Visul frumos s-a terminat

DeletedUser

TROAN:
Orice inceput are si un sfarsit dar, vom ramane singurul trib dupa Ro18 care nu a avut harta albastra mai mult de o luna " Aici intra alianta cu C_N" si ne-am luptat cu 5 triburi.. retineti, 5 TRIBURI:
C_N, -NW-, =SN= , H7 si Asediu.
Bafta celor din C_N.... dar asta nu e un joc castigat de voi, ci de TOATE cele 5 triburi, pentru ca 1 vs 1, cum a fost la inceput diferenta era de 40 la 7 daca nu ma insel, dar jocul Se numeste triburile, nu degeaba are aliante/PNA/dusmani dar noi am vrut sa-l jucam Fara diplomatie si ne-am descurcat foarte bine, chiar foarte bine pana cand cele 5 triburi au incept sa dea in noi.
Multa Bafta celor ramasi in joc : si tie JABBA THE HUTT "taoempire" care ai ramas datorita unora ca mine.
Stunty: Imi cer scuze pentru cele cateva jigniri din int tribului adresate lu Tao,Mytha si Baubauletz.

Multa bafta celor ramasi.



NIMENI SI NIMIC NU NE POATE SCHIMBA MODUL NOSTRU DE A FI
TROAN.


Side 1:
Tribes: TROAN
Players:

Side 2:
Tribes: C_N -NW- = SN = Asediu H7
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,247
Tabăra 2: 6,360
Diferență: 5,113

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142
Tabăra 2: 98
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,991,433
Tabăra 2: 28,309,583
Diferență: 21,318,150

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,078,506
Tabăra 2: 808,044
Diferență: 270,462

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34570

de la 40 la 7 pentru voi sa ajuns la 71 la 64 ... C_N este si va ramane un trib puternic
Si nu baga asediu si NW ca abia cu 2 , 3 zile v-au adaugat la dusmani ...
 

DeletedUser

hmm,si ce daca va bateti cu 5 dusmani?

asta inseamna ca trebuie sa dati stergere cont?

Am invatat din jocul asta,ca SPERANTA moare ultima,si cei mai buni jucatori sunt cei care persista...pacat
 

DeletedUser

nu mintiti C_N, nu mintiti... A fost 40-7 pentru ca eram 1 vs 1, la 5 vs 1 nu mai puteam face fata atacurilor, granita C_N era blindata datorita -NW-ului, cu =SN= duceam o luta oarba dar care macina fooooarte multe trupe, H7 un trib mic, slab, care ne-a tocat atacul iar Asediu au inceput atacurile zilele astea.
Pe l20 tribul TROAN are doar 4 membrii care au activat in trib pe l5 si 18, deci TRIBUL troan nu va avea in palmares participarea pe l20.
 

DeletedUser34570

nu ne-au ajutat aliatii cu mult sprijin, cand am inceput sa organizez putina apararea v-am pus probleme
 

DeletedUser4833

stunty felicitari tie si coechipierilor,pentru ca ati tinut piept celor 5 triburi,ma bucur ca mai exista si astfel de jucatori pe joc,nu doar cei care fug mereu la caldurica,doar,doar sa nu piarda unu,doua sate.
Mereu am considerat ca trebuie sa ti piept macar o perioada buna de timp,nu sa dezertezi in prima saptamana.

Bafta pe viitor,
 

DeletedUser

Sincer pe mine nu m-a impresionat mai cu nimic tribul vostru drag, dar este de respectat faptul ca va luptati singuri cu 5 dusmani (stiu ce inseamna asta de pe lumea 1). Pacat ca va lasati de joc pe aceasta lume..bafta mai departe, iar daca va lasati de joc de tot bafta in viata reala.
 

DeletedUser

Nu sunt singurul care am pus baza acestui trib ci impreuna cu Iadul13.
Nu, nu ne lasam de joc, ba chiar din contra, vom continua si reincepe pe actuala si viitoarea lume.
 

DeletedUser34570

Sincer pe mine nu m-a impresionat mai cu nimic tribul vostru drag, dar este de respectat faptul ca va luptati singuri cu 5 dusmani (stiu ce inseamna asta de pe lumea 1). Pacat ca va lasati de joc pe aceasta lume..bafta mai departe, iar daca va lasati de joc de tot bafta in viata reala.

Si tu chiar il crezi ? cu adevarat doar doua maxim 3 triburi sau luptat in mod direct cu ei !
 

DeletedUser

ne-am descurcat foarte bine, chiar foarte bine pana cand cele 5 triburi au incept sa dea in noi.

Eu nu inteleg nimic aici. Cum adica v-ati descurcat foarte bine? :) Cand anume, cand era pace?
Au mai fost 2 triburi eroice pe aceasta lume, FORD si Scitii. Cand a inceput lumea sa-i bage in seama si sa-i atace, au fugit ca sobolanii prin SAS ori au renuntat la joc.
Astia numai jucatori buni nu sunt.
 

DeletedUser

o-speranta-vie
Quote:
Text original General Moshu Vezi discuţiile
Sincer pe mine nu m-a impresionat mai cu nimic tribul vostru drag, dar este de respectat faptul ca va luptati singuri cu 5 dusmani (stiu ce inseamna asta de pe lumea 1). Pacat ca va lasati de joc pe aceasta lume..bafta mai departe, iar daca va lasati de joc de tot bafta in viata reala.
Si tu chiar il crezi ? cu adevarat doar doua maxim 3 triburi sau luptat in mod direct cu ei !


Off off.. Speranta nu mintii, stii care e adevarul, stii ca am fost mai buni ca voi pana sa intre impotriva noastra -NW- , =SN= " aceste 2 triburi au fost alaturi de voi de la bun inceput"
Nu mintii, nu mintii pentru ca te faci de ras .

gicacontra2009 ne-am descurcat foarte bine, chiar foarte bine pana cand cele 5 triburi au incept sa dea in noi.

Eu nu inteleg nimic aici. Cum adica v-ati descurcat foarte bine? Cand anume, cand era pace?
Au mai fost 2 triburi eroice pe aceasta lume, FORD si Scitii. Cand a inceput lumea sa-i bage in seama si sa-i atace, au fugit ca sobolanii prin SAS ori au renuntat la joc.
Astia numai jucatori buni nu sunt.

! vs 1, TROAN vs C_N a fost 40-7 si s-a vazut diferenta dintre noi si ei pana sa intre -NW- si =SN=.
Luptand singuri, fara aliante era practic imposibil de a mai duce razboiul pe atac si aparare tinand cont ca C_N erau blindati de -NW- pe toate satele din granita.
Iti garantez ca nici un trib pe lumea asta nu va avea Tupeu sa se lupte cu 5 triburi, dar na, nu stiu ce ati fii facut voi in cazul asta, cei care comentati aiurea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

NW din cate stiu eu a avut PNA cu voi pina acum 2 zile, si nici nu prea are granita cu voi asa ca nul pune pe lista
 

DeletedUser18538

@ stunty - Eu v-am pus sa va luptati cu 5 triburi? Voi ati fos kamikaze si ati vrut distractie asa ca nu te mai plange pe forum.

Bafta!
 

DeletedUser

nu va mai alintati atata baieti din CN,ati vazut cumva ca troan nu mai e?eu vad ca e un jucator in el,deic inca rezista:)) iar eu si vecinii mei inca suntem pe harta nu a plecat nimeni pe 20
 
Sus