Troan l17

  • Autor subiect DeletedUser28214
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma lasati :))?
Toti de aici sunteti noobi ...
Cocalari e problema voastra ,desi pot sa jur ca ochelarii , hi5 si tricourile roz si mulate nu prea lipsesc la knouzzz .

Si piper cam are dreptate , esti doar un no-name ( cunoscut suna cam manelistic :)) ) care vrea sa fie si el cunoscut , asa ca ce face ?
Insulta pe toti , ca toti sa se ia de el , si dupa sa zica " aa , asta e noobul de pe extern " , bun asa !

Bine zis,dar cu noobimea vorbeste in numele tau:))
 

DeletedUser28214

Ma lasati )?
Toti de aici sunteti noobi ...
Cocalari e problema voastra ,desi pot sa jur ca ochelarii , hi5 si tricourile roz si mulate nu prea lipsesc la knouzzz .

Si piper cam are dreptate , esti doar un no-name ( cunoscut suna cam manelistic ) ) care vrea sa fie si el cunoscut , asa ca ce face ?
Insulta pe toti , ca toti sa se ia de el , si dupa sa zica " aa , asta e noobul de pe extern " , bun asa !

=)0=))) Eu sunt cocalar ma ?:)))))0 poate imi ceri id si sa-ti dau poze cu mine . Sunt un WRITERS ( daca stii ce este ala ) imbracat larg ;);) APP: Numele NEOS spune tot despre mine ...
 

DeletedUser2821

Incearca sa folosesti mai putin acele semne de messenger .
POti sa iti postezi pozele la sectiunea off-topic .
Si " imbracat larg " se mai numeste si baggy :) .
Cat despre WRITERS - esti scriitor ? =))
 

DeletedUser

Incearca sa folosesti mai putin acele semne de messenger .
POti sa iti postezi pozele la sectiunea off-topic .
Si " imbracat larg " se mai numeste si baggy :) .
Cat despre WRITERS - esti scriitor ? =))


Mai nou cocalarii asculta hip-hop, si se imbraca larg :)
 

DeletedUser28214

Mai nou ??/ Ascult Hip-Hip Din 96 omule ..
WRITERS : Se vede ca nu stii ce inseamna ... :|:|:|:| Vorbesti prea mult Michelle
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai nou ??/ Ascult Hip-Hip Din 96 omule ..
WRITERS : Se vede ca nu stii ce inseamna ... :|:|:|:| Vorbesti prea mult Michelle

Cred ca aici ar trebui sa se discute ceva legat de triburi ... nu de cocalari si ce asculta ;)

Cat timp Michelle iti da peste nas la triburile ar trebui sa taci :p
 

DeletedUser28214

Imi da peste nas ?? Nu cred ...:||:|:|::| App : Michelle este un ZEU al .RO :))??
 

DeletedUser

Imi da peste nas ?? Nu cred ...:||:|:|::| App : Michelle este un ZEU al .RO :))??

Tu mai bine sa taci ;) Nu te compari cu Michelle, si nu incerca sa o demonstrzi...O sa te faci mai rau de ras ...Nu cred ca e ZEU...Poate ZEITA...Dar ZEU sunt 100% sigur ;)
 

DeletedUser24393

:)) Ok .. ar fii bine sa tac in fata zeului meu :X:))):))))))


writter tu ma?pai in ce sens?ca eu cred ca la graffiti te referi.....si daca e asa te lauzi degeaba...si ce bine sti tu sa vorbesti in cocalareste,asa ca nu mai vorbi de alti domnule imbracat larg(scz,nu stiu cum se zice in cocalareste) de noi,ci intai uite-te la tine,maestre writter!
 

DeletedUser

Omu iti zic ca michelle este un jucator destul de experimentat din cate il cunosc eu si sa mai sti ca nu trebuie sa te imbraci neapart dupa stilul de muzica ascultat,daca ascult populara nu trebuie sa ma imbrac in tinuta "taraneasca" deci se vede ca esti cam penibil,cat despre writers nam auzit de tine in viata mea...

Inca ceva,asta cu ratusca la avatar,vezeti frate de treburile tale,ma simnt in faza cu l10,este ceva normal pentru ca tu habar nai ce a fost acolo...asa si in legatura cu injuraturile esti varza total omule,un om distrus care nu se poate abtine de la un vocabular vulgar si de doi lei,omul se poate jicnii si prin alte metode nu numai prin injuraturi directe la persoana.Esti de toata jena.Eu te-as sfatui sa lasi triburile,sati cauti o stana ceva,si sa incepi triburile la propriu cu oile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Omu iti zic ca michelle este un jucator destul de experimentat din cate il cunosc eu si sa mai sti ca nu trebuie sa te imbraci neapart dupa stilul de muzica ascultat,daca ascult populara nu trebuie sa ma imbrac in tinuta "taraneasca" deci se vede ca esti cam penibil,cat despre writers nam auzit de tine in viata mea...

foloseste si tu citat data viitoare cand postezi...

sper ca nu te refereai la mine ca....
 

DeletedUser

poi daca mi-ai zis sa folosesc citat,se subintelegea ca ti-ai dat seama ca nu de tine era vorba,am uitat sa pun citat si n-am mai avut chef,isi va da seama writers ca,cu el vorbeam.
 

DeletedUser

Normal. O singura problema ai. Aici pe forum nu te gasesti la tine pe strada sa jignesti cum vrei si cum poti, aici avem niste reguli. Daca nu te poti adapta esti liber sa iti alegi alte locuri in care sa iti demonstrezi talentele de mare jucator nu de alta dar de din astia ca tine e plina lumea. Ai putea sa te rezumi la urari de bafta pentru tribul Troan, si daca nu iti place sa conversezi civilizat alaturi de oameni pe care ii numesti cum ii numesti tu te poti si abtine ca nu ne deranjeaza absenta ta.
 

DeletedUser184

aceasta tema nu merita a continua in sectiunea principala, drept urmare o voi inchide.

topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus