Triburile Mobil

  • Autor subiect DeletedUser3637
  • Data de început

DeletedUser3637

Salutare la toata lumea..
Deranjez si eu cu o mica problema intalnita atunci cand intru cu tel mobil, am un nokia 5220 si am activat ab broadband 3g de la cosmote din pacate browserul opera mini nu am reusit sub nici o forma sa-l fac sa mearga dar ma conectez cat de cat ok cu cel standard de la nokia..problema este ca totul merge ok mai putin atunci cand doresc sa trimit trupele la atac sau sprijin..cele 2 icoane nu merg.. le selectez dar nu se intampla nimic.
Daca cineva a avut aceasta problema si stie o solutie sau un admin imi poate explica dc se intampla asta sa-mi spuna si mie solutia ca am disperat schimband setari si tot degeaba.
Mi-ar fi greu sa cred ca numai eu am aceasta problema..
Multumesc anticipat si scuze daca am postat aiurea sau am deranjat cu ceva.
 

DeletedUser5809

Ai incercat sa cureti cookie sau sa reinstalezi mini opera?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Opera mini are "by default" functia "turbo" activata, aceasta functie este momentan incompatibila cu versiunea actuala de joc si genereaza erori ce nu pot fi remediate. Idem pentru browserul normal Opera, aceasta functie trebuie dezactivata pentru o buna functionare a jocului.

Pentru telefoanele mobile recomand Safari ( eu folosesc si functioneaza corect ).
 
Ultima editare:

DeletedUser3637

Ai incercat sa cureti cookie sau sa reinstalezi mini opera?

cu opera nu pot intra deloc..cik ar fi incompatibil cu tipul de net care il folosesc dar intru usor cu browserul normal si totul merge..sa dau in trupe..sa fac cladiri..rapoarte...totul numai sa trimit trupele nu merge..cand dau atac sau sprijin pur si simplu nu se intampla nimic.
ceva solutii ..va rog mult.
 
Sus