Unitate noua

DeletedUser

@trayanus tribalus
:))) Nu am jucat cu nickul asta:)))dar daca tu mai vazut e bine[sau nu] nu amesteca visele cu jocul, te rog.[nu stiu cate luni am jucat ,dar am jucat de la inceput pana la restart si un pic dupa]

@Crazyyesco
ideile bune nu sunt puse in aplicare pe serverele ro,pt ca topicurile alea sun asa de ochii lumii.[no offense,dar e o simpla parere]

Dupa mine militia nu prea ar fi buna, deja defensiva e prea favorizata,in schimb atacul e lasat ca la inceput[nimic nou sub soare]
 

DeletedUser17342

am venit si eu cu o idee o data, da nu mi-o mai gasesc la sugestii, poate a fost stearsa, sau poate sunt eu chior.

era in legatura cu armele paladinului ceva de genu ca daca ataci si faci puncte la ODA, experienta care iti creste la inceputul jocului la arme sa iti dea cand ajunge la 100% o arma de ATAC. iar daca esti atacat deci faci mai multe puncte la ODD si iti creste experienta la arma, sa primesti o arma de aparare.

ar fi o motivatie in plus pentru un atacator(tin eu minte ce dezamagit eram de fiecare data cand stateam ca pe ace sa gasesc o arma de atacator fiind in competitie interna cu colegii de trib pentru primele locuri la atacatori:)) si gaseam o arma de aparare pe care nu o foloseam la NIMIC),

dar si un motiv in minus ca un om atacat sa se demoralizeze, cu gandul ca va primii macar o arma de aparare, nu una de atac cu care nu are ce sa faca...


daca ii place cuiva ideea poate sa o treaca la sugestii.... eu nu o mai scriu inca o data...
 

DeletedUser

Mi se pare ca am citit despre asa ceva si este o idee buna, numai ca nu prea cred ca se va pune.n aplicare[nu mai cred in zana maseluta]...si ca tot veni vorba, stiu ca era in trib, concuram care gaseste flama:))si de obicei [adica la majoritatea] ne pica numai prostii care nu le foloseam nici o data.
 

DeletedUser

nu cred ca v-ati dori sa aveti militieni ca pe beta
in primul rand,slabesc productia minelor cu 50% si nici nu au putere de lupta mai mare
e ca si cum ai avea 300 lancii in sat la ferma nivel 15
ps:din cauza la militieni am pierdut un start bun pe beta
:|
 

DeletedUser33975

las ca te stiu ca ai jucat la inceput pe beta.cine nui atunci in top 10?uite eu am jucat pe beta timp de 5 luni(inca la 3-4 luni de la deschiderea lumii,nu ca dumneata,sper sa nu te enevez ca numi place) si stii ce greu am ajuns in top 1000 la toate categoriile.da ok sa imi spui ca beta mai are deabia 1500-2000 jucatori de clasa(restul avend sub 1ooo puncte) dar sunt jucatori de clasa si aliante de clasa si unele aliante si top 5 jucatori din cate stiu eu reprezinta romania in top 100 al celor mai buni jucatori si a celor mai bune aliante din lume.nici un sever cu se compara cu beta.tu ai jucat la inceput dar de atunci multe sau schimbat

+++scuze de of topic

______________

nu eu o zic,ci statisticile mondiale si interne.
si da sa revenim la subiect,pre mult off topic :D

lol,ia bre jucatorul de pe locul 1000...pe beta.
1000 Regis Dan 138 1 138

acum 2 zile aveam 5 sate/rank 1(mai erau jucatori cu mai multe sate doar colegii de ai mei),am renuntat ca nu aveam impotriva cui juca,la 5 sate cel mai bun moral pe care il aveam era 75%(daca mai luam un sat ajungeam la moral 50%) :)) am intrat azi(dupa ce am dat stergere cont) sa dau sitter unui (fost)coleg si inca mai aveam 3 sate:)) rank 3 dupa 2 zile de inactivitate pe viteza 3=)))) chiar ca sunt cei mai buni jucatori acolo...sunt si admini de pe .ro care joaca acolo,mai ** i-ai intreba pe ei cum stau lucrurile :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

cum sa te incorzi care e mai bun la rank pe beta? : )))))))))))))))))))))))) ce plm ma
 

DeletedUser33975

ii aratam lui tyberius ca nu e deloc asa cum zice,nu ma incordam,daca era asa cum zice el inca jucam ,dar sa stai sa creasca vecinii ....:))
 

DeletedUser24788

aceasta unitate vafi introdusa si pe lumile vechi? 2-5-6?
 

DeletedUser

oai inca un motiv sa joc pe urmatoarea lume :D:)))))
iti dai seama asta, e cea mai buna imbunatatire adusa :rolleyes:
 

DeletedUser

momentan imbunatatirea nu este adusa, inca e in stadiul beta
si nu a.si juca pe o lume cu asa ceva[doar daca ar fi viteza:3:))]
 
Sus