TW Mobile

DeletedUser

As vrea sa se faca Tw pentru mobil, am un Zapp E@sy si as vrea sa pot juca pe triburile pentru ca asa e foarte greu... m-am chinuit 5minute sa dau un atac.

Faceti ceva in genul youtube mobile, detecteaza daca te conectezi de pe mobil si te redirectioneaza la m.youtube.com.
Faceti ceva simplu, o privire clasica si totul redimensionat.

KiLLaH
 

DeletedUser

Sunt de acord,si eu am internet pe mobil,si e greu sa faci ceva simplu,cum ar fi scrierea unui mesaj sau trimiterea unui atac.Nu pot sa intru mereu pe calculator,si un TW mobile ar fi de mare ajutor.
 

DeletedUser

;)Da ar fi o chestie foarte buna...Si eu mai intru de pe PSP pe triburile dar de obicei nu pot sa ma uit decat ce punctaj am, daca am atacuri...Din cauza graficii destul de bune si a multimii de imagini pe care trebuie sa le incarce PSP-ul nu face fata si sigur nici un telefon mobil!

Deci ideea TW MOBIL mi se pare excelenta! Felicitarile mele! ;)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Eu folosesc mai mult de 1/2 din timpul petrecut pe joc accesul de pe mobil cu pozele dezactivate. Merge strună ! Chiar nu văd ce ar trebui făcut în plus.
 

DeletedUser

Si mie imi merge perfect pe un N73. Ca acum imi ia mai mult decat pe calculator sa fac ceva, asta e, dar merge.
 

DeletedUser

Asta depinde cel mai mult de telefon,va recomand unul cu touchscreen
 

DeletedUser

sau cu un procesor bun, am vazut telefoane cu touchscreen de abia se taraiau pe net
 

DeletedUser9103

Iti instalezi miniopera pe telefon si merge acceptabil. Insa sa nu te astepti sa poti sa dai atacuri la secunda :)
 

DeletedUser

Cu siemens k800 si opera mini am jucat in iarna destul timp. Mesaje atacuri de toate; merge bine nu ma pot plange de nimic. Atat doar ca nu aveai mai multe tab-uri(cel putin eu, nu) sa poti trimite atacurile la secunda.

In rest merge perfect :D
 

DeletedUser

Da, dar spun ca TW ar fi bine sa vada de pe ce te conectezi si sa iti seteze automat sa nu ai imagini, mie de exemplu mi se imparte ecranul in 2, pe stanga e jocul si in dreapta e backgroundul/ads.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ţi s-a răspuns, pune miniopera pe tel, el ştie să filtreze imagini (probabil pentru trafic le elimini, sau viteză, altfel nu recomand), pentru ads apasă <schimbă>, ar trebui să dispară.
 
Sus