UK ->>World 10

DeletedUser

explica,nu joc pe w10 ,dar sunt curios cat il duce capu pe geko,mare conducator cica :)))

pai cum sa mearga tribul cand puneti copii de 16 ani sa l conduca

Pai daca nu ai intrat,si n-ai de unde sa stii ce si cum e acolo,ramai in banca ta.:mad:

Nici eu nu joc acolo,dar datorita faptului ca nu stiu ce si cum e p-acolo n-are rost sa-mi bag nasul unde nu trebuie.
 

DeletedUser35377

Pai daca nu ai intrat,si n-ai de unde sa stii ce si cum e acolo,ramai in banca ta.:mad:

Nici eu nu joc acolo,dar datorita faptului ca nu stiu ce si cum e p-acolo n-are rost sa-mi bag nasul unde nu trebuie.

am dedus din ce a spus :

eu nu mai joc cu voi. am ramas prost de ce am vazut in trib numai la 5 min dupa ce am intrat. nu pot juca cu o asa 'conducere' cand stiu ca in februarie se va da lock la intrari/iesiri triburi. imi pare rau, nu sunt mare jucator dar nici chiar asa.

si daca nu raman in banca mea ce faci?incepi sa plangi?

du te omule si te joaca triburile,lasa forumul
 

DeletedUser

Madlol.gif
av-2950.gif


uk-ul nu are forum extern ? e cam off topic acum sa va certati pentru iukei , nu credeti ? scopul topicului a fost atins , mai are vreunul ?

Bored.gif
 

DeletedUser

Madlol.gif
av-2950.gif


uk-ul nu are forum extern ? e cam off topic acum sa va certati pentru iukei , nu credeti ? scopul topicului a fost atins , mai are vreunul ?

Bored.gif


Nu,chiar s-a terminat.


N-are rost sa-mi bat capul cu un copil care efectiv nu gandeste.:D
 

DeletedUser35377

celebrele injurii evident,facute de un pustan de 15-16 ani ,care se crede mare jucator,fiindca a descoperit externul.

patetic
 

DeletedUser3357

Eu oricum intram pe uk10. ca s-a facut post aici ca vor intra mai multi, am zis sa intru si eu. m-am ingrozit ce am vazut pe forum. pooluri peste pooluri legate de nationatilitatea tribului, legate de invitatii, de forumuri ascunse, etc. s-a facut alianta cu alt trib cu romani in el, in loc sa intram toti sub acelasi nume. samd.

prefer sa joc cu strainii decat sa fie bataie de joc. mai ales ca in februarie se da lock la triburi.
 

DeletedUser35377

dar ce te asteptai sa fie?

eu nu am vazut trib facut pe forumul extern,care sa dea rezultate pe serverele din afara

din simplul fapt ca nu au fost facute de oameni calumea
 

DeletedUser

bre da asa bine la ** sa zici ca ai jucat pe uk .net ori alte servere ...
 

DeletedUser25671

dar ce te asteptai sa fie?

eu nu am vazut trib facut pe forumul extern,care sa dea rezultate pe serverele din afara

din simplul fapt ca nu au fost facute de oameni calumea

Sa nu tragem inca concluzii pripite mai ales ca protectia pe lumea respectiva nu a picat inca ;)
 

DeletedUser25671

Cand vreodata o sa am ocazia sa vad si eu asa ceva pe servarele romanesti????


Tribal Wars team today at 17:53
I would like to offer my apologies for the server issues we have faced today, it has now all be fixed and all worlds are back up and running.

Im sorry that this has happened and will be giving all players one days free premium due to this outage.

Tracey
CM
 

DeletedUser39696

frumos .... insa eu ma retrag dupa .. UK 10 .. ca suntem putini ....
 
Sus