trupe

  • Autor subiect DeletedUser26681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26681

sunt nou in joc si am o intrebare :
ce ar fi bine sa fac mai intii : sabii sa ma pot apara sau lanci sa pot aduna resurse?
joc pe l15
 

DeletedUser

pai....
=>lanci - 100
=>topoare 20 ( le trimiti cu lancile)
=>CU- ooo mama :D o infinitate
.....

toate astea sunt ca sa farmezi, farmeaza cat mai des....
fa spioni si spioneaza odata pe la ora 2 noaptea :D
dc are careva armata de atac.... rupei-o :D
 

DeletedUser

nu imi pot folosi trupele

Buna,am si eu o problema.De curand am cucerit un sat.Dar spre surprinderea mea nu mai imi pot folosi toate trupele(fie atac sau sprijin)doar o parte din ele(dau un exemplu____daca am 800 de lancieri nu ma lasa sa folosesc decat 100)de ce???????si asa se intampla in ambele sate...MA PUTETI AJUTA???????
VVVAAAA RRRROOOOGGGG !!!!!!!!!! :(
 

DeletedUser

Buna,am si eu o problema.De curand am cucerit un sat.Dar spre surprinderea mea nu mai imi pot folosi toate trupele(fie atac sau sprijin)doar o parte din ele(dau un exemplu____daca am 800 de lancieri nu ma lasa sa folosesc decat 100)de ce???????si asa se intampla in ambele sate...MA PUTETI AJUTA???????
VVVAAAA RRRROOOOGGGG !!!!!!!!!! :(

Cand ai cucerit satul, trupele trimise in ultimul atac au ramas acolo. Te duci pe al doilea sat, Piata centrala>Trupe>Trimite inapoi.
 

DeletedUser

cand cuceresti un sat trupele pe care l-ai trimis cu nobilul in ultimul atac raman in satul cucerit.
Intra in piata centrala a satului cucerit dai pe "Trupe" si trimite-le inapoi,asa le vei putea folosi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus