Verificator membrii trib

DeletedUser

Mam gandit ca nu ar strica asa ceva. In loc sa se tot dea sitter pentru a verifica membrii tribului, de ce sa nu existe un asemenea drept. Drept de Verificator(sau ori ce nume) sau doar Conducerea tribului sa poata verifica membrii. Si sa fie o casuta langa membrii tribului, care se va bifa dupa ce a fost verificat fiecare(stiu, cu asta am cam exagerat). Verificatorii doar verifica unitatile, cladirile, rapoartele, mesajele etc... si nu pot modifica nimic.
Ce ziceti?
 

DeletedUser18865

:)) acum si tu...nu ai vrea sa se faca o optine de a bana jucatorii pe forumul tribului ?
 

DeletedUser

Ce s-ar intampla daca in cadrul conducerii ar exista un spion? (crede-ma ca au fost destule cazuri)
Ar putea sa afle informatii foarte importante despre jucatorii acelui trib, pe care le-ar trimite mai departe unui trib advers.Ar stii exact ce sate sunt ofensive, ce sate sunt defensive, ce proportii de trupe folosesc jucatorii.
 

DeletedUser18865

Ce s-ar intampla daca in cadrul conducerii ar exista un spion? (crede-ma ca au fost destule cazuri)
Ar putea sa afle informatii foarte importante despre jucatorii acelui trib, pe care le-ar trimite mai departe unui trib advers.Ar stii exact ce sate sunt ofensive, ce sate sunt defensive, ce proportii de trupe folosesc jucatorii.

Pai poate sa aiba acest drept doar intemeietorul tribului (primul) si acela creema ca nu ar vrea sa se intample ceva de genul asta.

Il sustin pe KOKO 2008 dar nu cred ca aceasta idee este realizabila.
 

DeletedUser

Pai poate sa aiba acest drept doar intemeietorul tribului (primul) si acela creema ca nu ar vrea sa se intample ceva de genul asta.

Il sustin pe KOKO 2008 dar nu cred ca aceasta idee este realizabila.
nu cred ce este o idee buna ca intemeietor sa aiba acces la aceste informatii
nu ar fi bune deoarece el ar putea folosi informatiile doar in interes propriu si iar inobila intern pe foarte multi dintre ei :D:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser18865

ghinionul lor. ...asta ii va face pe multi jucatori ca sa aiba grija in ce trib intra. Nu sa isi aleaga tribului din prima zi,....recunosc ca si eu fac asa.
 

DeletedUser

ingrozitor!!!!!!!!!nici nu vreau sa ma gamdesc ca una ca asta sar pune in aplicare!!!!!!!!
 

DeletedUser

Isi pierde farmecul daca aia din trib pot sa-ti "vada" contul fara acordul tau. Nu sunt de acord.
 

DeletedUser

atunci sa aibe niste optiuni, ce poate fi verificat, ce nu poate...
 

DeletedUser

pai singura chestie ce l-ar ajuta pe conducator ar fi trupele si alea sunt cele mai importante :(
 

DeletedUser

cand dau sitting la verificare stiu exact cui dau, cat timp si denota incredere.

pe de alta parte daca tribul se sparge si cel care mi-a fost prieten acum e dusman , are toate informatiile , care imi sunt satele de atac sid e aparare..are...unde mai pui ca sunt si tipi care isi inobileaza in trib subalternii, cer sprijin si iau ei satele, nu demult se laudau chiar pe forum...cu aia ce faci?
mai interesanta mi se pare ideea cu ban pe forumul intern.
 

DeletedUser

toate ideile sunt stupide.. de ce ai da ban de pe forum unui membru cand poti sa il concediezi?!
de ce sa ii vezi contul altuia, cu o noua obtiune care este posibila in alt fel?!
De ce sa umplem forumul de aberatii si sa nu incercam sa gandim?
 

DeletedUser7708

toate ideile sunt stupide.. de ce ai da ban de pe forum unui membru cand poti sa il concediezi?!
de ce sa ii vezi contul altuia, cu o noua obtiune care este posibila in alt fel?!
De ce sa umplem forumul de aberatii si sa nu incercam sa gandim?

De ce să concediezi pe unul care are limbarniţă? Poate omul aşa se relaxează. După 2 ani de jucat pe acelaşi server te cam plictiseşti. Dar tu sigur nu ai un cont mai mare de 2 mil. şi 2 ani pe un server ca să înţelegi asta.
 

DeletedUser

dar de ce sa descoperi spionii asa usor?...atunci ce farmec mai are spionajul?...eu nu cred ca a existat trib important care la un moment sau altul sa nu aiba spioni sau informatori mai mult sau mai putin interesati in alte triburi sau alte triburi la ei. si atat timp cat spionajul nu e interzis de regulament de ce sa va dea organizatorii mura in gura?
pe de alta parte ce e spionajul?...practic citesti un forum...si ce-i cu asta? atacurile importante se planifica pe privat.
 
Sus