Tw 9 - Organizare

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

Deoarce timpul nu ne mai permite sa stam la trancaneala fara folos am sa vin in fata dvs cu un proiect de structurare a imperiului RO pe care doresc sa l cititi cu atentie , daca doriti sa l comentati .....dar cel mai important sa votati daca sunteti de acord cu el sau nu ...

Fiecare dintre voi va vota in cadrul sondajului organizat ...
Daca proiectul va insuma 50 + 1 din voturile celor care si au exprimat optinea , el va intra imediat in vigoare ...
Daca 50 + 1 vor vota NU atunci proiectul cade ...
Desfasurarea sondajului va avea loc pana duminica 29 iulie 2007 ora 23.59 , astfel incat daca proiectul va fi votat va intra in vigoare de luni ora 00.00 .

Este foarte important sa anuntati cati mai multi membri ai triburilor voastre de desfasurarea acestor alegeri , pentru ca numarul opinilor sa fi e cat mai mare .
Postarea anuntului si adresa acestui topic pe forumul intern este o recomandare pentru toti


PROIECT ROMANIA

1. NUME ALIANTA ....

TRIBURILE UNITE ROMANIA .
TAG = T.U.R


2.FORMA DE ORGANIZARE
Confederatie

Fiecare trib in parte are identitatea sa personala , si are dreptul de a se administra autonom in functie de realitatile zonale .
In acelasi timp , toate triburile din T.U.R formeaza o singura entitate statala cu o singura conducere centrala si o politica comuna GENERALA ...
Nici unul dintre triburile T.U.R nu este mai important decat alt trib , toate avand aceleasi drepturi si obligatii .
Orice atac asupra oricarui membru roman din triburile confederatiei , va fi semnalat ca atac asupra T.U.R si tratat ca atare .
Pentru o buna identificare toate triburile confederatiei vor avea in profil trecut TRIBURILE UNITE RO ....

3.TRIBURILE MEMBRE ALE CONFEDERATIEI ...

Triburile membre ale .T.U.R sunt triburile ce au postat pe forum dorinta explicita de a face parte din aceasta confederatie , indiferent de numarul membrilor sau de denumirea lor .
Ulterior diplomati T.U.R vor intra in contact si cu celelalte triburi romane incercand sa le exprime disponibilitatea noastra pentru afilierea lor la T.U.R

4.STRUCTURA DE CONDUCERE A CONFEDERATIEI .

LIDER

Va fi ales de catre membrii consilului ...

CONSILIUL

SpAiKeR
mirceaberzovan
FoH-NeXt
tyrok
cipim
Riddyck
SMOKYNG
Dezbracata.
bloodie.ro
Gangster Ray
Zbang
HoodinY
ciuc007
Johnny1122
unicul barbarosa

Orice alt trib care va aplica la confederatie va fi reprezentat printr un membru in consiliul
Daca unul dintre membri din oricare motiv paraseste consiliul , el va fi inlocuit de un jucator din cadrul tribului sau

DIPLOMATI CONFEDERATIE

N!gh7 W0lf

[Daca el va considera ca are nevoie de ajutor i si va alege singur ajutoarele ]

LEGI CONFEDERATIE ...

Legile confederatie vor fi facute de catre intreg consiliul in urma dezbaterilor , iar apoi vor fi supuse votului general

MASURI URGENTE ....

Fiecare membru a l confederatiei va trimite urgent 5 soldati catre cei mai apropiati 5 jucatori a i T.U.R , pentru crearae unui sistem de protectie si alarma rapid a l jucatorilor aliati . [deci nu spre cei mai apropiati 5 juc ai tribului respectiv , 5 juc apropiati din confederatie ]

--------------------------------------------------------------------------

Am postat acest anunt si pe forumul triburi deoarece astept comentarile si celorlalti jucatori buni de TW care din diferite motive nu au dorit sa se alature .
Pentru mine , si opinia lor este importanta .[ indiferent care este ea ]

Pentru dezbateri si vot puteti accesa linkul :

http://z11.invisionfree.com/romania/index.php?showtopic=83&st=0&#entry1333495
 

DeletedUser

@Aztec. Asa cum am enuntat si in celalalt topic (pe care l-am si inchis de altfel) am sa te rog sa te rezumi la cele deschise si dedicate tot TW.net - w9. Repet, aici e triburile.ro nu tribalwars.net. Multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus