twplus.org

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aceasta intrebare e numai pt moderatori: cand se va introduce si un twplus.org al romaniei, numai pt triburile.ro????nu d alta, dar este o chestie care ajuta foarte mult...pt cei ce stiu sal folosesca...s-a ajuns deja in momentul cand avem nevoie de asa ceva...
Se va face asa ceva vreodata?
 

DeletedUser

Aceasta intrebare e numai pt moderatori: cand se va introduce si un twplus.org al romaniei, numai pt triburile.ro????nu d alta, dar este o chestie care ajuta foarte mult...pt cei ce stiu sal folosesca...s-a ajuns deja in momentul cand avem nevoie de asa ceva...
Se va face asa ceva vreodata?
Exista deja asa ceva. Se numeste TW-Tools si-l gasesti aici. E destinat mai multor servere nu numai astora romanesti.
Iar TWPlus nu se va face decat pentru serverele .net. Cel putin deocamdata.

PS. De ce intrebarea e numai pentru moderatori? Crezi ca ei detin adevarul absolut? Sau crezi cumva ca ei programeaza utilitarele astea? :confused:
 

DeletedUser698

Eu cred ca pana se face TW Tools pt serverele .ro o a mai treaca cam cat a trecut de cand exista serverul .net si poate atunci, repet poate ...
 

DeletedUser

Eu cred ca pana se face TW Tools pt serverele .ro o a mai treaca cam cat a trecut de cand exista serverul .net si poate atunci, repet poate ...
Voi cititi inainte sa dati reply sau dati doar la intamplare? :confused:
Tocmai spusesem mai sus ca TW-Tools e si pentru serverul in limba romana. Dac-ai vrut sa zici de fapt TWPlus atunci scuzele mele, dar poate-ar trebui sa fii si tu mai atent ce postezi de fapt.
 

DeletedUser

...

bai, dak scri prostii dinastea, nu mai insista!!!! tw-tools face altceva decat twplus !!!Prima oara vezi ce face fiecare si dupaia comenteaza!!!!!Mai punete putin la punct cu acest joc, si dupaia vi si ma lamuresti pe mine.Credema k stiu bine ce am intrebat !!!!!!!
 

DeletedUser

cu toti care am jucat pe net stim diferenta intre twplus si twtools
:)
gigicu,ce face asa deosebit twplus?
 

DeletedUser

e mai misto decat tw tools shi cum arata shi ce chestii are...:D
 

DeletedUser

Spre exemplu calculeaza timpii dintre 2 sate (stii la c ma refer).Dar se pare k nu toti stiu care e diferenta, dar isi permit sa faca remarci inteligente...
 

DeletedUser

hai sa-ti dau un sfat...este gratis..:

intri pe twplus.org te duci la lumea 3 bagi coordonatele satelor de pe triburile.ro si o sa-ti arate distanta...sau te duci la w5 na
;)

iar pe twtools ai posibilitatea sa faci planuri de atac si o harta mai detaliata ceea ce e mult mai bine
:D
 

DeletedUser

bai, dak scri prostii dinastea, nu mai insista!!!! tw-tools face altceva decat twplus !!!Prima oara vezi ce face fiecare si dupaia comenteaza!!!!!Mai punete putin la punct cu acest joc, si dupaia vi si ma lamuresti pe mine.Credema k stiu bine ce am intrebat !!!!!!!
Du-te tu la stana.
Ia zi 'maestre', ce face TW-Tools si ce face TWPlus? (te-astept cu un raspuns pe privat sa ma luminezi si pe mine.. daca nu vii cu unul inseamna ca.. mda)
Stiu ce fac amandoua si nu cred ca-i nevoie sa-mi dai tu lectii de TribalWars.
Si nu, nu stii ce-ai intrebat. Fii mai explicit.
Repet, du-te ma la stana!

Timpii ti-i arata si TW-Tools dar maria ta nu a aflat cum inca. De ce? Pentru ca trebuie sa te mai pui la punct. Inteligentule 'care este'. E plin TW.net si triburile.ro de savanti ca tine. Cum se-ofera unul sa v-ajute cu sfaturi alea alea va dati rotunzi. Mai zic odata, du-te la stana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser698

Din cate am cautat si am vazut pe acolo, amandoua sunt la fel, singura diferenta notabila este ca TWPlus nu are statistici despre servere nationale ale tarilor, ci numai despre servere internationale, cam asta e singura diferentya in rest cred ca sunt facute cam dupa aceeasi idee :)
 

DeletedUser

cultsibi
Moderator - TW plus only
Join Date: 2006,July 21st
Location: Germany

Originally Posted by kayvent
Since this is the section for Twplus, I thought I'ld ask, if there/will there be a twplus for www.tribalwars.fr?

At the moment TWplus is exists in a German and a English version. Other languages will follow.


Lamurit? TWplus exista doar pentru serverele englez si german, TW-Tools este disponibil pentru aproape toate serverele.
 

DeletedUser766

Ce sa fie oare ? necaz sau intamplare?

Am cumparat si eu prin sms un cont premium de 3 puncte..pt 14 zile l-am activat si nimik din cele mentionate mai jos nu se intampla...

Mai mult de douã comenzi în circuitul de construcþie
Mãrimea hãrþii la alegerea ta
Poþi marca jucãtorii de pe hartã
Îþi poþi construi bara ta de meniu
Meniu dinamic
Privire generalã amãnunþitã asupra satului
Pagina de descriere despre toate satele
Trecere rapidã de la un sat la altul
Simplificarea fixãrii coordonatelor
Simulator îmbunãtãþit
Carnet de notiþe
Funcþiuni-Comfort pentru ºtiri
Grupe pentru rapoarte
Emblemã proprie
Pachet grafic
Fãrã ºtergere în caz de inactivitate
Prin aceasta sprijini componentele ºi dezvoltarea jocului "Triburile"


cat trebuie sa astept pana ce se activeaza contul (sau am luat teapa de 2-3 euro...)


mai scrie k in caz de informatii sa ma adresez nickname-ului : hide_ad3 ...dar nu am gasit pe nimeni ... poate ma vede el pe mine :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser766

Huh? Dar tu de unde ai cumparat contul ala? Ai trimis mesaj la 1301 sau unde ai trimis?

Am trimis mesaj la 1301 cu ceva text. si am primit un cod.. Am introdus codul intr-o casuta si spunea k trebuie sa ma loghez din nou ca sa imi fie activat contul... Si m-am logat de o gramada de ori si nimik...
 

DeletedUser

@ fangloria1922

Codul trebuie introdus in aceeasi fereastra din care ai luat codul de acces.
Daca nu functioneaza, ai posibilitatea de a contacta KAMBI via e-mail. Eventual poti trimite un tichet la suport cu specificatia premium.

Nu ai primit un raport de genul " Ai primit 3 puncte premium" ?
va trebui sa le activezi inainte de a le folosi din meniul premium.

PS: Sigur nu ai postat in locul gresit? Dupa cum vezi aici se discuta despre TWPlus si TW-Tools :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus