Versiune noua?!?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

generată în 30 ms, merge bine, daca debifezi si "context meniul de pe harta" merge si mai bine harta...
 

DeletedUser

cei care administreaza acest joc nu tin cont si de cei care joaca...multi jucatori au avut experiente neplacute...incet, incet vor dispare conturi multe
 

DeletedUser26839

Multumesc de parere..cei ce administreaza acest joc n-au treaba cu up-date-urile ;)
 

DeletedUser

Esti sigur? Atunci cum se face ca apar diverse modificari? Le face serverul singur? Dar ne indreptam spre alte discutii. Imi mentin parerea ca vor dispare conturi din cauza acestui up-date. Poate ca s-a uitat cate conturi s-au sters pe Lumea 1 cu ceva vreme in urma. Tot din cauza unui up-date.
 

DeletedUser35218

:D Cam asa e ! E un update nereusit ... Parerea mea!
Dar nah pentru unele persoane e mai important sa aiba poze !
 

DeletedUser

Iti sustin parerea. Dar e trist sa aud ca jucatori vor sa se lase din acest motiv.
 

DeletedUser26839

Esti sigur? Atunci cum se face ca apar diverse modificari? Le face serverul singur? Dar ne indreptam spre alte discutii. Imi mentin parerea ca vor dispare conturi din cauza acestui up-date. Poate ca s-a uitat cate conturi s-au sters pe Lumea 1 cu ceva vreme in urma. Tot din cauza unui up-date.

Sunt foarte sigur..daca te uiti pe pagina principala la "echipa" vei vedea si de ce sunt asa de sigur.
Stiu ca sunt jucatori mari care au dat stergere din acest motiv, insa jocul ruleaza in foarte multe tari si nu se tine cont doar de parerea unora.

Ps:echipa de administrare a aflat de update odata cu voi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus