Uitate aici...

DeletedUser

Am si eu o propuner care cred ca v-ar conveni si voua .... de mult nu sa mai facut o lume cu viteza 2... propunerea mea este ca Lumea 24 sa fie una mai speed asa ... cu o viteza mai mare... macar daca nu cand se deschide o lume noua sa faceti un topic cu lumea respectiva unde utilizatorii sa voteze setarile lumii sau sa propuna ... ca mereu faceti la fel ... puneti sa isi dea cu parerea , ei zic una voi faceti alta...
 

DeletedUser

sa bage ce viteza vor ei dar sa mearga naiba serverul ala macar
 

DeletedUser

Chevyx greseti , important este sa se simta bine utilizatorii de aceea ar trebui ca la fiecare actiune a echipei triburile sa faca un sondaj daca vor sa se faca asta sau daca nu vor ... sa fie aia sau sa fie cealalata , sa vie viteza 2 la lume sau sa fie viteza 1 .... sa nu mai faca ce vor ei ... pentru ca in principal utilizatorii trebuie sa se simta bine este si avantajul nostru dar si al lor !
 

DeletedUser18865

Pai si la ce bun lumea perfecta daca nu merge :confused:?
In principiu mi se pare buna ideea,dar poate ca primeste si ea ordine de sus.Am vazut ca si pe .de s-a facut anuntul cu bagarea vs 7.00 pe toate lumile.Poate e o decizie globala,doar nu ne-am gasit noi romanii sa le incalcam pe toate.:eek:.
 

DeletedUser

Am si eu o propuner care cred ca v-ar conveni si voua .... de mult nu sa mai facut o lume cu viteza 2... propunerea mea este ca Lumea 24 sa fie una mai speed asa ... cu o viteza mai mare... macar daca nu cand se deschide o lume noua sa faceti un topic cu lumea respectiva unde utilizatorii sa voteze setarile lumii sau sa propuna ... ca mereu faceti la fel ... puneti sa isi dea cu parerea , ei zic una voi faceti alta...

Sondaj Lumea 24

Este deja ... :D
 
Sus