Va dorim un Paste fericit!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Team-Triburile va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi si iepurasul sa fie darnic cu voi :)
iepuras.jpg
:p
 

DeletedUser15145

da si noi uram un paste fericit celor care ne fac zilele amare cu jocu asta care merge nuami cand vrea el .si mai si cumparam premiu
 

DeletedUser5151

Cu ocazia ... bla bla... Sarbatorilor de Pasti, bla bla bla, Va urez, (ce naiba poti ura de Pasti? ) oricu, evident, sa innobilati cat mai multe sate, dar nu de la mine :))

funny-wallpapers-rabbit-at-work.jpg



paste_fericit.gif
 

DeletedUser

va urez Paste Fericit tuturor!(desi habar n-am ce cauta tema asta pe forumul principal,este deja una la off-topic).:confused:
paste_fericit93.jpg

paste_4.jpg
 

DeletedUser

Sa aveti toti parte de un paste cat mai fericit!

Se anunta cumva vreo pace?
 

DeletedUser

Paste Fericit tuturor jucatorilor si team triburile !:)



[aici e o poza cu un iepure cica:D]
 

DeletedUser

Un Paste fericit la toti !!!

Team-Triburile va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi si iepurasul sa fie darnic cu voi :)
:p

Cred ca totusi TT era bine sa citeasca si asta si sa ureze un Paste fericit si celor catolici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

La noi merg toate sarbatorile, tinem si alea unguresti si alea romanesti, dar si mai fain i la ucrainieni, care au si calendarul lor, -de craciun toata luna ianuarie e sarbatoare, nu stiu daca si de pasti e asa :)
 

DeletedUser

La noi merg toate sarbatorile, tinem si alea unguresti si alea romanesti, dar si mai fain i la ucrainieni, care au si calendarul lor, -de craciun toata luna ianuarie e sarbatoare, nu stiu daca si de pasti e asa :)

M-ai facut curios.. O sa intreb un prieten cu origini ucrainiene cum sunt sarbatorile la ei.
 

DeletedUser

Multumim TT pentru urari dar am fi preferat o pace de sarbatori pe server in locul unor urari pentru ca se pare ca de pace nu vom avea parte
 

DeletedUser9103

@nihilius: Cred ca totusi TT era bine sa citeasca si asta si sa ureze un Paste fericit si celor catolici sau greco-catolici.

86,8% din populaţia ţării sunt ordocsi, asa ca .....Paste fericit!
 

DeletedUser

Ce e cu discriminarea asta? Mie nu mi-a spus nimeni Happy Hanukah?:confused:

A da. V-as spune si eu la multi ani dar cica am ban :D
 

DeletedUser6558

@nihilius: Cred ca totusi TT era bine sa citeasca si asta si sa ureze un Paste fericit si celor catolici sau greco-catolici.

86,8% din populaţia ţării sunt ordocsi, asa ca .....Paste fericit!

Am voie sa spun ca esti prost? Sau nu? Eu sunt ateu, de altfel. Ceea ce ma face sa tin la procente. 13,2% e un procent semnificativ. Noroc!
 

DeletedUser14704

Familia RF de pe L4 doreste sa ureze tuturor jucatori un traditional "Paste Fercit" alaturi de cei dragi si multa sanatate,fericire si bucurii de invierea lui Hristos.

Hristos a inviat!
greeting018714200120758.jpg

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va urez la toti paste fericit !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9103

Am voie sa spun ca esti prost? Sau nu? Eu sunt ateu, de altfel. Ceea ce ma face sa tin la procente. 13,2% e un procent semnificativ. Noroc!

Daca eu sunt prost, cu toate ca nu ma simt. Ma bucur pentru tine ca esti sau te crezi "destept".
 

DeletedUser6558

Te rog sa ma ierti, ...eram beat.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus