Void vs Squad

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Void, Void.
Parte 2:
Triburi: Squad, SquadE, SquaDG, SquadR, SquadW

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
14
Tabăra 2: 3
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
44,958
Tabăra 2: 9,851
Diferență: 35,107

chart
 

dormm

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Void, Void.
Parte 2:
Triburi: Squad, SquadE, SquaDG, SquadR, SquadW

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
14
Tabăra 2: 3
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
44,958
Tabăra 2: 9,851
Diferență: 35,107

chart

Ai ramas in locul lui watcher sa joci rol de barosan p-aici?mi-ar fi si rusine sa scot capul pe extern cand voi nu ati fost in stare sa va luati pana acum continentul
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Ei cu kurile câștiga tot nu mișcă nimic. La noi au întrat pe puțin 20 triburi adunate contra noastră. Asa ca ciocu mic
 

dormm

member
Scor reacție
0
Ei cu kurile câștiga tot nu mișcă nimic. La noi au întrat pe puțin 20 triburi adunate contra noastră. Asa ca ciocu mic
Nu fii obraznic ca te stiu destul de bine ce joci:))
In al doilea rand,care sunt cele 20 de triburi,academiile tribului 18?un trib 18 pe care nu ati fost in stare sa-l scoateti,ati fuzionat si apoi ati bagat oamenii la interne(ceva de genul,doar asa i-ati putut scoate)nu crezi ca e cazul sa taci?sau vrei sa ajungi la fel de penibil ca si aliatul tau?:(
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Domnilor, eu va inteleg ce spuneti, si poate toti cu vechime inteleg importanta unei statistici in punctul asta. Insa, mie unul, chiar imi place de Illidan Stormarage.
A facut un filmuleţ simpatic, a facut aici pe extern ceva deloc ostentativ in sensul de jignire. Efectiv a intrat in spiritul jocului si le-a facut cinstit si onest, nu cu planuri ascunse sau limbi si degete pe tastatura ascutite.
Nu pot sa nu sustin treaba asta.
Intram pe joc sa ne simtim bine si sa ne mai deconectam de la cotidian, batem sau luam bataie, prea putin relevant( pentru mine cel putin). Important este ca ne aducem aportul la comunitate intr-un mod placut si nu degenerativ.
 

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
Nu fii obraznic ca te stiu destul de bine ce joci:))
In al doilea rand,care sunt cele 20 de triburi,academiile tribului 18?un trib 18 pe care nu ati fost in stare sa-l scoateti,ati fuzionat si apoi ati bagat oamenii la interne(ceva de genul,doar asa i-ati putut scoate)nu crezi ca e cazul sa taci?sau vrei sa ajungi la fel de penibil ca si aliatul tau?:(
Dacă ma știi cum Joc, ce-mi poți reproșa?? Mereu ai venit sa critici ca se face aia și aia. Pe continent mai avem bmb deci încă aveți avantaj pe harta. Și pentru ce poziție am avut eu la început, consider caa descurc destul de bine. Plus ca aportul meu în joc sa văzut mereu. Alții mai pro sunt și au fost sub mine :)
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Nu fii obraznic ca te stiu destul de bine ce joci:))
In al doilea rand,care sunt cele 20 de triburi,academiile tribului 18?un trib 18 pe care nu ati fost in stare sa-l scoateti,ati fuzionat si apoi ati bagat oamenii la interne(ceva de genul,doar asa i-ati putut scoate)nu crezi ca e cazul sa taci?sau vrei sa ajungi la fel de penibil ca si aliatul tau?:(

:)). Vorbesti sa te afli in treaba aiurea, pe ultim organizat ce Void l-a avut asupra +18, s-au luat destul de multe sate, si ma refer aici doar la satele luate de Void, nu mai includ aliatii, NG si Green..Dupa acest organizat, ei si-au recunoscut infrangerea si au vrut sa continue cu noi, unii dintre ei, cei care din punctul de vedere al conducerii, au meritat. Cat despre internarea de care spui tu, treaba a fost cu totul alta, Hardy (Iar si Iad) ceruse bani colegilor ce i-a avut in +18, nu mai stiu suma exact, dar a cerut bani sa intre in Void..In plus, au mai fost si conversatiile in care isi facea planuri de backstab, tu ce ai fi facut in cazul asta?

Deci, daca ai organizat pe un trib cu care te bati si ei decid sa se lase, asta inseamna ca ei au pierdut si tu ai castigat. :)
Apropos de BMB, nu au fost atacati de catre noi la nivel de trib, ajungem si acolo..

Si vezi ca gresesti cu ionut barbaru, daca si ionut nu e jucator atunci nici Hardy nu fura..
 
Sus