urgent

  • Autor subiect DeletedUser39025
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39025

am un prieten care are cont pe lumea 21 catalin311 si-a schimbat parola si a uitato, adresa de email nu o mai tine minte si nu poate intra..ce sa faca sa afle parola pusa..
 

DeletedUser

am un prieten care are cont pe lumea 21 catalin311 si-a schimbat parola si a uitato, adresa de email nu o mai tine minte si nu poate intra..ce sa faca sa afle parola pusa..

sa se spele pe dinti ... si sa se bage in pat .. poate o viseaza la noapte .. :)


nu cred ca mai poate face nimic .. nu mai stie e-mailul .. pff e clar ca are multe atunci .. sa incerce cu toate
 

DeletedUser

Nu cred ca mai are vreo sansa :)
Sa ia legatura cu adminii si sa le dea mai multe detalii dar totusi, cine isi uita adresa de email?
 

DeletedUser

sau unul cu prea multe conturi si nu mai stie care de pe ce adresa si l-a facut :p
 

DeletedUser

ce browser folosesti?...la mozila parola se salveaza in:

Tools->Options->Security->Saved Passwords->Show Passwords.

Pe opera nu stiu :-??...dar tre sa fie undeva :))
 

DeletedUser34906

ce browser folosesti?...la mozila parola se salveaza in:

Tools->Options->Security->Saved Passwords->Show Passwords.

Pe opera nu stiu :-??...dar tre sa fie undeva :))

pe opera e o cheie langa sageti , activeaz-o din preferences-form-manage password
 

DeletedUser

:))) si eu miam uitat odata parola :))) am schimbato de vreo 5 ori ca imi tot intra un prieten...si am schimbato si am uitat care a ramas :)) si voila ;;) e salvata acolo :)



pe opera e o cheie langa sageti , activeaz-o din preferences-form-manage password




deci pe opera e si mai simplu :)) intri in pagina www.triburile.ro

si dai direct click pe cheia de langa sageti,cea care zicea colegul whysky mai sus, si iti intra direct pe cont.

E testat de mine acum 5 minute,merge perfect :)

Succes :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce cheie? eu nu vad nicio cheie langa sageti :(

LE:am gasit...foarte tare,nu stiam :D
 

DeletedUser

cheia e intre casuta cu "home" si chestia aia unde scrii linku
 

DeletedUser

seteaza opera pe romana, ca la unguri nu stiu cum se deseneaza cheia :p
ai sagetile de back si forward... si langa ele o cheie, inainte de refresh, da' depinde de ce opera ai, baga si tu una noua si gasesti
 

DeletedUser

cheita aia pe care scrie autentificare? (ctrl + enter) ? :D

oricum din proprie experienta va spun ca nu e bine sa tineti parolele salvate in browser :D :))
 

DeletedUser

valeu da repede ati sarit :))

bre,cheia aia apare doar cand incerci sa te loghezi pe cont,eu cand ma uitam eram deja pe cont :D

Prea multe încercări de autentificare. Încercaţi mai târziu din nou.
na ca acu tre sa astept,aveam multe conturi pe acolo si le-am testat pe toate sa vad ce parole sunt bune :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus