UNITED vs. Dusmani

  • Autor subiect DeletedUser4932
  • Data de început

DeletedUser4932

UNITED va continua razboiul cu P.J chiar daca si-a schimbat numele in PRO-J
Voi anuntza oficial ca nu declaram razboi intregii familii PRO ci doar fermelor si refugiatilor din Pro-J.
si acum o intrebare pt marele alyn50 unde este acel trib de peste 750 de membri in top15?? =)))
Mai tin sa multumesc oficial si catorva triburi care ne-au ajutat in lupta cu P.J.
G.T chiar daca nu fac parte din diplomatia noastra, doar "mici" colaborari intre membri
C-RO
AQUA

si ar mai fi dar am zis sa le enumar pe cele mai importante.
 

DeletedUser4932

Side 1:
Tribes: UNITED
Players:

Side 2:
Tribes: P.J. PRO-J
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 331
Tabăra 2: 657
Diferență: 326

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 10
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 633,097
Tabăra 2: 1,144,408
Diferență: 511,311

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84,205
Tabăra 2: 35,222
Diferență: 48,983

image.php
 

DeletedUser

aha - bravo. Apropo PJ a fost macinat din interior daca nu erau probleme " marunte " intre jucatori nu aveati sansa nici voi nici PRO de care erau inconjurati.
 

DeletedUser4932

Anuntam ca am declarat razboi noului TRX asa zis trib de elita, dar defapt infintzat de cei din PJ.
NU SCAPATI DE NOI NICI ACOLO!
 

DeletedUser18865

IS foarte multi jucatori din TRX de pe lumea 4 si jucatori din C - RO lumea 9 care au facut fuziune...
 

DeletedUser

ma intreb ce fel de UNITED sunteti voi, ca trib, de tipul celui vechi sau asemanator celui mai clasic? s-ar putea sa fie de tip nou, pentru ca nu prea am observat jucatori mai vechi...
 

DeletedUser4932

ma intreb ce fel de UNITED sunteti voi, ca trib, de tipul celui vechi sau asemanator celui mai clasic? s-ar putea sa fie de tip nou, pentru ca nu prea am observat jucatori mai vechi...

stilul vechi sau nou il da conducerea si avand in vedere eu cam fac totul pe acolo binentzeles cu ajutorul a cativa oameni de incredere incerc sa continui proiectul de pe l1, l4 (sub alt nume) si l5...
 

DeletedUser

=)))) Ooo nu !!

Mai tornada, inca visezi PJ ?
1. Este TRX. (cu punct)
2. UNITED nou sau UNITED clasic ? Poate sa fie si si Future UNITED si UNITED antic, tot va disparea.

Degeaba insisti cu atatea statistici si nu stiu ce...... Iti zic acum ca orice ai face tot aici vom fi..... Adevarul ca am gresit mult, fapt ce a dus la disparitia PJ-ului....dar...ne-ai gasit aici, pregatiti :)

Hai salut...
 

DeletedUser

va disparea TRX inaintea lui UNITED,va faceti de ris cei din conducerea TRX sunteti pe toate lumile si nu aveti nici unu mai mult de o 1000p
 

DeletedUser

va disparea TRX inaintea lui UNITED,va faceti de ris cei din conducerea TRX sunteti pe toate lumile si nu aveti nici unu mai mult de o 1000p

Mori de ciuda... :))

Stii de ce zici asta ? Si intradevar nu prea ne descurcam pe alte lumi pentru ca punem pret doar pe cele care ne intereseaza.....Spui asta pentru ca te-ai nascut cu mouse in loc de buric si am si o idee pentru tine : fa-ti o prietena, scoate-o la un suc/pizza/film/prajitura.....orice vrei tu......apoi fa-ti prieteni, pastreaza relatiile cu ei, bineinteles.....daca sunt pe placul tau..., relatii ce vor fi de nepretuit pe viitor.

In fine....fiecare cum vede jocul (Triburile/RL)

O seara placuta ! Imi fac o promisiune...aceea de a nu mai posta vreodata la discutii de genu "Tayfun face, Tayfun drege, UNITED Rupe, UNITED Versus".
 

DeletedUser7708

va disparea TRX inaintea lui UNITED,va faceti de ris cei din conducerea TRX sunteti pe toate lumile si nu aveti nici unu mai mult de o 1000p

Deşi nu am jucat în TRX îţi pot spune doar atât: Nu vei ajunge niciodată un ţâşti-bâşti ca tine la nivelul conducerii TRX-ului. Vezi L4 şi apoi comentează TRX-ul.
 

DeletedUser

auzi, tu stii ce vorbesti, citi din conducerea trx de pe l9 is in trx l4,despre alin si ceilalti depe linga el nici nu mai comentez ca nai ce sa vorbesti despre ei,nici nustiu sa joace dar is inconducere peste tot,si cind veti ajunge in top 10 atuncea sa vorbiti ,uitate ce sate eu cei din trx in ultima saptamina,isi eau satele unu de la altu ca nau curajul sa atace pe cineva din alt trib
 

DeletedUser

Deşi nu am jucat în TRX îţi pot spune doar atât: Nu vei ajunge niciodată un ţâşti-bâşti ca tine la nivelul conducerii TRX-ului. Vezi L4 şi apoi comentează TRX-ul.

TRX pe lumea 4 :)) pai cand eram eu atacat de tribu TRX si nu puteau sa faca nimic , tu jucai inca pe L2 [ pubela ]
 
Sus