V7.0

  • Autor subiect DeletedUser24788
  • Data de început

DeletedUser

unde apare linkul pt forumul extern la noua versiune...o fi uitat de forum?:))

e jos, in stanga. faza cea mai naspa, e ca acum in loc de "Prieteni", care erau in dreapta sus si s-au mutat dreapta jos, ai Logout. Fac 2 luni de cand cu noua versiune si inca mai dau logout cand vreau sa imi vad prietenii :p
ce n-am inteles eu si nu cred ca poate cineva sa imi dea o explicatie logica... de ce puii mei au trebuit sa mute toate astea dintr-o parte in alta? cu ce ajuta? merge mai bine daca am rapoartele in stanga si nu in dreapta?
 

DeletedUser

din moment ce pe L23 tot ce poti sa dezactivezi e idiotenia cu imagini in rapoarte si stelutele de pe harta, nu vad cum pe lumi mai vechi sa poti sa dezactivezi mai mult.
totusi, multi joaca pe lumile vechi datorita setarilor existente, nu ca or sa apara elefantei si albinute pe vreo versiune viitoare si o asteapta si ei cu bratele deschise.
CONTRA implementarii pe lumile vechi fara acordul jucatorilor de acolo

@adex, scriptul de sortare rapoarte nu merge si nu o sa mearga pana nu se apuca cineva sa il faca din nou

L.E.: acum am vazut ca de 2 zile l-a refacut jackass. sar'mana mult pt asta

unde mai gasesti scripturi ..reactualizate !
 

DeletedUser

Pro chestionare...
Inainte de implementare totala, ar fi bine sa trimita chestionar mai inainte.
 

pirates406

member
Scor reacție
0
da si cu chestionarele astea, tot degeaba, ca daca toti noobi or sa voteze cu da, si cum ei sunt majoritatea pe o lume : ) ) ; noi o sa stam cu botu` umflat in soare...
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Grafică clasică: Mod grafică clasică, în care sunt dezactivate noile elemente grafice.

Nu se intampla nimic :)))
 

DeletedUser1630

deci...merge foarte greu cand se incarca o pagina la recrutare in masa
inainte se incarca acceptabil pe calculatorul meu(o configuratie slaba)...acum stau 1 minut sa se incarce o pagina cu 1000 sate
 
Sus