Troan l17

  • Autor subiect DeletedUser28214
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

d

bun..gata,incetam aberatiile cu aka,topicul a fost deschis pt altceva
 

DeletedUser

.

din cate stiu..tu te-ai bagat in seama,asa bine te poti retrage.
Mersi de intelegere
 

DeletedUser

Poi nu mai posta,topicul a fost facut pentru un alt subiect,nu pentru tampeniile spuse de tine despre 300.
 

DeletedUser

mai ziceti ceva,aka poti reincepe cearta ca ma plictisesc deja...era mai bine cu cearta:).
 

DeletedUser28214

Opaaa ... deci sa inteleg ca nu avem numai cocalari :))) "Majoritatea care ati postat aici sunteti cocalari ... numai ca va ascundeti in spatele nickului ;)" De cand cu cocalarimea asta toata lumea s-a dat pe House,Minimal,Trance(daca ati auzit),hip-Hop... mai nou Rock :)) ..am auzit pe cineva de Drumm and Bass , FolK ... iar daca ii intrebi de un DJ , trupa ... habar au

Eu va spun ca toti sunteti o adunatura de COCALARI-COMUNITARI ..
 

DeletedUser28214

Cred ca te-ai referit la tine ... :):) Poate vrei sa-l intrebi pe tata ce specie sunt ... app "ascult underground"
 

DeletedUser431

Nu toata lumea este "cocalar-comunitar"... nici macar nu stiu ce inseamna asa ceva, deci nu ma voi simti jignit, inca.

Si de ce trebuie sa-l intrebam pe tatal tau ce esti sau ce asculti?
 

DeletedUser

Opaaa ... deci sa inteleg ca nu avem numai cocalari :))) "Majoritatea care ati postat aici sunteti cocalari ... numai ca va ascundeti in spatele nickului ;)" De cand cu cocalarimea asta toata lumea s-a dat pe House,Minimal,Trance(daca ati auzit),hip-Hop... mai nou Rock :)) ..am auzit pe cineva de Drumm and Bass , FolK ... iar daca ii intrebi de un DJ , trupa ... habar au

Eu va spun ca toti sunteti o adunatura de COCALARI-COMUNITARI ..

Ma necunoscutule,in primu rand nu o auzit nici drecu de tine,in al 2-lea rand o sa dai drecu numele troanului daca il faci tu si nu iadul13,in al 3-lea rand "cocalari comunitari" este o melodie de-a lu cumicu,deci se vede ca nu ascult manele,cand cineva va spune uite,astai konutzzz il stiu ai tot dreptul dar pana atunci ciocu mic si joc de glezne,si vezi ca te contrazici singur in aberatia spusa citez:Majoritatea care ati postat aici sunteti cocalari,apoi Eu va spun ca toti sunteti o adunatura de COCALARI-COMUNITARI am incheiat citatul.Deci se vede ca esti un derutat care a gresit cararea,si vrea sa faca troanu in necunostinta de nume si cauza.Inca ceva,oricine poate asculta orice,este o tara libera si traim in democratie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28580

nu va mai certati cei ce vor in tribul troan cer invitatie ceilalti isi expun parerile dar nu va mai certati! succes cu tribul :)
 

DeletedUser

aia am facut si eu,cum el exprima parerea despre toti,exprim si eu parerea despre el.
 

DeletedUser24393

pai nu e normal sa ne faca cocalari,cocalar e el dupa limbaj si dupa prezentarea de la inceput...
 

DeletedUser28580

Ma necunoscutule,in primu rand nu o auzit nici drecu de tine,in al 2-lea rand o sa dai drecu numele troanului daca il faci tu si nu iadul13,in al 3-lea rand "cocalari comunitari" este o melodie de-a lu cumicu,deci se vede ca nu ascult manele,cand cineva va spune uite,astai konutzzz il stiu ai tot dreptul dar pana atunci ciocu mic si joc de glezne,si vezi ca te contrazici singur in aberatia spusa citez:Majoritatea care ati postat aici sunteti cocalari,apoi Eu va spun ca toti sunteti o adunatura de COCALARI-COMUNITARI am incheiat citatul.Deci se vede ca esti un derutat care a gresit cararea,si vrea sa faca troanu in necunostinta de nume si cauza.Inca ceva,oricine poate asculta orice,este o tara libera si traim in democratie.
foloseste editare nu fa doble post;)
 

DeletedUser

ce editare frate?cand in prima parte i-am raspuns lui konutzzz si in a 2-a tie?
 

DeletedUser2821

Ma lasati :))?
Toti de aici sunteti noobi ...
Cocalari e problema voastra ,desi pot sa jur ca ochelarii , hi5 si tricourile roz si mulate nu prea lipsesc la knouzzz .

Si piper cam are dreptate , esti doar un no-name ( cunoscut suna cam manelistic :)) ) care vrea sa fie si el cunoscut , asa ca ce face ?
Insulta pe toti , ca toti sa se ia de el , si dupa sa zica " aa , asta e noobul de pe extern " , bun asa !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus