Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

zicea cineva ca rezistam maxim3-4 luni.. au trecut 4 deja... si ne mentinem...ducem 3 razboaie....voi cate duceti? aveti **** cate aliante... nu puteti mai mult?..Unique...aveti doar un razboi...si ala e cu noi care mai avem 3 razboaie...nu puteti duce mai mult?..nu sunteti in stare de mai mult?...

Ce comic esti....nu avem un razboi ci 3: RW +SAS+ si academia SAS.....in plus tu habar nu ai ce este ala razboi ca toate cele 13 sate le ai tocmai la margine de harta unde nu este nici macar un sat unique.....plus ca sprijin nu prea cred ca ai bagat pe la altii pt ca esti prea mic....asa ca mai intai fa ceva si apoi ia-te de altii care chiar fac ceva.
 

DeletedUser4920

Side 1:
Tribes: UFO UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+ +ASA+
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,436
Tabăra 2: 1,420
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 343
Tabăra 2: 81
Diferență: 262

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,196,712
Tabăra 2: 10,593,285
Diferență: 3,603,427

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,502,885
Tabăra 2: 740,110
Diferență: 2,762,775

image.php




Merge treaba :D
 

DeletedUser

setz tot respectu pt Unique dar nu te mai lauda cu statistica celor din Ufo ...fii atent :

Side 1:
Tribes: +SAS+
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 523
Tabăra 2: 295
Diferență: 228

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,430,583
Tabăra 2: 2,997,328
Diferență: 2,433,255

image.php
 

DeletedUser4920

Eu am pus pe ultima saptamana ce a facut ufo si unique daca cauti ultima sapt suntem in avantaj , si per total suntem in avantaj , ati avut o perioada mai buna si ati luat sate de la vali din 44 alexx si asa mai departe sate izolate asa ca nu e ceva de laudat .





Aveti razboi si cu ufo si cu unique e logic sa pun si ufo in ecuatie .
 

DeletedUser

Ufo fac toata treaba.. ca nu prea are cine lupta aici in k 95... si aveti 3 razboaie.. ce face academia SAS.. spune tu sicner.. ce face academia???. daca nu iti raspund eu...

NIMIC...

si R~W.. ce face?...poate ce facem si majoritatea din SAS.. adica nimic

Pune statisticile doar SAS si Unique.. lasa-l pe UFO... ufo e cu treaba lui..

Cat despre sprijin... nu stii tu cate sate am trimise eu sprijin....pentru ca din 13 sate.. ai de unde.. chiar ai...:)..
 

DeletedUser13364

Eu am pus pe ultima saptamana ce a facut ufo si unique daca cauti ultima sapt suntem in avantaj , si per total suntem in avantaj , ati avut o perioada mai buna si ati luat sate de la vali din 44 alexx si asa mai departe sate izolate asa ca nu e ceva de laudat .





Aveti razboi si cu ufo si cu unique e logic sa pun si ufo in ecuatie .



setz, dar antartica ce este ? matrix si lagara au fost in centru sas nu ?:) sau sorinel pustiu tot in centru sas e ...

de ambele parti au fost cazuri d'astea


va convine sau nu +SAS+ mai exista si e razboi de echilibru , nu cum se auzea pe aici ca ne distrugeti sau ** asemanator :)


in concluzie statisticile sunt egale cu 0
 

DeletedUser

setz, dar antartica ce este ? matrix si lagara au fost in centru sas nu ?:) sau sorinel pustiu tot in centru sas e ...

de ambele parti au fost cazuri d'astea


va convine sau nu +SAS+ mai exista si e razboi de echilibru , nu cum se auzea pe aici ca ne distrugeti sau ** asemanator :)


in concluzie statisticile sunt egale cu 0

oooooooooooo cine revenise.....maestrul ionut...ce faci dom'le ? welcome back....de acord cu tine...statisticile nu au relevanta prea mare dar nu sunt in totalitate importante....


@ bebeloshu.....sprijin de unde te afli tu ar trimite oricine.......cei care atac sunt implicati in razboi si cei de pe granita...restu.....doar ajuta. parerea mea
 

DeletedUser13364

oooooooooooo cine revenise.....maestrul ionut...ce faci dom'le ? welcome back....de acord cu tine...statisticile nu au relevanta prea mare dar nu sunt in totalitate importante....


@ bebeloshu.....sprijin de unde te afli tu ar trimite oricine.......cei care atac sunt implicati in razboi si cei de pe granita...restu.....doar ajuta. parerea mea

thx :d , sa ma anunti de iesirea aia :)



bebe calm tata :) ...


Pot sa zic doar felicitari ambelor tabere (somn de voie :)) )
 

DeletedUser

dragul meu igodalex... am atacat si eu.. fie ca ma crezi sau nu...si nu e ultima si prima data cand atac:)... imediat ce imi refac trupele imi iau grupuletzu si atac din nou.. ca pana acum.. nu prea am avut cu cine..doar cate un prieten..:)..
 

DeletedUser

app misto avatar:)..

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rainn21 fata de broasca unde esthi mie dor de tine

Rainn fata de broasca unde esti mie dor de tine
 

DeletedUser

Rainn fata de broasca unde esti mie dor de tine

Rainn e la mare.....stim ca tu nu iti premiti sa pleci la mare...., ma mir cum de ai avut bani de pc....promit in schimb sa iti aduc niste nisip intr-o stilcla.....

Mai bine lasa-ma p mine si vezi ca ai ratat niste sate sa le aduci la 12154 poate poate ma ajungi si tu vara asta...

Ia daci ca sa prinzi curaj....

Total taleri: 514901
Taleri până la următoarea GN: 719
Limita - GN: 1014
 

DeletedUser

Da in primu rand as vrea sa imi cer scuze tuturor pt ce o sa fac acuma insa toate lucrurile au sfarsit care inseamna un alt inceput...
Pt mine triburile se incheie aici si le multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine,am invatat multe si pt mine in primu rand jocul triburile a insemnat o experenta de viata.
Am incercat sa conduc tribu cu demnitate si sa respect valorile morale in care am crezu eu si atatia oameni care au pus suflet aici si am demonstrat ce aveam de demonstrat.
Dau dizolvare din motivul ca asta nu mai e tribu pe care eu si cei care am hotarat sa il facem ni l-am dorit(era vorba de un trib de prieteni in care lumea sa se poate exprima liber si sa se distreze) din pacate toate astea s-au pierdut pe drum odata cu plecarea atator prieteni dragi,cei care au ramas sunt prea putini.
Pt mine jocul triburile se inchie aici nu dati mesaj inapoi ca imediat dupa asta dau si stergere.
Inca o data multumesc tuturor sper sa nu imi purtati pica.o sa se refaca o parte din trib cred sau cei care doresc sa moara odata cu +SAS+ pot sa dea stergere alaturi de mine.
Nu uitati +SAS+ a fost si va ramane mereu o familie si nu un trib iar dizolvarea vine ca raspuns la faptu ca au ramas prea putini membri care fac parte din ea retraganduse pe rand ramand doar cativa si restu...
Cu asta aveti posibilitatea sa jucati triburile cum vreti insa nu o sa accept sa o faceti in +SAS+ pt ca ar insemna sa imi bat joc de ce cred si de munca si sufletu pe care l-au depus o gramada de oameni speciali tocmai de asta am hotarat dizolvarea.

Bafta in viata reala a fost o placere sa joc acest joc alaturi de o gramada de oameni deosebiti insa toate au un sfarsit care inseamna un alt inceput.
o sa vedem poate in vitor o sa reincerc sa aduc familia inapoi pe alta lume(desi sufletu meu pe triburile ramane aici) ce ramane pe lumea 5 sunt doar ramasitile familie +SAS+ si cativa membri demni care au ramas pana acum
Inca o data multumesc si bafta in viata reala



Bafta si aici tutoror.
a fost o placere sa jucam acest joc impreuna chiar si ca dusmani...
ultima mea postare si aici.capitulul triburile se incheie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus