Versiunea 5.0 -POZE

DeletedUser

Aici o sa pun niste poze cu noua versiune a jocului ....

24618520ax6.png

---------------------------
32682226bi6.png

---------------------------
39332363xo9.png

---------------------------
86216379os2.png


* Ce e incercuit cu rosu e animat

---------------------------
Acum o privire generala :

87610564le6.png


---------------------------

Si un sat mai dezvoltat:

day_level2_small.jpg



---------------------------

Schimbari interesante in noua versiune :

-Grafică noua pentru clădiri
-Apariţie random a sătenilor(clovn, paznic, oameni vorbind)
-Muncitori lângă clădirile de producţie care se vor opri când magazia va fii plină.

Împarte forumul tribului cu alte triburi

La trib->Forumul tribului->Administrează forumul în coloana "Acces" poti adăuga triburi care să aibă acces la forum.
Poţi împărţi cât de multe forumuri vrei.
Orice forum împărţit va fii arătat în lista de forumuri a fiecărui trib cu care-l împarţi.
Triburile cu care împarţi un forum sunt de asemenea arătate în linia fiecărui forum, astfel încât membrii tribului să îi poată vedea.

Dacă un jucător a fost cucerit şi trebuie să înceapă jocul de la început poate alege optiunea de început din mijlocul tribului

Opţiuni premium noi :

- arată data ultimului atac pe hartă
- în detaliile satelor îţi vor fi arătate ultimele 10 rapoarte de interacţiune cu satul respectiv
- satele pe care le ataci vor fi marcate cu un simbol in dreapta satului respectiv
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

frumos, va da mai multa culoare jocului... incepatorii vor fi mai atrasi de joc ... :)
 

DeletedUser

Ie superba grafica si culorea oara cum arata armata si paladinul ore sunt schimbatii pe langa cei actualii???
 

DeletedUser7086

apare si un cavaler uneori si doi oamenii care se cearta dar si un clown :)
 

DeletedUser

ma bucur ca va place ... inca mai astept pareri ... o , si va rog daca se poate sa continuati discutia pe privat ... maine va voi arata si o poza cu biserica .Imi pare rau daca cumva mai e un topic de acelasi fel .
 

DeletedUser

Citeste anuntul lui lamine ,apoi uitate la cladirile de pe lumea 35 (de la ajutor) si vei sti ...
 

DeletedUser

toti cei ce cititi topicul , daca puteti aduceti imbunatatiri ,sau daca nu ... macar lasati o parere
 

DeletedUser

Trupele au suferit modificari ? De exemplu - paladinul. Au aparut si alte arme ?
 

DeletedUser

oameni buni...ce e cu voi? chiar daca imi va place biserica(puteati sa faceti si un cimitir in care sa se ingroape ostasii morti) ia prea mult din populatie :O:O
 

DeletedUser15142

mda

eu miam facut si nu prea inteleg limba , daca are cineva acolo un trib in romana , un trib roman va rog frumos sami ziceti, miar fi mai ushor sa invat germana , cred k voi pune mana pe un dictionar si voi incepe=)) va rog sa nu ma uitati!:D
 

DeletedUser15142

Wow

guten abend,

ich bin noch am Aufbau...und wollte mich dir kurz mal vorstellen...ich habe mittlerweile über 1 jahr ds erfahrung und auf w16 über 2,6 mille^^...ich werde mich darum kümmern, dass das stammesleben und der spaß am spiel net voerloren geht!

ce insemana asta LOL =))
 
Sus