Troan l17

  • Autor subiect DeletedUser28214
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aka...aici nu ne certam de troan ci de 300 vs noobs pe 10.TROAN cea mai mare performanta pe l15 rang 16:)mai exact.
 

DeletedUser

Socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ...mai ganditi-va unii dintre voi....
 

DeletedUser24393

aka...aici nu ne certam de troan ci de 300 vs noobs pe 10.TROAN cea mai mare performanta pe l15 rang 16:)mai exact.


ideea e ca noobs oricum inainte sa plec eu de pe 10 ea pe locul 1,acum e pe 6,fata de voi care sunteti.....da chiar,voi mai sunteti?R:Nu!Pe lumea 10 noobs a fost al 3-lea trib ca valoare dupa IMMO si VM-EC ca sa fiu sincer,deci tu tot nu ai jucat serios.tot mai multi apar pe forum si zic ca sunt mari,tari ca au fost in top si alte astea....tu esti printre ei!
 

DeletedUser28214

ai dreptate gara in legatura cu noobi ;) Multi dintre ce-i care i-am ajutat sa invete jocul si i-am ajutat la inceput fara sa-i inobilez si aveam inaintea lor apx 30 mii de pct (diferenta la inceputul lumii pe 14.13.12.9.7.6.... acum se cred zei ...dar ce sa mai zicem
 

DeletedUser

vm-ec?ala ii trib?sa fim seriosi...puteri mari pe l 10 or fost noobs si 300 si este immo daca mai sant in rest or fost triburi minore,hai ca sa punem si leon dar restu nu le prea au cu lumea aceia
 

DeletedUser

Taci ma nu ii supara pe cei din G.W. sau ceilalti aliati ai lor ca poate apar si ei pe 17 si strica si acolo forumul tracis si compania. :D
 

DeletedUser24393

vm-ec?ala ii trib?sa fim seriosi...puteri mari pe l 10 or fost noobs si 300 si este immo daca mai sant in rest or fost triburi minore,hai ca sa punem si leon dar restu nu le prea au cu lumea aceia

Bah Modestu-le de piper,300 pe lumea asta eu nu il vad si nici nu l-am vazut in top,daramite la oda.....dar tu zici de vm-ec?stiu michelle ca vm-ec nu e mare trib,dar a plecat conducatorul tribului ~.Leon.~ de pe k25 si leon a mers la vm-ec care avea conducator,de atunci au devenit mai buni.ca ii spionasem dupa 8 zile de la start pe 8 playeri mari si erau varza i-am spart pe 3 din un atac,dar partea leon care si-a schimbat numele in DEATH sau complet D E A T H facea legea in N-E,daca nu pleca intemeietorul acum ar fi in top 3.ei aveau in k25 1 milion de pct si academia lor vreo 600.000 pct iar locul 3 avea 150.000 de puncte,Vm-EC-ul.....Deci deasta consider vm-ec bun.ca pe 4 erau varza....Ii rupeau o mana de oameni din =GRL= si p-4-p inainte de fuziunea lor....



acum piperu-le imi cam intri in ochi si ma iriti cu 300 le tau.daca eu nu l-am vazut in top nu imi pasa ce ai vazut tu si punct ca si daca era in top,tu tot nu faceai nimic pentru a face asta asa ca hai pa!
 

DeletedUser

aka, 300 a fost in top (top3 pentru scurt timp) , insa conducatorii au fugit pe rand in noobs, mai putin iadul.
 

DeletedUser24393

Subliniaza te rog pentru scurt timp....daca era macar 2 saptamani(dupa primele 10 zile) ziceam ca a fost ceva ceva,dar nu a fost o putere totusi....dar piper face din tantar armasar.....daca merita locul 3 atunci eu imi dau stergere cont si nu mai joc 3 ani.ce naiba ca la inceput in prima luna triburile intra si dispar din top 3...in prima luna peste 30 de triburi pot sa spuna ca au fost in top 3....


vm-ec e in top de 5 luni,deci daca e trib varza imagineaza-ti ce e 300.......trib.......ma abtin...
 

DeletedUser

aka,nu mai vorbi omule aberatii aici,300 a fost top 3 cel putin 2 saptamani,pana s-a produs ruptura,dar nu stiu ce iti explic eu tie cand tu habar nai de 300 cand aveam pna cu noobs si dominam continentul.

vm-ec nau valoare,un trib aparut din flori:)...eu te-as sfatui sa te lasi de jocul asta,apucate de table=)).Zici ca death (sau cine or fi aia)ar fi top 3 daca nu pleca conducatorul...poi asa si 300 era top 3 daca nu se desfinta din cauza tradatorilor care au plecat si au lasat tribul de izbeliste,dar nu intru cu tine in poleimici din moment ce tu nici nu stii rangu unor triburi puternice de pe l10,iti zic eu primele 3 luni immo,noobs,300 dominau apoi urmau celelante,erau doua feluri de triburi (cele mentionate de mine)si restul,asa ca nu te da mare goanga,vezeti de marfa ta.Noi simplii membrii al fostului 300 nu putem fii criticati pentru evolutia proasta ,cand au fost niste oameni care au plecat pe rand in noobs,probabil de frica si de neindemanarea in conducere.Daca te-ai uitat pe harta am fost ultimul ramas in 300 si restul au fuzionat cu un trib care apoi a picat.Nestiinta cauzeaza tampenie si asa se duc triburile de rapa,cand santem condusi de oameni (poate incapabili)sau tradatori.Inca ceva nu vorbi cu "bah" nu santem pe cocalari.ro eu incerc sa pastrez un limbaj cat de cat decent si onest.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu v-as sfatui sa vorbiti despre proiectul asta daca doriti. Bafta Troan si de ma vedeti prin zona sa dati pe mine din start ca de nu dau eu pe voi. :D
 

DeletedUser

Ai dreptate,topicul este destinat troan-ului un trib poate nu de mare renume dar de suflet,pe 9 dominam continentul in care eram situati,sper sa ne purtati numele cu onoare,probabil ca voi trece si eu pe la voi,depinde pe unde ma situez.Bafta oricum!
 

DeletedUser28214

xblaandy Eu v-as sfatui sa vorbiti despre proiectul asta daca doriti. Bafta Troan si de ma vedeti prin zona sa dati pe mine din start ca de nu dau eu pe voi.

Asta cine dreq mai e ....:|:|:| Probabil alt zeu al .RO
 

DeletedUser28214

Ma gandeam ca esti un zeu :|:|:| Deja ne-ai spus sa dam pe tine de la inceput " Stii frate .... io sunt invincibil "
Cred ca tu faci parte din playerii care si-au facut nume pe lumile anterioare inobiland intern si sate de barbari ...

Nu are rost sa ma cert cu tine . As vrea sa nu te m-ai lauzi ... atat .
 

DeletedUser2821

Ma gandeam ca esti un zeu :|:|:| Deja ne-ai spus sa dam pe tine de la inceput " Stii frate .... io sunt invincibil "
Cred ca tu faci parte din playerii care si-au facut nume pe lumile anterioare inobiland intern si sate de barbari ...

Nu are rost sa ma cert cu tine . As vrea sa nu te m-ai lauzi ... atat .

Esti frustrat ca nu faci parte din ei :)) ?
Stai liinistit oricum a auzit lumea mai mult de el decat de tine :) , cel putin clasa superioara , de " elita ".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus