Versiune 7.0

DeletedUser

Propun ca versiunea 7.0 sa fie la toate lumile
Ce Ziceti??
 

DeletedUser24788

probabil esti nou pe aici ... o sa se implementeze in curand si pe celelalte lumi cred ca la o luna dupa ce se implementeaza pe o lume noua se implementeaza si pe celelalte
 

DeletedUser

Crezi asta?

Pai cu ce mai atrag ei oamenii pe lumile viitoare?
 

DeletedUser24788

de obicei asa era .... parca dupa o luna se anunta pe pagina principala ca se va introduce noua vrsiune si pe restul lumilor ... acuma vedem
 

DeletedUser

mi se pare aberanta chestia asta... daca am intrat pe o lume si joc pe ea, o fac pt ca imi plac setarile actuale. daca vreau ceva nou, ma mut pe o lume noua. sau, macar sa se faca un sondaj pe fiecare lume unde JUCATORII acelei lumi sa decida daca vor sau nu implementarea unor noi abureli
 

DeletedUser8140

nu se schimba setarile lumii, de la 5 la 6 cum s-a facut update-ul? s-au implementat facilitatile noi si grafica, si dupa ce joci 2 ani pe o lume nu-ti arde sa te muti pe alta de dragul unor update-uri la harta si la forum. Update-ul pe toate serverele e binevenit pt mine, vreau sa beneficiez de toate noile facilitati ale jocului
 

DeletedUser

auziti ar fi trebuit sa imi arate materiile prime cum mi le arata de obicei de ce nu mi le arata un raspuns siplus va rig su rpd plz ms
 
Sus