TROAN: Razboiul cu H.K. si YaKuZa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Incapand de astazi, 13.02.2010 tribul TROAN declara razboi triburilor DEC 89 si YAKUZA

Fie ca cel mai bun sa castige.

catsmrt.jpg




Side 1:
Tribes: TROAN
Players:

Side 2:
Tribes: DEC 89
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 99
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 161,568
Tabăra 2: 191,593
Diferență: 30,025

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,941
Tabăra 2: 3,357
Diferență: 6,584

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probabil va castiga TROAN, am avut ceva conflicte cu ei pe l5 si lupta destul de bine;) (eram in LW [lion warriors] daca va mai aduceti aminte)
bafta ambelor tabere
 

DeletedUser31014

Nu cred ca va castiga TROAN-ul,este cuprins intre Yakuza si DEC 89.si daca Yakuza era un trib plagiat trebuia sa dispara pana acum,ei deja au invins PHX si erau mult in fata lor.

Bafta DEC 89 si Yakuza
 

DeletedUser

Spre deosebire de yakuza si DEc 89 .. noi suntem singuri pot spune.
Dar ... asteapta statisticile .
 

DeletedUser

Nu cred ca va castiga TROAN-ul,este cuprins intre Yakuza si DEC 89.si daca Yakuza era un trib plagiat trebuia sa dispara pana acum,ei deja au invins PHX si erau mult in fata lor.

Bafta DEC 89 si Yakuza

a invins PHX :)) ia fa o statisctica si vezi mai bine =)) Yakuza pe plin de noobi si nici macar nu se ajuta intre ei cu sprijin :))
 

DeletedUser

Uitandu-ma la harta,cred ca este mai mult un razboi intre Yakuza si Troan,Dec 89 fiind ceva mai izolati. Playeri buni de ambele parti,va fi interesant.
 

DeletedUser

stii ce`mi place ?
Ca noi de 2 zile atacam granita si nu am primit nici un raspuns :))
Are Shino are dreptate ?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28580

bafta TROAN va stiu de pe alte lumi..ii stiu si pe cei din YAKUZA pe 16..nu au rezistat mai mult de 3 luni si alea cu 2-3 fuziuni..probabil nu conducea tribul cine trebe..yakuza nu e o problema pentru troan..cat despre Dec 89 sunt cativa jucatori experimentati pe care ii cunosc dar si ei supravietuiesc din fuziuni..chiar ieri au facut fuziunea cu STS ca au vazut ca erau deja pe 14 in top:)
 

DeletedUser30856

in primul post scrie clar cand a inceput razboiul,adica ieri si tu pui statistica 'dintotdeauna'...amatori...
 

DeletedUser

Razboi

adinamo,toata stima,asa este ! cat despre troan,cumsecade era sa ne anuntati printr-un PM ,dar va place miseleste,nu-i nici o problema,razboi vreti razboi sa fie !
 

DeletedUser

adinamo,toata stima,asa este ! cat despre troan,cumsecade era sa ne anuntati printr-un PM ,dar va place miseleste,nu-i nici o problema,razboi vreti razboi sa fie !

Anuntam miseleste LOL pai daca voi nu intrati pe extern ce sa va facem am postat aseara ca v-am declarat razboi si cica miseleste :)))
 

DeletedUser

Si cosmos ce are de spus ??
Am facut o declaratie clara de razboi ieri .
Dinamo .. Trebuia sa taci!!!
Amatori am fost .. poate pe primele 3 lumi ale .RO
 

DeletedUser

nu mai are de spus nimic.
Ieri a primit o declaratie clara de razboi din partea mea.
Daca in tribul DEC 89 nu exista comunicare ... eu ce vina am ?
 

DeletedUser30856

Si cosmos ce are de spus ??
Am facut o declaratie clara de razboi ieri .
Dinamo .. Trebuia sa taci!!!
Amatori am fost .. poate pe primele 3 lumi ale .RO

nu ma intereseaza ce-ati facut ca trib,ce performante ati avut/aveti...mi s-a parut bizar sa furi statistica asa...
 

DeletedUser

nu ma intereseaza ce-ati facut ca trib,ce performante ati avut/aveti...mi s-a parut bizar sa furi statistica asa...

onule suntem la inceputul lumii ... s-au luat doar cateva sate ... iar statisca se actulizeaza la fiecare 24 de ore max 48 de ore ... ce tot u iti ajunge ... ce am furat noi ?
 

DeletedUser

era normal sa pun o statistica ca un punct de reper al scorului pe viitor
 

DeletedUser

:)

Statistica da e asa informativ,o sa fie ceva strans .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Tare razboi... tare triburi :)))))))))))))


(exceptand dec 89 care nu stiu ce e cu ei)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus