Un nobil ratacit rapuse un leader

DeletedUser

ce????? doar 1000!!!?????!!!!! poate doreai sa spui 1300+!!! :rolleyes:

Cum naiba dati voi jos asa armata cand orice sat care are ca limita 24.000 pop si consuma sa zicem 2500 pop pe cladiri are cam 21.500 pop disponibili si sa zicem ca faceti 7500 topoare, 2000 cav usoara si 1000 arcasi calare si 250 berbeci oricum simulati tot nu puteti sa dati jos 14.000 spada si 14000 lancieri cu zid 20 in spate... M-am jucat un pic cu simulatorul si iti trebuie 3 armate ofensive cum sunt cele de mai sus ca sa puteti sa ii perforati apararea.... cam greu...
 

DeletedUser

Poate cu o bomba nucleara....:D(joke)

Orice aparare poate fii strapunsa intr-un fel sau altul...ma indoiesc ca se v-a ajunge ca cineva sa aiba apararea pe care ai mentionat-o tu dar totusi in cazul in care se ajunge atunci se v-a vedea inteligenta adversarului....nu trebuie neaparat sa ataci in disperare un sat,exista si alt fel de planuri de razboi.acum depinde de fiecare in parte
 

DeletedUser508

Cum naiba dati voi jos asa armata cand orice sat care are ca limita 24.000 pop si consuma sa zicem 2500 pop pe cladiri are cam 21.500 pop disponibili si sa zicem ca faceti 7500 topoare, 2000 cav usoara si 1000 arcasi calare si 250 berbeci oricum simulati tot nu puteti sa dati jos 14.000 spada si 14000 lancieri cu zid 20 in spate... M-am jucat un pic cu simulatorul si iti trebuie 3 armate ofensive cum sunt cele de mai sus ca sa puteti sa ii perforati apararea.... cam greu...

Americanii pot sa o faca! Au demonstrat-o in Japonia! :D -off topic

On topic - nush ce sa zic, eu zic ca sunt de admirat cei ce au facut innobilarea, si de condamnat cei 1300 de membrii!
 

DeletedUser

felicitari celui care a reusit cucerire si celor care l-au ajutat, in rest alte discutii sunt de prisos:)
 

DeletedUser698

Sa inteleg ca aici a fost infaptuit un mare ACT de Razbel, sau ceva de genul, eu ce sa zic Bravo Celor care au facut fapta asta, ca se pare ca toata lumea i-a laudat ....

or fii ei buni de ceva daca lumea ii lauda asa ... zic si eu
 

DeletedUser

Sa inteleg ca aici a fost infaptuit un mare ACT de Razbel, sau ceva de genul, eu ce sa zic Bravo Celor care au facut fapta asta, ca se pare ca toata lumea i-a laudat ....

or fii ei buni de ceva daca lumea ii lauda asa ... zic si eu

those would be TLD:D
 

DeletedUser177

Americanii pot sa o faca! Au demonstrat-o in Japonia! :D -off topic

On topic - nush ce sa zic, eu zic ca sunt de admirat cei ce au facut innobilarea, si de condamnat cei 1300 de membrii!

uite si pe cineva care mai shtie cate ceva!!!!
si mai vad ca pe forum mai shtie si lumea ce e aia o bomba nucleara si bomba cu hidrogen asa : "AVE!!!!"
 
Sus