try,XVIII,ls vs [LG]

  • Autor subiect DeletedUser22355
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22355

de ce man?
razboiul a inceput ink de pe 1 nu in urma cu 24 de ore
 

DeletedUser29052

da da...

sa nu uitam k cei din xviii au stat cu trupele in sat pana c ne-au declarat razboi... iar noi nu erap pregatiti... asa k ultimele 24 d ore conteaza mai mult, deoareca acum am reusit sa n organizam si p partea voastra, nu numai la granita cu try
 

DeletedUser10572

ce e comic e ca nici nu stiam de un razboi cu LG, dar dupa cate se vede se pare ca il meritati, o sa ma ocup personal de impachetarea unui mic cadou ptr voi in cursul saptamanii viitoare...
 

DeletedUser28959

eu nustiu cine va bagat pe voi in razboi cu noi eu am ** numai impotriva celor din tribul XVIII CU IEI AM FACUT STATISTICA NAM TREABA CU LS SI TRY PE FORUMUL ASTA ,CU TRI ** IN PARTEA CEALANTA
 

DeletedUser

eu nustiu cine va bagat pe voi in razboi cu noi eu am ** numai impotriva celor din tribul XVIII CU IEI AM FACUT STATISTICA NAM TREABA CU LS SI TRY PE FORUMUL ASTA ,CU TRI ** IN PARTEA CEALANTA

Ne pare rau dar forumul e facut pentru toata lumea nu numai pentru anumite triburi.

Atata timp cat de vorbeste de tema forumului avem tot dreptul de a ne exprima parerile ;)
 

DeletedUser28959

dupa cum am zis robydak trebuia sa faca forumul pentru lg si xviii nu sa implice si ls si try aici ...noi avem alt forum
asa puteam sa bag si eu triburile aliate?
 

DeletedUser

Ce sa zic???Pana la urma e doar un joc.Nu jucam triburile de nevoie,ci de placere.Nu trebuie sa ne jignim unul pe altul.Si referitor la discutiile cu , conturi in alte triburi sau tradare eu zic ca tribul XVIII sa se mai uite odata la istoria lui si sa ne vorbeasca.Ca in timp ce noi eram aliati ei faceau Sondaje de Opinie cu noi la razboi?Sau eram criticati pe tot forumul?(Informatii aflate de la o persoana care mi-a lasat sitter fara sa cer).Oricum,mentalitatea omului e formata in asa fel incat mereu sa castige,lafel ca si alianta celor din XVIII cu Ls,TRY respectiv academiile acestora.Dece s-ar fi aliat cu noi?Un trib mai mic?Nu mai am cuvinte!
Fie ca cel mai bun sa castige!

P.S: Si deocamdata cred ca o ducem binisor,nu-i asa XVIII?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: [LG]
Players:

Side 2:
Tribes: XVIII
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 117
Tabăra 2: 27
Diferență: 90

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 13
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 830,887
Tabăra 2: 149,650
Diferență: 681,237

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 189,649
Tabăra 2: 87,783
Diferență: 101,866

image.php
 

DeletedUser28540

da ,,se vede calitatea,,se vede ca cei din XVIII ,vin de pe lumea 6 si ca sunt buni acolo
 

DeletedUser22355

dan11111111 astăzi la ora 15:57
Tu esti cel mai bun din [ally]XVIII[/ally] ... si oricum ati mai ramas foarte putini acolo , si noi de acum incepem inobilarile daca ai observat si incepem sa castiga mult teren in fata voastra ....
Nu vrei sa vorbescu cu [player]KRENN[/player] ; [player]big deal[/player] ; [player]alexutzu2792[/player] si [player]thelonely[/player] si sa veniti aici ? nu are rost sa ne razboim pentru nimic...si apoi incepem si dam in [ally]TRY[/ally] si [ally]LS[/ally] .... Sa o facem pe cale amiabila si ne va fi foarte usor .... iti garantez ...

[ally][LG][/ally] + [ally]=nbz=[/ally] + [ally]~DMC~[/ally] vs. [ally]TRY[/ally] + [ally]LS[/ally]

Cu stima,
[player]Dan11111111[/player]


dan11111111 astăzi la ora 17:10
Cand ai timp te rog sa imi dai un id de Y!Messenger sa vorbim acolo...

Olaroiu astăzi la ora 17:20
**. si cu ei. Chiar sunt curios. Oricum deciziile le luam impreuna.

dan11111111 astăzi la ora 17:23
parerea mea,e ca nu are rost sa ne razboim asa degeaba .... e o tampenie razboiul asta .... propunele celor pe care i'am scris sa vina la noi , si pe restul ii inobilam ca va fi usor ... XVIII nu are sanse impotriva LG ... asta e sigur 100%...daca stai sa te gandesti,o sa vezi ca am dreptate

dan11111111 astăzi la ora 17:51
imi dai un id de mess te rog ?

Olaroiu astăzi la ora 17:54
Vezi??Nu privesti bine problema. Nu am zis ca are sau nu sanse, Sunt convins insa ca va fi foarte greu. Experienta imi spune ca nu nr. de membri conteaza:) doar rutina, timpul si minutiozitatea rezolva problemele pe "triburi"

dan11111111 astăzi la ora 17:57
da,ai dreptate,ca si eu am experienta,crede'ma,de pe lumea 5 si de pe serverul englezesc .....
sunt atacat continuu si abea am pierdut un sat,iar in partea cu XVIII inobilez sate .... aici o sa curatam tribul de noobi dupa ce terminam razboiul cu voi,si vom mai ramane elita ...

Olaroiu astăzi la ora 17:58
Trb. sa **. cu oamenii dar ai vazut si tu profilul...


asa luptati voi corect ?
 

DeletedUser

Rusine voua :D Pe principiul asta ati mers mereu Culmea e ca mai avem o surpriza pentru voi :D

Apropo am uitat statistica :

Side 1:
Tribes: TRY
Players:

Side 2:
Tribes: [LG]
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 109
Diferență: 83

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 3
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,615,678
Tabăra 2: 768,391
Diferență: 847,287

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215,441
Tabăra 2: 26,070
Diferență: 189,371

image.php





Side 1:
Tribes: TRY
Players:

Side 2:
Tribes: [LG]
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,988
Tabăra 2: 2,493
Diferență: 4,495

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 102
Diferență: 273

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 40,941,787
Tabăra 2: 11,836,314
Diferență: 29,105,473

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,279,556
Tabăra 2: 942,331
Diferență: 2,337,225

image.php



Asteptati urmatorul atac sa vedeti diferenta :)))
 

DeletedUser28959

cum ai zis tu coloratu mai bine mor in razboi decat de foame
 

DeletedUser

Fiecare joaca cum poate...in timp ce XVIII facea sondaje cu razboi impotriva LG ...LG incerca sa faca trib cu TRY si LS impotriva XVIII...

ce mai alianta am avut si noi :D

nu stiu daca mai este necesar sa repet de ce am ajuns la acest razboi...dar daca este, o sa o fac ca sa stie toata lumea odata pentru totdeauna care a fost si este in continuare problema...

si sa nu uit...da LG o duce bine in acest razboi...poate da LG o sa ne trimita pe toti la margine...dar LG sa nu uite ca nu lupta cu echipa de la inceputul lumi...avem 5 jucatori mari care s-au retras ....lucrurile ar fi stat cu totul altfel acum o luna :)
 

DeletedUser28540

noi invercam sa facem trib cu LS si try,,dupa ce a aparut sondajul vostru de opinie,,si ma opresc aici,stiti voi de la cine a plecat totul (neuronas),,asa ca nu va mai dati Cocosi
 

DeletedUser

TRY si LS recruteaza? :D ce dragut.
Obrejan si Zipp, am auzit ca ati primit cate un mesaj de recrutare din partea LS.Ne aratati si noua cum arata un mesaj de recrutare?
 

DeletedUser10572

TRY si LS recruteaza? :D ce dragut.
Obrejan si Zipp, am auzit ca ati primit cate un mesaj de recrutare din partea LS.Ne aratati si noua cum arata un mesaj de recrutare?

ce te freaca grija? nbz nu recruteaza=))?? defapt... recruteaza si cand noi veniti incep sa piarda sate ii da afara sa nu strice statistici=)))
iti zice ceva Printul din Levant, Nepoticu... kiar ma mir ca inca il mai aveti pe galuxx dupa ce a pierdut 80% din sate...:eek:
 

DeletedUser

Usor cu limbajul te rog ca nu suntem pe maidan la tine :)
Printul din Levant a fost concediat pentru inactivitate.Noi nu tinem toti inactivii si rapciugile ca tine dragule.Pe nepoticu l-ati convins voi sa se intoarca, si l-ati inobilat intern.Asta inainte sa fie blocat de catre admini, sau ma insel?Nu ne compara cu tine te rog :)
 

DeletedUser10572

Ar fi o jignire ce nu as ierta daca cineva mar compara cu tine draga.
Printul din Levant, inactivitate =))) a intrat la voi si la 24 de ore dupa avea 50% din puncte, cand a avut timp sa fie inactiv =)))???
"Rapciugile" noastre sunt la voi acum si va multumesc pentru asta!
Daca am invatat un lucru in aproape 3 ani de triburile e ca locul 1 in top dauneaza grav sanatatii, mentale in primul rand...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus