Versiunea 7.1

DeletedUser

ideea jocului e sa iti faci cati mai multi prieteni/amici, nu totul se rezuma la sate ; )
 

pirates406

member
Scor reacție
0
pai eu nu cred ca te-ai apucat de triburile singur... si asta daca s-a intamplat, apai afla de la mine, ca prieteni iti face jocul de la sine...
si inca ceva; crede-ma ca daca nu ai multe sate, respectiv puncte, nu te baga nimeni in seama!...
 

DeletedUser16039

pai eu nu cred ca te-ai apucat de triburile singur... si asta daca s-a intamplat, apai afla de la mine, ca prieteni iti face jocul de la sine...
si inca ceva; crede-ma ca daca nu ai multe sate, respectiv puncte, nu te baga nimeni in seama!...


Unde scrie?! Cum ai ajuns la concluzia asta?! :confused:
Degeaba ai multe satee amice, daca atunci cand deschizi gura scoti numa` prostii.
Satele nu-ti dau caracterul, nu-ti dau cunostintele, nu te-ajuta cu nimic.
Daca ai 5 sate, asta inseamna ca nu poti sa impui respect in jur?!
 

DeletedUser

Ca om poti impune respect si fara sa joci triburile, dar ca jucator esti mai apreciat daca ai mai multe sate si iti faci prieteni mai usor fiind mai mare daca ajuti pe cei mai mici.. :)
 

DeletedUser

Ca om poti impune respect si fara sa joci triburile, dar ca jucator esti mai apreciat daca ai mai multe sate si iti faci prieteni mai usor fiind mai mare daca ajuti pe cei mai mici.. :)

se refera la joc nu la real life

emy cunoastem destui 'zei' care au picat de pe tron pocnind din degete ;)
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Unde scrie?! Cum ai ajuns la concluzia asta?! :confused:
Degeaba ai multe satee amice, daca atunci cand deschizi gura scoti numa` prostii.
Satele nu-ti dau caracterul, nu-ti dau cunostintele, nu te-ajuta cu nimic.
Daca ai 5 sate, asta inseamna ca nu poti sa impui respect in jur?!

din pacate in joc, iti dau caracterul... si cu 5 sate in jurul unei harte pline de jucatori de 1mil si mai mult de puncte, esti un mare 0!
trebuie sa nimeresti un jucator ,,mai bun la suflet`` ca sa zic asa, sa vrea sa vorbeasca cu tine...


se refera la joc nu la real life

emy cunoastem destui 'zei' care au picat de pe tron pocnind din degete ;)


nu, nu, ca zicea bine omu`...
 

DeletedUser

Chiar daca esti cel mai bun, nu vei ramane mult timp acolo, daca nu te agreeaza lumea ;)
Poti decade in 2 feluri :
-Iti subestimezi adversarul, il ataci si iei bataie
-Nu-i placi unuia mai mare si nici nu ai cui sa ceri ajutor..
 
Sus