Un jucator jalnic...alinuconstantinu

DeletedUser

Iata un jucator cu 1630 de puncte vine si se bate cu jucatori de 150 de puncte....ataca de 3 zile aceeasi persoana...ca sa se aprovizioneze zice el,mi se pare ridicol si jalnic un asemenea jucator
 

DeletedUser

da poate asa este dar se pare ca vrea sa-l faca ferma si de ce nu mai tarziu sa-i i-a satul asta e nu ai ce sa-i faci omului daca el asa se simte mai bine
 

DeletedUser

fratilor .. asta se numeste a juca triburile ........ il farmeaza ( adica ii ataca satul cu scopul de a fura resursele) asta e jocul ... nu iti place .. esti liber sa te lasi de joc .
 

DeletedUser

Iata un jucator cu 1630 de puncte vine si se bate cu jucatori de 150 de puncte....ataca de 3 zile aceeasi persoana...ca sa se aprovizioneze zice el,mi se pare ridicol si jalnic un asemenea jucator

Pentru asta exista perioada de protectie pentru incepatori (newbies). So get over it. Incearca sa fii mai activ si sa te ocupi mai mult de satul tau daca vrei sa nu ajungi ferma.
 

DeletedUser

daca esti plictisit de joc si nu faci fata poti oricand sa renunti sau sa dai restart
:D
 

DeletedUser

Iata un jucator cu 1630 de puncte vine si se bate cu jucatori de 150 de puncte....ataca de 3 zile aceeasi persoana...ca sa se aprovizioneze zice el,mi se pare ridicol si jalnic un asemenea jucator

Dupã cum aºteaptã lumea...vine ºi varianta mea...
Am vãzut cã e mic...ºi am vrut sã-l fãrmuiesc...culmea de 2 ori am încercat ºi de fiecare datã nu am luat nici o resursã...ceea ce mi-a dat de înþeles cã e activ...dar de ce nu era dezvoltat ? Vã spun eu de ce...nu avea armatã...dar în schimb avea târg nivel 4 ... ceea ce îmi dã de înþeles cã face resurse ºi le trimite mai departe...ºi cum nici nu era în nici un trib...sugereazã cã e un cont secundar fãcut pentru a ajuta contul principal...aºa cã l-am dãrâmat de tot...

dacã cineva va dori sã-l rãzbune...eu îl aºtept...îmi va face jocul mai palpitant...
 

DeletedUser

Ce usor vb dupa ce te-ai urcat putin pe "cal"(evoluat),as fii vrut sa fii schimbat locurile un pic,dar asta este,daca vreti sa jucati numai voi spuneti si asta este,cum mai vreti sa mai apara si altii daca se intimpla asa?
 

DeletedUser

dupã cum spuneam...ghiciþi ce clãdiri s-a apucat sã refacã...?
aþi ghicit...târgul....deci...îþi sugerez sã pãrãseºti contul...cã nu vei mai aproviziona pe nimeni...
 

DeletedUser

Tu ai un fix prietene,crezi numai prostii,sint singur nu am absolut nu stiu ce crezi,sint chiar incepator,acum incep sa deprind tainele jocului,dar cu unul ca tine,care aberezi..
 

DeletedUser

Cum "pana" mea sa inveti daca nu construiesti ce tre sa construiesti?Cum vrei sa stiu cum se merge mai departe..tu ai o problema cu tine prietene,eu cred ca si cind dormi ai cosmaruri.
 

DeletedUser

Cum "pana" mea sa inveti daca nu construiesti ce tre sa construiesti?Cum vrei sa stiu cum se merge mai departe..tu ai o problema cu tine prietene,eu cred ca si cind dormi ai cosmaruri.

mai bine zi-ne unde trimiti resursele si lasa vrajeala
:eek: :p
 

DeletedUser

Cum "pana" mea sa inveti daca nu construiesti ce tre sa construiesti?Cum vrei sa stiu cum se merge mai departe..tu ai o problema cu tine prietene,eu cred ca si cind dormi ai cosmaruri.

eu zic sã laºi vrãjeala...
la cât de activ eºti...ar fi trebuit sã fii mãcar jumãtate cât mine...te bãgai într-un trib...te ajutau bãieþii cu ceva sfaturi...soluþii erau...deci nu-mi spune mie cã nu ºtii sã joci...
 

DeletedUser

eu zic sã laºi vrãjeala...
la cât de activ eºti...ar fi trebuit sã fii mãcar jumãtate cât mine...te bãgai într-un trib...te ajutau bãieþii cu ceva sfaturi...soluþii erau...deci nu-mi spune mie cã nu ºtii sã joci...
Bolnavule,iesi in lumea reala,vezi numai dusmani,sa-ti deie Dumnezeu alte greutati ca sa-ti revii,aici in lumea reala.
 

DeletedUser

Bolnavule,iesi in lumea reala,vezi numai dusmani,sa-ti deie Dumnezeu alte greutati ca sa-ti revii,aici in lumea reala.

vãd cã pui la inimã toatã întâmplarea...
îþi reamintesc cã e un joc...nu e real...

PS: tocmai ai pierdut târgul din nou...
 

DeletedUser

vãd cã pui la inimã toatã întâmplarea...
îþi reamintesc cã e un joc...nu e real...

PS: tocmai ai pierdut târgul din nou...

Doar de curiozitate..uita-te la trupe in deplasare daca are paladinul in alt sat..
Oricum, dupa cum ai spus tu, e nefiresc sa-ti ridici lvl-uri la targ
Oricat de incepator ai fi in primul rand iti ridici lvl-uri la resurse..
Cel putin nu cred k nu a jucat niciodata vreun joc de strategie
Poate i se pare greu ca nu gaseste aur,cristale,sau petrol in joc:rolleyes:
 
Sus