Vizualizare sate care iti sunt atacate

DeletedUser

Salutare,

Vreau sa stiu daca se poate sa vizualizezi pe harta care din satele proprii iti sunt atacate. Poate la urmatorul update se rezolva si aceasta pronblema .
 

DeletedUser8140

da! Daca ai premium faci o grupa noua, si bagi satele atacate in aceea grupa. Cum ai satele in grupe de "atac" si "aparare" asa faci grupa "atacate". Dupa aceea dai pe Harta, jos ai Administreaza grupe sau ceva de genul, mergi la sate proprii si dai adauga o grupa. Bagi grupa "atacate" alegi o culoare si un icon si dai ok :) Voila!
 

DeletedUser24788

el vrea fara cont premium sa iti apara pe harta un topor deasupra satului atacat
 

DeletedUser

da! Daca ai premium faci o grupa noua, si bagi satele atacate in aceea grupa. Cum ai satele in grupe de "atac" si "aparare" asa faci grupa "atacate". Dupa aceea dai pe Harta, jos ai Administreaza grupe sau ceva de genul, mergi la sate proprii si dai adauga o grupa. Bagi grupa "atacate" alegi o culoare si un icon si dai ok :) Voila!


multumesc jimmy pentru sugestie dar nu e ceea ce caut

sa mai ascultam si alte pareri ;)
 

DeletedUser

ideea lui era alta! cum satele pe care le ataci ...iti apar pe harta cu x imediat dupa ce ai fost atacat asa ar dorii sa apara si satele proprii care sunt atacate dar cu un alt semn! sa zicem >>
 

DeletedUser24788

uitate mai sus ce a zis CA AM INTELES PERFECT IDEEA LUI ... deci asta e ideea lui

mario76
Quote:
Text original Men of west Vezi discuţiile
el vrea fara cont premium sa iti apara pe harta un topor deasupra satului atacat



cont premium am de la inceput

oricum, ai inteles perfect ceea ce vreau
 
Sus