vis3z vs " dIE "

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

HAHAHA hihihi HOHOHO


SI eu care credeam ca eu sunt regele spam-ului si prostiei pe extern.
 

DeletedUser

intr-o zi un sorecar a avut curajul sa-mi atace pitbull-ul care,pasnic, se urina langa o tufa,ce a urmat...sorecarul a iesit cam sifonat si fara o ureche,ca si asa le are cam mari,probabil a vrut sa iasa in evidenta,sa-si faca reclama,sa auda lumea cat de voinic este el,asa cum faci tu acum,
nu-ti fie rusine sa plangi daca o iei in freza,esti sorecar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

pcrime....analogia cu pitbulul si sorecaru' nu e chiar cea mai buna. pentru ca pitbulul stie toata lumea ca nu are nervi in piele, deci e nesimtit, pe cand sorecarul are denumirea asta tocmai ca are simtul bine dezvoltat si e f agil. dar ai dreptate nu e lupta corecta intre un trib de locul 2 si un jucator de 1800 pct,dar care va da clasa :d

si macar are huevos sa faca ce stie cel mai bine. si din rapaorte am vazut ca pitbulul....e cam n00b. deci conteaza si experienta nu numai marimea sau nesimtirea(aci ma refer strict la nervii din piele)
 

DeletedUser

sunt noob,adica Die. este un trib de noobi care inca mai invata de le batranii cu sfoara in mana a triburile.ro
 

DeletedUser

sunt noob,adica Die. este un trib de noobi care inca mai invata de le batranii cu sfoara in mana a triburile.ro

Din punctul meu de vedere, Die ar trebui sa invete un singur lucru: "Nu conteaza cat de lung ti-e parul, important e cat si cum gandesti."

Poti sa fii cel mai smecher trib de pe lumea 3, sa duci tu n razboaie cu diferite tribulete si sa rimezi tone de noobi. Daca n-ai fler pentru diplomatie, daca n-ai cuvant, daca n-ai elementarul bun-simt...vine vremea cand se satura vecinii de bull-shitul tau si te vezi nevoit sa-ti strangi frumos catrafusele si sa te muti intr-o zona mai pasnica, unde sa te gandesti la greselile pe care le-ai facut.
Iata ca visatorul a inceput sa trimita cate-un trenulet. Eu una, sper ca vor mai urma multe, multe altele.
 

DeletedUser

sunteti de tot rasul la cate implicatii,complicatii,compilatii si cate mai sunt cu -tii va duce mintea
hai pa,si spor la Reclama-Antireclama
 

marakesh

member
Scor reacție
0
mai voi nu ati inteles: pitbull-ul e vis3z iar soricarul e Die...... offff greu se mai intelege omul cu voi....
 

DeletedUser2786

pana mea..n-are vis3z fata de pitbul, el e mai finutz asa:p

p.s dai o bere visatorule ca-ti fac reclama
 

DeletedUser6681

intr-o zi un sorecar a avut curajul sa-mi atace pitbull-ul care,pasnic, se urina langa o tufa,ce a urmat...sorecarul a iesit cam sifonat si fara o ureche,ca si asa le are cam mari,probabil a vrut sa iasa in evidenta,sa-si faca reclama,sa auda lumea cat de voinic este el,asa cum faci tu acum,
nu-ti fie rusine sa plangi daca o iei in freza,esti sorecar

Daca am inteles eu bine analogia.. sunt un soricar.. si alti un caine rau ..
Cum am spus Eu sunt cei multi :) ma atresez umilului .. pitbull maretului inegalabilul mirobolant ( am spus ca imi place ) ... care obs eu ca sa trezis si nu e chiar .. asa indiferent fata de cei multi adik EU... atacurile cresc.. si cresc si cresc... scresc si astept sa vad cand ajungeti in marginea harti sa luati sate de 200 pnct .. sa cresteri mari mari mari .. ca vin spre voi

Pentru noi amanunte.. va aduc aminte plecam in acest moment de la scor net fovarabil lor... au pierdut 4 ( patru ) sate.. astept sa pierd si EU !

Cu stima si consideratie un visator !
 

DeletedUser6681

Va anutz cu stima si respect ca si batranul " pitbull " se misca in directia mea :D ...
 

DeletedUser2786

oooooooooooooooo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


p.s da-i niste oase sa roada
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus