Va rog cei care aveti timp sa cititi!

  • Autor subiect DeletedUser11011
  • Data de început

DeletedUser11011

Este prima oara cand am placerea de a posta pe forumul extern. Nu ma gandeam ca o sa o fac, ma multumeam doar cu a ma delecta din cand in cand cu postarile de aici (ce-i drept cam rar :)) ). Dar avand in vedere ca m-am cam saturat sa raspund la aceeasi intrebare zilnic si sa stau sa le explic tuturor ca am anumite principii pe care nu le incalc mi-am facut curajul sa postez
Idee de baza e urmatoarea: stiu ca jocul se numeste Triburile si stiu foarte bine care este ideea acestui joc, nu-i nevoie sa-mi fie reamintita zilnic. Dar cum pentru mine oamenii sunt mai presus decat niste sate vreau sa spun un singur lucru: pe cei care mi-au castigat respectul nu ii voi ataca niciodata, indiferent din ce trib fac parte.
Asa ca de acum incolo cand voi mai fii intrebata de ce nu atac anumiti jucatori ii voi trimite sa citeasca aceasta tema.
Va multumesc pentru timpul acordat si va doresc spor la cuceriri!
 

DeletedUser

hai sa iti spun parerea mea, desi nu stiu exact in ce context vorbesti. acest joc mi-a creat prieteni, chiar daca doar virtuali. langa care il voi incheia. si dusmani cu care imi doresc sa stau la o bere, chiar daca poate nu e decat o speranta. pentru mine jocul mi-a dat onoarea de a imi ajuta prietenii si de a imi ataca dusmanii. nu dau sfaturi nici in viata reala si nici in joc... :) (miss you, nienna, daca imi permiti sa ma exprim atat de personal)

si asta fiindca pentru mine "adevaratii nemuritori" sunt oamenii care intr-un fel sau altul si-au demonstrat valoarea ca OAMENI, COLEGI si ADVERSARI.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus