ca cei multi,si uniti,pot sa rastoarne campioni,fie ei chiar cei mai buni,daca acesti campioni,uita ca sunt si ei oameni,si continua sa asupreasca pe cei multi.asa se petrece si in societate,cand unii oameni,incearca sa oprime masele,pana la urma,masele se revolta,si rastoarna orice sistem,oricat de puternic si de bazat ar fi.pe aceasta cale,va sugerez pe viitor,sa va organizatzi in echipe,cat mai omogene si mai complexe,pentru a gasi succesul pe care vad ca il tot cautati.satisfacutzia personala,mi-a fost asigurata de o mana de luptatori,copii sau oameni obisnuiti,"noobi" cum au fost denumiti pana si de "oficialii" acestui joc(ceea ce consider ca este o grava incalcare),si lista lor,atat cat mi-a fost in putere sa o aflu,este expusa aici,pe forum,ca sa vedeti ca am fost niste oameni obisnuiti,la fel ca voi toti,dar am fost uniti de un singur gand: DREPTUL LA REVANSA.
 

DeletedUser

cu totii,v-ati prezentat si laudat pana acum...in cam toate comentariile de aici,aptitudinile individuale,dar ati ignorat ca "triburile" esta este un joc de echipa ,si valoarea unei echipe,surclaseaza valoarea unui individ,fie el si geniu.s-a demonstrat ,ca cei multi,si uniti,pot sa rastoarne campioni,fie ei chiar cei mai buni,daca acesti campioni,uita ca sunt si ei oameni,si continua sa asupreasca pe cei multi.asa se petrece si in societate,cand unii oameni,incearca sa oprime masele,pana la urma,masele se revolta,si rastoarna orice sistem,oricat de puternic si de bazat ar fi.pe aceasta cale,va sugerez pe viitor,sa va organizatzi in echipe,cat mai omogene si mai complexe,pentru a gasi succesul pe care vad ca il tot cautati.satisfacutzia personala,mi-a fost asigurata de o mana de luptatori,copii sau oameni obisnuiti,"noobi" cum au fost denumiti pana si de "oficialii" acestui joc(ceea ce consider ca este o grava incalcare),si lista lor,atat cat mi-a fost in putere sa o aflu,este expusa aici,pe forum,ca sa vedeti ca am fost niste oameni obisnuiti,la fel ca voi toti,dar am fost uniti de un singur gand: DREPTUL LA REVANSA.

esti patetic, o zic cu riscul sa ma repet, voi nu ai doborat campionii ci 1/50 din ei :) nu au jucat decat cativa jucatori buni, care si acestia v-au dat mult mult de furca.
 

DeletedUser

noi am doborat pe aceia care ne-au facut rau.nu am nimic cu tine,nu ne-am intalnit pana acum in lupte.pe mine ,personal,cronaldo m-a jupuit cel mai mult,in rundele 2,3 si personal,mi-am luat revansa in fatza lui.si nu am facut aluzie la vechiul NU! ,pentru ca practic,noi nu am avut de-a face cu ei,decat acum i-am vazut valoarea lui aiurea-,pe care nimeni n-a contestat-o,insa am avut placerea si onoarea de a-l infrunta si a-l elimina in momentul in care devenea o amenintzare pentru securitatea jucatorilor nostri.repet,nu il atacam serios pe aiurea- daca el nu incepea sa dezmembreze din jucatorii nostri.am fost sitter la penina,cand a atacat-o fara sa fie online,si i-a luat in cateva miscari un sat(sau mai multe).altfel,aiurea- ,ar fi fost doar un poligon de trageri pentru cei care deja se plictiseau,si un amuzament pentru incepatori,si mai ales pentru veteranii ce priveau de pe margine,sau de pe forum.


ma bucur pentru ca acest joc este cu adevarat captivant,mi-am prelungit intarziera plecarii in vacanzta pana la maxim,doar pentru ca am fost fascinant si atractiv sa fiu alaturi de voi,camarazi,inamici sau vecini.va marturisesc ca am jucat toata viatza mea exclusiv jocuri de strategie,dar nici unul nu mi-a tinut atat de mult atentia si interesul,pentru ca le terminam si apoi ma plictiseam.practic,jocul acesta,triburile,nu are sfarsit,si cum am mai spus,nu avem pretentia sa ramanem campioni,practic,campionii acestei runde sunt toti participantii,care au avut rabdarea sa joace,sa construiasca,sa se apere sau sa atace...si inca o data felicit organizatorii pentru initziativa lor de a sustine prin eforturile lor acest joc,care sper ca va atrage noi si noi adepti,prin complexitatea si interactivitatea lui.


felicitari tuturor cybernautilor care au participat la interactivitatea acestui microunivers,care se cheama "triburile"!
 
Sus