Va merge?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

90% dintre jucatori de pe L15 au magazia full in acest moment."Tehnicieni" -daca putem sa ii numim asa- se pare ca nu gasesc butonelul pe care scrie "Start server" si sa il apese odata sa putem sa ne facem treaba


treaba cu butonelu cred ca teai prins ca e o gluma.Ca dora na fi asa ceva pe servere =))
 

DeletedUser

pai da dar acel butonel nu exista :| nu e chiar asa de usor sa l repare probabil.
 

DeletedUser

=))..mah era o gluma cu butonelu...cum sa existe...normal ca nu exista.....ziceam ca daca tot se numesc ei Tehnicieni in 12-15 ore ar putea sa il repare
 

DeletedUser

O mica ploicica i-a udat pe cei responsabili? Organele abilitate o sa actioneze. *sarcasm off*


Ha ha ha ! Bine ca nu am stat aseara pana mai tarziu pentru a astepta mirobolantul eveniment.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Momentan intampinam anumite probleme tehnice, va rugam sa nu deschideti tichete in acest sens. Va multumim de intelegere si ne cerem scuze .

Asa suna anuntul de pe prima pagina. sa dam dovada de putina intelegere.

Desi aceasta tema nu isi are rostul aici, am lasat-o pentru a vedea cat timp persista problemele cu serverul de pe 15, la fel ca si pe alte lumi.

Va rog sa dati dovada de intelegere, multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus