unde va e blazonul,guralivilor?

  • Autor subiect hunt324ever
  • Data de început

DeletedUser

Crezi ca ma intereseaza ce crezi tu ? :D Si acuma sunt pe harta..am vreo 70 pct cred....:p Si va lua cineva si satul ala...ca e foamea mare :D

eu doar intru ca sitter, cand la unul, cand la altul..ajut si eu cu ce pot, daca tot nu am timp sa joc. :p


Merci de sitt:D
 

DeletedUser

Ehhh Nu doar el. Acum am inceput sa cred ca toata harta e impotriva mea. 30 de atacuri in 2 min:eek:
 

DeletedUser

Al3xx tu nu ai pic de blazon asa ca nu ai ce cauta aici....in timp ce nu poti da un atac singur taci noroc ca te-a ajutat Burnout ca de nu'...V@RZ@.


Daca nu ai fi in niciun trib tu esti mort nu ai ce face..habar nu ai sa ataci singur cand ma gandesc Doamne...te respectam mult dar m-ai dezamagit omule...n-oi fi io bun la speed dar nu'l pun pe altu sa-mi sa-si rupa armata ca il cuceresc io...apropo ca imi trecea prin minte...si eram foarte curios La Speed 4 cand ai iesit pe locul 2 de ce ai avut contul blocat? Si io l-am avut blocat omule runda asta si am vorbit cu adminii si mi l-au deschis din nou...am platit foarte scump pentru asta dar tu nu ai facut nimic. Ca sa dovedesc la toata lumea cine esti pe Speed 4 nu ai facut nimic nu ai mai jucat ca iti era frica sa nu te ia vreo unu si a ramas asa..este vorba de onoare si curaj..ii admir mult pe unii care au puterea asta de onoare si nu sunt lasi...treaba cu aiurea- si MiriFiCu este alta...ei daca se abga cu numele originale vor fi atacati FOARTE SIGUR de cei din Revansa si ei nu sunt la fel ca tine...


Sper ca v-am lamurit pe toti cine este Al3xx


Prietene 1 v 1 oricand
 

DeletedUser

eu am jucat si inca joc :) numele il veti afla mai incolo...

am intrat cu 4 ore intarziere, absint era facut de un impostor deci nu am avut cum sa il facem noi din nou....suntem si noi pe undeva, poate pe primele locuri? :rolleyes:

Daca intram de la inceput poate intram cu numele meu, si totusi 4 ore intarziere si am cat tot tribul rvansa (nah ca m-am dat de gol)

Si eu am prin un peste cat mine de mare ,dar daca mai tai tu din ce ai scris micsorez si eu pestele
 

DeletedUser

Al3xx tu nu ai pic de blazon asa ca nu ai ce cauta aici....in timp ce nu poti da un atac singur taci noroc ca te-a ajutat Burnout ca de nu'...V@RZ@.


Daca nu ai fi in niciun trib tu esti mort nu ai ce face..habar nu ai sa ataci singur cand ma gandesc Doamne...te respectam mult dar m-ai dezamagit omule...n-oi fi io bun la speed dar nu'l pun pe altu sa-mi sa-si rupa armata ca il cuceresc io...apropo ca imi trecea prin minte...si eram foarte curios La Speed 4 cand ai iesit pe locul 2 de ce ai avut contul blocat? Si io l-am avut blocat omule runda asta si am vorbit cu adminii si mi l-au deschis din nou...am platit foarte scump pentru asta dar tu nu ai facut nimic. Ca sa dovedesc la toata lumea cine esti pe Speed 4 nu ai facut nimic nu ai mai jucat ca iti era frica sa nu te ia vreo unu si a ramas asa..este vorba de onoare si curaj..ii admir mult pe unii care au puterea asta de onoare si nu sunt lasi...treaba cu aiurea- si MiriFiCu este alta...ei daca se abga cu numele originale vor fi atacati FOARTE SIGUR de cei din Revansa si ei nu sunt la fel ca tine...


Sper ca v-am lamurit pe toti cine este Al3xx

Aici ai dreptate cand Il atacam pe ale3xx era yoyolino si mi-a zis ca este el si din respect nu am mai atacat dar cu greu m-am aptinut .Drept dovada ca era yoyolino mi-a zis pe mess ca nu crede-am ata ete cu alt ocazie
 

DeletedUser

Deci topicul asta este inutil ... si ce dak nu au intrat cu nick'ul lor? Asta nu inseamna ca se ascund ... probabil asta inseamna ca nu vor sa incerce sa se lupte cu 100 playeri odata, care oricat ar fi de noobi tot o sa il scoata pe acel jucator afara.

Papi cu gura plina, pe sesser l-am atacat tot tribu si din atac am dat-o in aparare sa batut cu tot tribu si chiar a cucerit ceva dar nu ne-a batut ,ca atacator era pe primu loc sesser si ca aparator undeva pe 10 asta acum o zii , dar nici noi nu eram toti veteranii din revansa asta a avut noroc ,ca exemplu am primit spijin de la trib topoare :)am cazut jos:)era sa lesin
 

DeletedUser

exact as vroiam si eu sa spun

ce ai vrut sa spui???? ca asteptai pe cineva sa zica asa ceva ca sa iesi la suprafata? poate chiar lai pus tu sa zica asa ,,(ei poate) respect lui sesser care a atacat revansa si nu am avut ce sa-i facem restu sinte-ti nimicuri dic rahat vreti sa faceti bici si sa mai si trosneasca ,la revedere jucatorilor fetite
 

DeletedUser

si eu am fost....cutarica...dar,de fapt,putzini au avut curajul sa isi pastreze nick-ul.halal viteji!

hunt ti-am zis ca o sa joc...eram pe 1...datorita unor jucatori care nu au onoare am ajuns pe 3...in fine asta nu conteaza...ti-am demonstrat ca suntem cei mai buni si asha vom ramane...in rest respect pt u....apropo....
MatzaTurbata = iulianu1988....bafta...
 

DeletedUser

mai bancule dar mult te mai oftici....... ce mi-ai spus mie pe .net? ca nu pot sa iti iau nici un sat? si in cat timp te-am lasat fara toate satele? hai spune....


inca o data,dark angel 00 nu ai fost prezent pe aceasta runda.de unde comentezi?din imaginatzie?lasa-i sa vorbeasca despre runda pe participantzi.si comenteaza meciurile de pe .net pe forumul de acolo.repet,runda aceasta,cu nr. 6 ai fost absent,nu absinth.stop
 

DeletedUser5168

inca o data,dark angel 00 nu ai fost prezent pe aceasta runda.de unde comentezi?din imaginatzie?lasa-i sa vorbeasca despre runda pe participantzi.si comenteaza meciurile de pe .net pe forumul de acolo.repet,runda aceasta,cu nr. 6 ai fost absent,nu absinth.stop

pai eu am spus asta.... bancu a spus ca cica am jucat....ca am jucat sub nume fals...ca am facut, ca am dres....cand eu am stat doar sitter :p....trebuie sa intelegeti asta ;)
 

DeletedUser

eu daca am fost sitter pentru jumatate de trib,trebuie sa vorbesc acum in numele lor?ce logica!s-a mai inventat un pretext...a fi sitter.de unde stiu ca erai u?nu te cred!cuvintele sunt nefondate.nu am vazut niciunde scris dark angel 00,si te asigur ca nimeni nu a vazut asta.deci,stai in umbra acolo,cum ai si denumirea.sau vorbeste ca si un observator,nu ai fost partas la evenimente,sau nu ai fost pe fatza,ci in secret,cine te recunoaste?eu nu am avut motivatzie sa conectez toate computerele,daca nu a existat absint,si nici nu mi-am lasat treaba sau somnul pentru a juca.restul playerilor,nu m-au interesat,chiar nu avea sensul sa imi fac dusmani.nu ziceatzi voi pe tot forumul...ca sa vezi ce facem daca avem o runda de +300...si uite...absentza totala,si in final...apare absinth.un stil specific,caracteristic,acela de luptator ninja din umbra,hotzeste,nu cavalereste.probabil nici nu ai auzit de codul bushido,ca sa stii ce e aia un ninja.
 

DeletedUser

mai bancule dar mult te mai oftici....... ce mi-ai spus mie pe .net? ca nu pot sa iti iau nici un sat? si in cat timp te-am lasat fara toate satele? hai spune....

Am si pentru tine o repilca
Nici tu nu te poti intrece cu un BMW din moment ce conduci un trabant ,mare jucator ce esti am uitat,aproape un milion de puncte si eu cam saptezeci de mii ,nu era normal sa cad ,dar totusi am o intrebare pentru tine jucatorule
De ce te-ai oprit cind mai aveam un sat ?tot eu iti raspund
Pentru ca aveam 20,000 de mii de sabii si lancii si cu toate atacurile tale la secunda tot nu cucereai,ai uitat :(my frend cand aveam si eu cateva sute de puncte un speed 5 si tu un sat de 5000 de puncte ? nu ai mai avut nimic de comentat pai da, spun la toti ca esti un jucator de ...... nu era si normal sa pierd din sate? la cate puncte aveai ,eu ti-am zis sa ne batem ca nu mi-a fost frica ,cred ca te lauzi si cand bati copii la gradinita cu asta se potriveste ce mi-ai facut tu mie pe net aveai 100 de sate si eu 7 vai ce lauda imi vine sa mor de necaz cand vad cu ce te lauzi (salac) ce esti
uite unde m-ai ridicat vai ce bun esti cu asa laudeeeeeee ma ascundeam de mult

As attacker As defender Total
Rank Name Defeated
1 jayjaybuckbuck369 2,72 Mio.
2 val jean 1,54 Mio. revansa
3 bancualexandru 868.358
4 freir 806.599 necunoscut :)dar este si el un jucator de originea noastra
5 aragorn1234567 741.107
6 KRISSA 708.200 revansa
7 NöTraceTox 657.598
8 nightmare1158 643.460
9 unikorn
 
Sus