Un Admin Help daca e posibil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As dori daca se poate sa ma ajute cineva am trimis un atac cu 4 nobili consecutiv si 1 sprijin pe un sat dar desi imi aratase ca timpu la cavaleria grea este de 9 ore pana la acel sat, or ajuns mai repede si am pierdut 4 nobili :/ este posibil sa ma ajute vrun admin sami recuperez nobili ?
 

DeletedUser7556

As dori daca se poate sa ma ajute cineva am trimis un atac cu 4 nobili consecutiv si 1 sprijin pe un sat dar desi imi aratase ca timpu la cavaleria grea este de 9 ore pana la acel sat, or ajuns mai repede si am pierdut 4 nobili :/ este posibil sa ma ajute vrun admin sami recuperez nobili ?

Nu au voie sa faca asa ceva.....:p
 

DeletedUser

As dori daca se poate sa ma ajute cineva am trimis un atac cu 4 nobili consecutiv si 1 sprijin pe un sat dar desi imi aratase ca timpu la cavaleria grea este de 9 ore pana la acel sat, or ajuns mai repede si am pierdut 4 nobili :/ este posibil sa ma ajute vrun admin sami recuperez nobili ?

:D ai trimis sprijin cu paladinul :D se mai intampla...
 

DeletedUser

Deci nu stiu care o fost faza .. dar cand am trimis atacu nobili ajungeau in 8 ore si ceva iar pe sprijinu meu cu cavaleria grea scria clar 9 ore si 1 secunda :confused: Deci Eu nu gasesc o excplicatie Logica cum a fost posibil sa ajunga mai repede ?:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Chiar daca nu ami recuprez nobili ca dai dracului ai refac in 4 -5 zile numa ca deci nu pricep pe optiunea pop-up care o am scria ca dureaza 9 ore si 1 secunda si ei ajung in sub 8 minute si ceva :confused: :confused: asta mi se pare ceva paranormal sau timpu care arata acolo e total gresit ... ca sincer eu ca prostu nu am mai verificat cat a scris pe ataca ca eram sigur ca erau 9 ore si 1 secunda si acuma daca dau tot atata ami arata : /.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Spune-mi te rog pe ce lume s-a intamplat asta, din ce sat ai trimis nobilii(coordonate sat), din ce sat ai trimis cavaleria grea(coordonate sat), daca sprjinul a continut doar cavalerie grea sau si alte trupe si ce sat ai atacat(coordonate sat).
Se poate verifica usor daca a fost un bug sau o neatentie din partea ta.
 

DeletedUser

1150 De cavalerie grea + Paladin locu de plecare a fost 145 - 434 iar locul de destinatie a fost 96 - 437 pe lumea 9 din pacate nu mai am rapoartele ca de nervi eram sa sparg si calculatoru xD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

1150 De cavalerie grea + Paladin locu de plecare a fost 145 - 434 iar locul de destinatie a fost 96 - 437 pe lumea 9 din pacate nu mai am rapoartele ca de nervi eram sa sparg si calculatoru xD

daca ai premium rapoartele se stocheaza in satul inamic,doar dai click pe el si o sa vezi atacurile:D


Ps:degeaba zici unii ca din cauza paladinului,atata timp cat el a dat atac si ia aratat timpul de 9 ore cu paladin/fara,ce conteaza,daca lui in casutza ia aratat 9 ore.Singura chestie cu asta ar fi ca ai atacat o data fara paladin,dar nu ai apasat butonul de ok,ai pus din nou trupele,de data asta cu paladinul si au ajuns mai repede:D
Curios ce sa intamplat pana la urma,sper sa posteze concluzia:p
 

DeletedUser

1150 De cavalerie grea + Paladin locu de plecare a fost 145 - 434 iar locul de destinatie a fost 96 - 437 pe lumea 9 din pacate nu mai am rapoartele ca de nervi eram sa sparg si calculatoru xD

Eu vroiam sa vad doar un singur lucru, anume daca ai trimis atacurile cu nobili si sprijinul din acelasi sat.
Viteza de deplasare a nobilor este de 35 de minute per camp, a cavaleriei grele este de 11 minute per camp(pe lumile unde viteza este 1) .
E imposibil sa faci 8 ore cu nobilii si 9 cu cavaleria grea, din moment ce cavaleria se misca de 3 ori mai repede.
Mai mult, in momentul in care trimiti sprijin si printre trupe se gaseste si paladinul, sprijinul se va misca cu viteza paladinului, adica 10 minute per camp.
Nu este nicio eroare, era normal ca sprijinul sa ajunga inaintea nobililor, data viitoare ar trebui sa fii mai atent.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Batal dracu de paladin atuncea :p data viitoare al pun sa mearga pe langa caruta :D
 

DeletedUser

daca ai premium rapoartele se stocheaza in satul inamic,doar dai click pe el si o sa vezi atacurile:D


Ps:degeaba zici unii ca din cauza paladinului,atata timp cat el a dat atac si ia aratat timpul de 9 ore cu paladin/fara,ce conteaza,daca lui in casutza ia aratat 9 ore.Singura chestie cu asta ar fi ca ai atacat o data fara paladin,dar nu ai apasat butonul de ok,ai pus din nou trupele,de data asta cu paladinul si au ajuns mai repede:D
Curios ce sa intamplat pana la urma,sper sa posteze concluzia:p


:confused: aha oky si cum vad mai exact ca tocmai am dat click pe el si nu vad unde ami poate arata atacurile care leam facut pe sat : / Oricum maine mi gata deja al 4-lea nobil .. sper sa numi ia careva satu pana atuncea ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus