Versiunea 5.0

  • Autor subiect DeletedUser7086
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4349

asta probabil va duce la o niste timpi de incarcare mult mai mari
 

DeletedUser

ooo..ce misto arata..oare cand se va pune si la noi in aplicare?!
 

DeletedUser

GOD BLESS THE MAMALIGA! LA MULTI ANI ROMANI
V 5.0 va fi pe Lumea 9, unde eu si o echipa vom veni :p
Si de data asta nu mai suntem noobi :p

Da die Kirche ein neues Gebäude ist, kann es durchaus noch passieren, dass wir im Laufe des Spiels einige Balancingänderungen und Optimierungen vornehmen werden.
Bitte beachten: Die Teilnahme ist nur auf einer von beiden Welten möglich.

Dupa germana mea cat de praf eu
die Kirche
neues Gebaude
ASTIA NE BAGA BISERICA PE GAT
FRATILOR URAAAAAAAAAAAAAAAAAAa
Ura Triburile noi
De acum incolo vom avea cu totul alte strategii

5.0!
O noua era

Simplu spus, echiar e o noua era.

Die Staemme si toate versiunile sale in toate limbile se updateaza...

Dar stiti, mie mi-a placut intotdeauna satul vechi...
R.I.P epoca satelor praf...
SA TRAIESTI EPOCA SATELOR NOI
Lumea 9 o sa fie o noua era la Romani
Si World 29 la englezi va fi la fel..
Fiti PREGATITI

Pentru the biggest challenge ever
Cel mai mare update din viata die staemme
Un sat complet nou nout
O cladire noua


Eu sunt complet surprins de acest update..
Nu v-am spus niciodata, dar..
Aveam un prieten in Germania...
Aflasem din 2003-2004 de Die Staemme.. (DA AM MAI MULT DE 10 ANI)
Nu am jucat mult pe World 1 ca m-am si plictisit..(Nu stiam germana deloc, ma ghida ala O_O)
Cand am venit in 2007 pe Lumea 3 pe .ro ...
M-am cam mirat diferentele dintre versiuni..

Dar..
4-3 ani diferenta e altceva..
Dar intre un an diferenta..
Un update si mai mare...
O noua era a Triburilor..............................................
Bine ati venit in secolul 21 InnoGames! :)
Multumim mult
 

DeletedUser

Traducere aproximativa, a punctelor esentiale:

Lumea va incepe cu o cladire noua: Biserica. Fiind o cladire noua, este posibil ca pe parcursul jocului sa se mai (produca schimbari..?)(propabil modificari pentru a echilibra bonusurile aduse de Biserica)

Privirea generala asupra satului va fi schimbata, iar toate cladirile vor avea un aspect nou. Cladirile in curs de constructie vor fi animate.
Harta va avea un aspect usor schimbat, si se va potrivi cu Layout-ul paginii principale. Am pastrat vechea grafica drept pachet grafic.

Am adus inbunatatiri si Suportului (cred ca suport se vrea Bedienung, nu bag mana-n foc).

"cam circa aproximativ", o traducere de 2 bani....

Archangelsin, presupun ca vor pastra privirea clasica asupra satului, care nu creste atat de mult timpii de incarcare a paginii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4349

Archangelsin, presupun ca vor pastra privirea clasica asupra satului, care nu creste atat de mult timpii de incarcare a paginii.

Sper...ca n-am chef sa stau sa vad cum vin zeci de atacuri pe mine si sa nu pot face nimic doar pt ca arata cazarma mea mai "cul" si se incarca pagina mult mai greu
 

DeletedUser

o lume total schimbata ...vor fi jucatori unu mai experimentat ca altu si nu in ultimul rand imi place grafica...

Ce treaba are o cladire mai "interesanta" cu experienta jucatorilor !?
Eu nu vad nicio sarbatoare in aceasta schimbare.. :\
 

DeletedUser2821

Nici eu intotdeauna prefer jocul mai clasic ... .
Adica daca ne rugam la biserica cand mergem la margine avem un sat mai misto ( un fel de rai ... ?? ) )) ?? sau cum ?
 

DeletedUser

V-as ruga sa nu postati ineptii sau sa postati ca sa va aflati in treaba. Ce face noua cladire, si in ce va consta strategia folosirii ei, se va lamuri in momentul in care vor apare datele oficiale pentru Lumea 9.
 

DeletedUser

cred ca acea noua cladire va da un bonus..trupelor cred..sau asa zic eu :) sa vedem..
 

DeletedUser1198

din ce vorbesc aia pe forumul .net, cica ar creste moralul cu 10%
 

DeletedUser

Traducere aproximativa, a punctelor esentiale:



Am adus inbunatatiri si Suportului (cred ca suport se vrea Bedienung, nu bag mana-n foc).


Auch an der Bedienung haben wir Verbesserungen durchgeführt.
Chiar si utilizarea lui a fost imbunatatita :)

P.S: daca ai nevoie de ajutor de traducere din limba germana anuntama.
P.S2: traducerea pare ok :p
 

DeletedUser

Sper ca grafica asta o sa fie doar pe L9 !Ca daca e pe toate serverele eu ma las de joc .Triburile e un joc clasic si cred ca trebuie sa pastreze aceasta postura.
 

DeletedUser

Sper ca grafica asta o sa fie doar pe L9 !Ca daca e pe toate serverele eu ma las de joc .Triburile e un joc clasic si cred ca trebuie sa pastreze aceasta postura.


Lasa-te fratioare, ce rost are sa mai joci ;) tu ti-ai luat o dacie 1310, si ramai cu ea pana mori.. ca doar e clasica... vine cineva si iti ofera mercedes, tu te lasi de condus ca iti place doar dacia :confused: :))
 

DeletedUser7708

Sper ca grafica asta o sa fie doar pe L9 !Ca daca e pe toate serverele eu ma las de joc .Triburile e un joc clasic si cred ca trebuie sa pastreze aceasta postura.

Nu ai fost atent, grafica veche va fi făcută GRAPHIC PACK, deci vei putea să o foloseşti în continuare.
 

DeletedUser

Atunci e bine ...


Si nu imi plzce grafica aia pt ca prea ma duce cu gandul la travian :((
 

DeletedUser

Nu cred ca se va schimba grafica pe serverele existente. Dar mai mult ca sigur pe serverul nou va putea fi folosit pachetul grafic vechi si deasemenea pe cele vechi va putea folosit pachetul grafic nou pentru cei ce doresc noua experienta grafica si pe serverele care joaca curent.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus